Поликарбонат>Поликарбонат>Архітектурні та модульні системи

Архітектурні та модульні системи

Ceiling: Модульні панелі системи

Модульна система з Полікарбонату для внутрішніх стін, перегородок та стільниць.

Стельові модульні панелі в основному встановлюються як внутрішні стіни, та як накладні стелі у промислових будівлях. Є різні товщини (від 10 мм до 40 мм) та інноваційна 6-стінна конструкція, яка дозволяє дотримуватися значень коефіцієнта теплопередачі, необхідних чинними законами.

Підвісна стеля, виготовлена ​​зі Ceiling, у поєднанні з плитами GRECA, LIGHT або TOPLIGHT, дозволяє ще більше покращити показники теплоізоляції. Всі панелі стелі поставляються без будь-якого захисту від ультрафіолетового випромінювання, тому що вони встановлені у рішеннях, де продукт не піддається впливу прямих сонячних променів та снігу або вітру. Однак, при необхідності, панелі можуть бути забезпечені УФ-захистом зовні (зв’яжіться з нашими офісами для отримання додаткової інформації).

Отзывы покупателей
Отзывы о товаре

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Выбираете товары из поликарбоната или полипропилена? oscar-group.com.ua - крупный магазин поликарбоната и полипропилена. В разделе Поликарбонат Вы найдете Архітектурні та модульні системи по лучшим ценам. В нашем интернет-маркете есть примеры продуктов: Террасная доска или Стенопан. По желанию, поставим в Черновцы или в небольшой город Украины. В качестве и надежности товаров не стоит сомневаться. Появившиеся при заказе Архітектурні та модульні системи вопросы задайте нашим специалистами в режиме онлайн. Вы можете подобрать и купить на сайте oscar-group.com.ua Поликарбонат.