Полікарбонат>Про доставку>Доставка и оплата в Херсон

Доставка и оплата в Херсон

Високоякісний полікарбонат з доставкою до Херсона

Полікарбонат - це термопластичний полімер, який набув широкого поширення в сучасному житті. Сьогодні без його використання не можуть обійтися багато галузей промисловості, він просто незамінний у побуті та будівництві. Тому дуже важливо, щоб якість матеріалу була високою, адже від цього залежатиме довговічність експлуатації споруд.

Компанія "Оскар Груп" є одним з найбільших постачальників та офіційним імпортером полікарбонату в Україні, тому у нас завжди представлений найширший асортимент продукції та пропонуються лояльні ціни. На сайті oscar-group.com.ua можна ознайомитись з нашим асортиментом та купити з доставкою до Херсона HPL панелі, поліпропілен листовий, алюмінієвий профіль, монолітний, стільниковий полікарбонат для теплиці, ціна вказана в каталозі. Наші консультанти готові відповісти на всі питання і надати вичерпну інформацію щодо кожної позиції товару.

Замовлений товар можна сплатити:

Юридичні особи оплачують суму з ПДВ та отримують пакет відповідних документів для податкової та бухгалтерської звітності.

Ви можете самостійно забрати товар із нашого складу чи замовити доставку до Херсона. Доставка виконується транспортом компанії, при цьому обов'язково дотримуються обумовлених термінів. За їх виконанням стежать менеджери "Оскар Груп". Також можлива доставка через Нову пошту, Delivery, SAT, УкрПошти.