Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен>Садівництво

Садівництво

Сільське господарство є ринком, де продуктивність і стійкість грають ключову роль. Для задоволення цих потреб “Оскар Груп” пропонує багаторазові і довговічні продукти.

Поліпропіленові аркуші особливо підходять для кількох продуктів на ринках сільського господарства і садівництва: укриття для захисту зростаючих рослин – є економічно вигідними для гідропоніки і, нарешті, захисні коробки з поліпропілену, рішення для саджанців під час транспортування і обробки від теплиць до місця продажу. Ми також пропонуємо поліпропіленові підвісні ярлики для рослин. Особливість їх у тому, що ви зможете нанести друк безпосередньо на матеріал.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленнях замовника

Поліпропіленовий захист для дерев

Поліпропіленові конструкції допомагають захистити фруктові дерева і молоді рослини від декількох зовнішніх шкідливих факторів, таких як обладнання і хімікати, погана погода і, що не менш важливо, голодна дика природа.

Вони є важливим інструментом, що гарантує максимальний захист зростаючим рослинам.

Укриття створюють свого роду тепличну середу:

  • підвищена вологість,
  • зменшений рух повітря,
  • слабка ізоляція: всі ці фактори сприяють безпечному росту рослин.

Встановлені вручну укриття за лічені секунди доставляються рівно, що дозволяє оптимізувати транспортні витрати і простір на складах.

Економічне рішення, наші багаторазові конструкції з поліпропілену широко використовуються виноробами, щоб допомогти в боротьбі з бур’янами і травою, а також для поліпшення виживання виноградних лоз шляхом захисту від дикої природи (зайці, козулі і т.д.)

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Полікарбонат або поліпропілен для садівництва

Різні термопласти сьогодні все частіше починають застосовуватися в різних сферах діяльності. Ними замінюють дерево, метал та інші матеріали не тільки у будівництві, а й у садівництві. Примітно, що саме в цій галузі термопласти впевнено посідають позиції лідерства, адже аналога з експлуатаційно-технічних характеристик сьогодні не існує. Насамперед, поліпропілен та полікарбонат використовують для будівництва теплиць різного розміру, виду, конфігурації. З них можна будувати як тимчасові, так і постійні садівничі споруди.

Матеріал виробляється шляхом екструзії або лиття. Сировина - гранульовані полімери. Особливості технологічних виробничих процесів дозволяють отримати справді високоякісну готову продукцію з разючою зносостійкістю. Відповідно стає очевидним, що використання полікарбонату є економічно вигідним, адже коштує він недорого, а служить дуже довго. При цьому рослини отримують необхідний захист, достатню кількість світла.

Контейнер для рослин з поліпропілену - так чи ні?

Будівництво теплиць, парників із стільникового, полегшеного полікарбонату на сьогодні вже давно стало нормою. Матеріал міцний, стійкий до механічних пошкоджень, простий у догляді. Найголовніше для постійних теплиць - полікарбонат чудово переносить навіть значні перепади температур, тому ні від пекучого сонця, ні від сильного морозу він не деформується, не розтріскається. Єдине, що важливо — при будівництві залишити технологічні зазори необхідного розміру, тому що під впливом високих і низьких температур полікарбонат може розширюватися.

Але крім безпосередньо листів для будівництва, великим попитом користується поліпропіленовий ящик рослин, призначений для внутрішнього застосування. Призначення такого контейнера – забезпечити будь-яким рослинам оптимальні позитивні умови, які сприятимуть підвищенню рівня врожайності. Переваги поліпропіленових скриньок:

Компанія ТОВ «Оскар Груп» вже протягом 15 років займається виробництвом та продажем листового стільникового, монолітного полікарбонату. Також ми виготовляємо якісні поліпропіленові ящики будь-якого розміру на замовлення

Контейнери з полікарбонату для теплиць на замовлення - oscar-group.com.ua

Яким має бути ящик для теплиць? Насамперед, він повинен відповідати за технічними характеристиками тієї рослини, яку планується в ній вирощувати. Це висота бортів, товщина, вигляд самого матеріалу виготовлення, кількість та місце розташування вентиляційних отворів. Продиктовано це тим, що кожна плодово-ягідна рослина, квітка добре росте, плодоносить лише за умови створення оптимальних умов. Щоб забезпечити все перелічене, необхідно виробляти стільниковий поліпропілен для теплиць відповідно до світових стандартів.

ТОВ «Оскар Груп» — безумовний лідер українського ринку в даній галузі. Ми не тільки імпортуємо в країну продукцію найкращих світових виробників (багато позицій ексклюзивно представлені тільки у нас), а й самі на заводах у Словенії виробляємо стільниковий карбонат для теплиць відмінної якості. Ящики, контейнери для теплиць виготовляються на замовлення. Розмір, колір, форма вибираються замовником індивідуально. Доставка у найкоротший термін здійснюється по всій території України.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅