Полікарбонат>Комплектуючі

Види комплектуючих для полікарбонату

Характеристики

Технологічне рішення

Висока якість

Герметичність

Естетичний зовнішній вигляд

Великий вибір комплектуючих

Покращує якість монтажних робіт

Переваги

Плануючи спорудити конструкцію з полікарбонату, варто задуматися не тільки про покупку листів, але і про те, як ви будете їх з’єднувати. Не потрібно винаходити велосипед, для цього існують спеціальні комплектуючі, серед яких:

  • алюмінієвий профіль;
  • полікарбонатний профіль;
  • термошайби;
  • стрічки.

Їх покупкою не варто нехтувати, якщо ви скористаєтеся “правильними” деталями, ваша споруда буде надійно укріплена і герметична. Також спеціальні комплектуючі забезпечать конструкції естетичний зовнішній вигляд і полегшать її монтаж.

 

Всі деталі, пропоновані в комплекті з листами полікарбонату, мають виключно високою якістю і поділяються на дві групи – захисні і кріпильні. Перші призначені для захисту панелей від несприятливих впливів різних факторів (волога, пил, сміття, комахи) і від пошкоджень поверхні. Другі, відповідно, з’єднують листи, кріплять їх до основи, забезпечують високий рівень міцності.

З цим купують

Сотовий, монолітний полікарбонат — комплектуючі

Цей різновид матеріалу сьогодні все частіше використовується в будівництві та інших професійних сферах, тому що відмінно зарекомендувала себе щодо простоти монтажу, експлуатаційних та технологічних. властивостей, довгостроковості служби. Враховуючи високий рівень споживчого попиту, виробники пропонують кілька різновидів полікарбонату – стільниковий, монолітний. Листи можуть мати різну товщину та габаритні розміри, що дозволяє уникнути самостійного різання матеріалу та великої кількості відходів. Для монтажу листів обов'язково використання спеціальних комплектуючих. Купуючи полікарбонат, далеко не всі знають або замислюються про необхідність придбання спеціальних кріпильних матеріалів. Практика показує, що без їх використання не тільки ускладнюється або стає неможливим процес монтажу, але й зменшується термін служби будівництва. Саме тому якісне спеціальне кріплення для полікарбонату купити необхідно обов'язково. На сучасному ринку елементи кріплення представлені в найрізноманітніших варіаціях і колірних рішеннях, що дозволяє зберегти зовнішню естетику споруди або елементів інтер'єру з полікарбонатних листів.

Кріплення для полікарбонату — різновиди

Стільниковому полікарбонату, як і монолітному, необхідне спеціальне кріплення, здатне забезпечити міцну фіксацію листів один з одним або каркасом і забезпечити їхнє надійне прилягання один до одного для забезпечення герметичності конструкції. У процесі будівництва можуть знадобитися:Якщо використовувати їх за призначенням та дотримуватися технологічних рекомендацій щодо монтажу, можна з високою ймовірністю уникнути пошкодження листів, їх деформації та інших проблем.

Компанія ТОВ «Оскар Груп» вже протягом багатьох років спеціалізується на продажі якісного полікарбонату власного виробництва та продукції відомих світових брендів, тому природно на нашому сайті oscar-group.com.ua кріплення на полікарбонат можна купити з доставкою по Україні, а його ціна не змусить відмовитись від придбання повного переліку необхідних витратних матеріалів.

Кріплення для полікарбонату — преміальна якість за доступною вартістю

До основних переваг даного термопласту відноситься стійкість до механічних пошкоджень, погодних умов, можливість забезпечення герметичності, високого рівня шумоізоляції Але все це можливо тільки в тому випадку, якщо монтаж листів здійснено технічно правильно, незважаючи на підвищений рівень міцності та пластичність, полікарбонат все ж таки можна зламати, пошкодити, якщо відмовитися від використання спеціалізованих кріплень. Зокрема, термошайби, що використовуються для кріплення листів до каркаса, виготовляються із пластику. Це дозволяє уникнути появи тріщин на листах при перепаді температур, при яких він може розширюватися. "Оскар Груп". Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки продукцію преміальної якості, тому що прагнемо надавати послуги європейського рівня та дбаємо про власну репутацію. Товар завжди є в наявності на складі, тому формування замовлення та його відправлення в будь-який куточок України не займає багато часу.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅