Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>HPL-панелі>Стенопан

Стенопан

Стенопан панелі універсальний матеріал на основі оксидів магнію (MgO) хлорид магнію (MgCl2), перліту (SiO2 вулканічне скло) і армованого двошарового скловолокна. Верхній шар декоративне двостороннє покриття HPL 0.8 мм, що робить матеріал більш міцним і захищає його від деформування. Технологія виготовлення Стекломагніевих панелей Стенопан надає їм легкості, вогнестійкості, міцності. Матеріал використовується для спорудження внутрішніх стін, для створення перегородок, укосів для вікон, стель.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Довжина, мм
  • 1440 мм
Ширина, мм
  • 1220 мм
Товщина, мм
  • 10 мм
  • 12 мм

→ Виберіть розмір довжину, ширину і товщенуй клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Стенопан панелі декори і поверхні

Оздоблювальні панелі Стенопан

Стенопан – це готовий обробний матеріал, який має масу переваг над аналогами. Екологічно чистий матеріал стійкий до погодних умов, не боїться довгого впливу вологи. Стійкий до ультрафіолетового випромінювання і до перепадів температури. Матеріал не підтримує горіння, не руйнується під впливом відкритого полум’я вогню. Стенопан антивандальний матеріал, що має високу ударостійкість, та стійкість до подряпин. Пластик дуже зручний в побуті, його можна очистити навіть без спеціальних засобів. У нас широкий асортимент товару, ви можете придбати Стенопан панелі і втілити будь-які дизайнерські рішення за рахунок різноманітності фактур і декору поверхні.

Поверхня

Matte

Глибокі пори дерева

Глянець

Іній

Мат

Пори дерева

Слюда

Зріз дерева

Квіти

Шагрень

Колекція декорів

Купити Стенопан в Україні

Панелі «Стенопан» витримують перепади температур. Купити облицювальні панелі можна у нас, для цього вам достатньо вибрати колір з каталогу декору, тип й товщину та натиснути на кнопку «Замовити» після цього з вами зв’яжеться наш консультант. Терміни доставка і оплата обговорюються індивідуально. Так само ви можете зателефонувати або замовити зворотний дзвінок сайту, і ми надамо кваліфіковану інформацію та допоможемо вибрати пластикові панелі не посередньо під ваш дизайнерський проект.

Монтаж панелей не складає труднощів, так як матеріал не дряпається і стійкий до механічних пошкоджень. Панелі можна мити миючими засобами, вони стійкі до агресивних хімічних речовин.

Широка сфера застосування панелей: інтер’єр житлових приміщень, офісний інтер’єр, інтер’єр спортивних об’єктів, інтер’єр громадських місць, інтер’єр місць громадського харчування, інтер’єр з цифровим друком, двері, душові перегородки, громадські приміщення, харчоблоки, санітарні перегородки, туалетні кімнати, лабораторії, медичні установи , чисті приміщення, лабораторні меблі. Пластик застосовується в якості інтер’єрного матеріалу для дизайну стін, стель, дверних елементів.

Монолітні пластикові облицювальні панелі «Стенопан» мають термічну стійкість і не руйнуються при горінні. У порівнянні з іншими матеріалу пластик має невелику питому вагу і ударостійкість.