Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Комплектуючі

Види комплектуючих для полікарбонату

Характеристики

Технологічне рішення

Висока якість

Герметичність

Естетичний зовнішній вигляд

Великий вибір комплектуючих

Покращує якість монтажних робіт

Переваги

Плануючи спорудити конструкцію з полікарбонату, варто задуматися не тільки про покупку листів, але і про те, як ви будете їх з’єднувати. Не потрібно винаходити велосипед, для цього існують спеціальні комплектуючі, серед яких:

  • алюмінієвий профіль;
  • полікарбонатний профіль;
  • термошайби;
  • стрічки.

Їх покупкою не варто нехтувати, якщо ви скористаєтеся “правильними” деталями, ваша споруда буде надійно укріплена і герметична. Також спеціальні комплектуючі забезпечать конструкції естетичний зовнішній вигляд і полегшать її монтаж.

 

Всі деталі, пропоновані в комплекті з листами полікарбонату, мають виключно високою якістю і поділяються на дві групи – захисні і кріпильні. Перші призначені для захисту панелей від несприятливих впливів різних факторів (волога, пил, сміття, комахи) і від пошкоджень поверхні. Другі, відповідно, з’єднують листи, кріплять їх до основи, забезпечують високий рівень міцності.

З цим купують

Навіщо потрібні комплектуючі для полікарбонату?

Комплектуючі для полікарбонату гарантують тривалий експлуатаційний термін конструкції і зручність її використання.

Бажаєте мати на своїй ділянці красиву світлопрозору конструкцію з полікарбонату? В такому випадку, крім полікарбонатних панелей, вам слід придбати ще й комплектуючі до них.

 

Чому так важливі спеціальні кріпильні деталі? Вони зроблять вашу споруду стійкою і надійною, забезпечать хорошу теплоізоляцію і шумопоглинання. Компанія “Оскар Груп” пропонує придбати не тільки високоякісні панелі, але і комплектуючі для полікарбонату. Що ж з супутніх матеріалів вам знадобиться? Це з’єднувальні профілі, стрічки, термошайби. Використання таких деталей допоможе вам міцно зафіксувати листи і надати конструкції привабливий зовнішній вигляд.

Купити комплектуючі, які відповідають стандартам якості, ви можете, звернувшись в нашу компанію. У нас широкий асортимент і доступні ціни. Якщо ви ставите питанням, як висока якість може бути доступною, відповідь така: ми не працюємо з посередниками, тому з вартості продукції виключені націнки. Крім того, всі товари в “Оскар Груп” мають виняткову якість, оскільки ми маємо можливість проводити багатоетапний контроль і перевіряти, чи врахував виробник міжнародні стандарти.

 

Не впевнені, що зможете правильно вибрати полікарбонат та комплектуючі? Звертайтеся за консультацією до наших фахівців. Вони нададуть інформацію про те, що краще придбати для тієї або іншої конструкції і продемонструють зразки товарів. Бажаємо вдалих покупок та нехай ваша конструкція з полікарбонату служить вам довгі роки!