Полікарбонат>Про нас

Про нас

ОСКАР ГРУП – ЕКСПЕРТ ПРОЗОРОЇ ПОКРІВЛІ

 

ТОВ “Оскар Груп” працює на українському будівельному ринку вже більше 10 років. Вперше ми про себе заявили в 2007 році і сьогодні з гордістю повідомляємо, що лідируюча позиція з постачання полікарбонату в Україні належить нам.

У нас ви можете купити стільниковий полікарбонат, монолітний і профільований (хвилястий).

Співпраця з нами — це завжди надійно і безпечно, оскільки “Оскар Груп” є офіційним імпортером матеріалу. Цей статус забезпечує високу якість продукції і доступні ціни.

Як так? — запитаєте ви.

Ми працюємо без посередників, здійснюємо прямі поставки від виробника. Тому, якщо ви будете купувати у нас полікарбонат, ціна його — без накруток, а кращого виготовлення годі й шукати, так як процес виробництва контролюється.

Співробітництво

Готовність до співпраці

ООО «Oscar Group» завжди в пошуку партнерів та регіональних представників

Швидке виконання замовлення

Фахівці компанії контролюють своєчасну доставку

Ексклюзивна продукція високої якості

У нашому асортименті продукція тільки кращі світові бренди

Якісний сервіс

Співробітники «Оскар Груп» завжди готові вислухати побажання покупця і постійно працюють над поліпшенням сервісу

Наші клієнти

Презентации

Презентація OSCAR GROUP

ВИБРАТИ

Каталог OSCAR GROUP

ВИБРАТИ

Асортимент товару OSCAR GROUP

ВИБРАТИ

Наші нагороди

Полікарбонат: якість від кращих брендів

Компанія “Оскар Груп” готова надати вам полікарбонат від таких брендів, як Lexan, Berolux, Ecopol, Oscar та інших. Різні розміри, широка кольорова гама, гарантія не менше 15 років, сертифікати якості – це те, що ви отримаєте, звернувшись до нас. Полікарбонат, придбаний в нашому інтернет-магазині, має виняткову світлопрозорість, стійкість до ударів і до багатьох інших факторів (загоряння, температурних режимів, УФ-променів, погодних умов). Крім безпосередньо полікарбонатних листів, ми пропонуємо також комплектуючі до них і готові конструкції (теплиці, козирки, навіси).

Потрібен міцний дах? Або світлий балкон? Звертайтеся, і наші фахівці підберуть для вас саме те, що потрібно!

Вони завжди готові проконсультувати, відповісти на будь-які питання, надати необхідну документацію. З нами тільки якість і комфорт!

Сьогодні компанія “Оскар Груп” має постійних клієнтів і постійно набуває нових. Наші конкуренти давно позаду, оскільки надається нами продукція не має аналогів в Україні. Чому не має? Тому що процес її виробництва строго контролюється в нашій власній лабораторії, яка сьогодні єдина на території країн СНД. Так що, якщо ви хочете купити полікарбонат в Києві або інших містах, зверніть увагу на “Оскар Груп”. У рейтингу подібних компаній ми посідаємо перше місце!