Полікарбонат>HPL-панелі

HPL-панелі

Характеристики

УДАРОСТІЙКІСТЬ

HPL-панелі стійкі до механічних пошкоджень. Не утворюють тріщин, вм'ятин і подряпин

температурна витривалість

HPL-пластик здатний витримати температуру від -60 до + 80 ° С. Він морозостійкий і не тріскається від холоду, так само як і не плавиться при нагріванні

Бар'єр до водопоглинання

Волога не проникає всередину листів, що зберігає їх властивості та гарантує довговічність

Стійкість в агресивному середовищі

Матеріал не боїться хімічних речовин, що не піддається корозії, не покривається цвіллю

легкість монтажу

Міцність HPL-панелей дозволяє здійснювати перфорацію, фігурну вирізку, фрезерування і встановлювати приховане кріплення

Стійкість до ультрафіолету

Прямі сонячні промені не псують первинний зовнішній вигляд листів

Простота в догляді

Від пилу і бруду пластик легко очищається водою, а наслідки вандалізму у вигляді "графіті" і написів можна видалити розчином

екологічно чистий

У складі панелей відсутні токсичні і хімічні речовини, важкі метали

Естетичний зовнішній вигляд

Різноманітність у виборі дозволить створити індивідуальний стиль

Переваги HPL-листів

HPL-панелі «Слопласт» – це міцний сучасний матеріал, виготовлений шляхом пресування при високій температурі і тиску. Вперше був виготовлений ще в 1913 році і до нашого часу удосконалився і придбав виняткові властивості. Панелі мають надійністю і простотою як в монтажі, так і в експлуатації. Мають захисний шар, який забезпечує стійкість до різних видів ушкоджень і зберігає привабливий зовнішній вигляд довгі роки. Їх декоративні властивості – варіації кольорів і розмірів – дозволяють втілювати в життя стильні дизайнерські рішення.

HPL-пластик «Слопласт» пожежобезпечний, екологічно чистий і досить міцний. Його застосування і зовні будівлі, і всередині приносить естетичне задоволення, а велика щільність дозволяє застосовувати з різними цілями.

Застосування

Фасади і балкони

Стіни і поверхні житлових будинків

Огородження

Виготовлення меблів

Лабораторії, операційні, лікарні

Аеропорти

Об'єкти харчової промисловості

Приміщення з підвищеною хімічною активністю

Спортивні центри і ТРЦ

Об'єкти

Фасадні панелі

Фасадні панелі

Фасадні панелі

Стінові панелі

Стінові панелі

Меблевий пластик

Паркові лави

Садова меблі

Садова меблі

Рішення для транспорту

ЛАБ

Огорожі приватного будинку

Що таке панель HPL?

На ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів для продажу представлений величезний асортимент продукції в широкому діапазоні модифікацій, кольорів, брендів та цін, що дозволяє придбати товар, що максимально відповідає запитам та фінансовим можливостям покупця. Особливою популярністю користуються HPL-панелі, що є великоформатним ламінатом, призначеним для декоративної обшивки зовнішніх і внутрішніх поверхонь різного призначення, таких як фасади, стіни, меблі, стільниця.

До складу HPL-панелей входить паперово-шаруватий пластик, який формується в однорідну конструкцію під впливом високих температур та тиску. Для забезпечення рівномірного скріплення шарів внутрішні та зовнішні листи просочуються спеціальними синтетичними термореактивними компонентами (смолами), які тануть під високою температурою та розподіляються по всій площі листа. У результаті виходить легкий і ударостійкий сайдинг, на який наноситься малюнок або цифровий друк, що імітують дорожче натуральне оздоблення (дерево, метал, камінь). Сучасні виробники випускають HPL-панелі з глянсовою, матовою та фактурною поверхнею, товщиною 2-30 см.

Область застосування

Пластикова обробка дозволяє вирішувати безліч різнопланових завдань:

Монтуючи навісний вентфасад з HPL-панелей, можна суттєво знизити втрати тепла всередині будівлі та запобігти руйнуванню стін під впливом несприятливих факторів зовнішнього середовища (мороз, дощ, сніг, спека, вітер). Виробництво меблів також не обходиться без цього матеріалу. Монтаж інтер'єрних HPL-панелей на стіну здійснюється за особливою технологією та найбільш затребуваний на об'єктах, де існує потреба у підтримці чистих, стерильних умов: медичні кабінети, операційні, приміщення лабораторії. Пластикова поверхня не створює сприятливих умов для утворення грибка або розмноження шкідливих мікроорганізмів навіть в умовах підвищеної вологості. В Україні вартість HPL-панелей залежить від вибору постачальника цього матеріалу та його експлуатаційних характеристик.

Основні етапи монтажу

Ціна на роботи, пов'язані з монтажем HPL-панелей на фасаді, залежить від варіанта кріплення пластикового оздоблення (прихований, внутрішній). На першому етапі формується підсистема, що складається із горизонтальних/вертикальних алюмінієвих профілів, які кріпляться на стіну будівлі за допомогою кронштейнів. Якщо йдеться про зовнішнє облицювання фасаду, то з поверхні видаляються всі навісні архітектурні елементи, а повітряний зазор між підсистемою і стіною заповнюється матеріалом, що утеплює.

Установка пластикового облицювання на підсистемі здійснюється на клейове з'єднання або механічним способом, за допомогою кріпильних деталей. Щоб компенсувати розширення панелей у разі їх нагрівання при підвищенні температури навколишнього середовища, між ними має бути створений невеликий проміжок (до 4 мм), який забезпечується за рахунок використання тимчасових клинів. Клейовий монтаж складає попередньо відшліфовану поверхню підсистеми і плити в зонах їх з'єднання один з одним. Механічна фіксація передбачає висвердлювання в кутах панелей та алюмінієвому каркасі отворів, до яких входять витяжні заклепки, що відповідають кольору обробки.

Переваги пластикових панелей

Основною перевагою HPL-панелей є їхня стійкість до вандалізму. Навіть при нанесенні на пластикову поверхню написів / малюнків фарбою або графіті, вони легко видаляються звичайною водою або розчинником, не менш зовнішній вигляд та властивості основи. Також варто відзначити такі переваги:

Неможливість пошкодити це покриття дозволяє без побоювання проводити обробку HPL-панелями зовнішньої поверхні стін на нижніх поверхах.

Де недорого та швидко купити HPL-панелі для оздоблення фасаду?

На сайті ТОВ "Оскар-Груп" (Україна) можна швидко та з вигідним співвідношенням "ціна-якість" купити на стіни фасадні або декоративні HPL-панелі під торговими марками Fundermax (Фундермакс) та Kronospan, у виробництві яких використовується особлива технологія пресування, що надає матеріалу антивандальні характеристики та підвищену стійкість до впливу ультрафіолету та вологи, а також замовити швидку доставку товару (2-3 дні) до Києва чи іншого населеного пункту країни.

Завдяки великій палітрі кольорів представлених до реалізації HPL-панелей клієнт має можливість підібрати якісні стінові плитки для обшивки фасадів, внутрішньої обробки приміщень, оновлення інтер'єру кухні, облицювання стін, дверей, меблів, стільниць під дерево, камінь або метал. .

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅