Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Стільниковий поліпропілен>Садівництво

Садівництво

Сільське господарство є ринком, де продуктивність і стійкість грають ключову роль. Для задоволення цих потреб “Оскар Груп” пропонує багаторазові і довговічні продукти.

Поліпропіленові аркуші особливо підходять для кількох продуктів на ринках сільського господарства і садівництва: укриття для захисту зростаючих рослин – є економічно вигідними для гідропоніки і, нарешті, захисні коробки з поліпропілену, рішення для саджанців під час транспортування і обробки від теплиць до місця продажу. Ми також пропонуємо поліпропіленові підвісні ярлики для рослин. Особливість їх у тому, що ви зможете нанести друк безпосередньо на матеріал.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленнях замовника

Поліпропіленовий захист для дерев

Поліпропіленові конструкції допомагають захистити фруктові дерева і молоді рослини від декількох зовнішніх шкідливих факторів, таких як обладнання і хімікати, погана погода і, що не менш важливо, голодна дика природа.

Вони є важливим інструментом, що гарантує максимальний захист зростаючим рослинам.

Укриття створюють свого роду тепличну середу:

  • підвищена вологість,
  • зменшений рух повітря,
  • слабка ізоляція: всі ці фактори сприяють безпечному росту рослин.

Встановлені вручну укриття за лічені секунди доставляються рівно, що дозволяє оптимізувати транспортні витрати і простір на складах.

Економічне рішення, наші багаторазові конструкції з поліпропілену широко використовуються виноробами, щоб допомогти в боротьбі з бур’янами і травою, а також для поліпшення виживання виноградних лоз шляхом захисту від дикої природи (зайці, козулі і т.д.)

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Купити контейнер для перевезення рослин

Наші укриття для рослин є екологічно чистими з кількох причин: вони служать кілька років, придатні для повторного використання. Укриття, можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі на вибір, гармонійно поєднуються з навколишньою природою. Подібно фруктам і овочам, рослини необхідно переміщати в пункт продажу, не пошкодивши їх при транспортуванні.

Ящики для живих рослин

Поліпропілен має відповідне рішення: складні контейнери. Надійні, вони зменшують збиток при транспортуванні. Ящики можна скласти, мають легку вагу, це мінімізує вартість доставки і місця для зберігання. У нас ви можете придбати поліпропіленові ящики відповідно до ваших вимог, коробки є водонепроникними. Ви зможете нанести на них високоякісний друк для просування вашого бренду.

Гідропонне вирощування рослин

Безгосподарне землеробство, а також гідропонне землеробство стають все більш поширеними і вимагають надійних, довговічних і водонепроникних опор. Ми пропонуємо поліпропіленові водонепроникні опори, спеціально призначені для гідропоніки, з відмінним співвідношенням ціни і якості.

Прості і швидкі в установці, листи стільникового поліпропілену для гідропонних культур, таких як помідори, полуниця, огірки та інші овочі і фрукти, не вимагають технічного обслуговування і стійкі до гниття, вологи і корозії. Вони екологічно чисті, довговічні і на 100% придатні для вторинної переробки в кінці терміну служби.