Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Стільниковий поліпропілен>Харчова упаковка

Харчова упаковка

У наш час поліпропілен зайняв активну позицію у виготовленні упаковок для товарів. Він має безліч позитивних властивостей, через які йому все частіше віддають перевагу. Високі конструкційні та бар’єрні характеристики забезпечують йому широке використання в якості харчових контейнерів. У тарі з поліпропілену продукти харчування зберігають аромат, в ній можна піддавати їх стерилізації, завдяки гнучкості матеріалу, контейнери мають міцні кріплення і кришки. Гарна еластичність і амортизаційні здібності зберігають цілісність продуктів.

Упаковка з поліпропілену має міцний каркас і здатна витримувати великі навантаження під час транспортування і під час штабелювання. Термін використання таких упаковок досить довгий, їх можна експлуатувати не один раз.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленнях замовника

Перевага багаторазової упаковки з поліпропілену?

Лотки з поліпропілену є водостійкими: виробники і постачальники свіжих фруктів і овочів легко усвідомлюють важливість більш свіжого зберігання своєї продукції, гарантуючи кращий захист і представлення продукції в пунктах покупки.

Лотки для упаковки морепродуктів є ідеальним рішенням для безпечного транспортування свіжих морепродуктів.

Наші пластикові коробки являють собою зелену альтернативу пінополістиролу (EPS): поставляються плоскими в попередньо складених пачках, щоб мінімізувати транспортні витрати і максимально збільшити простір на складах.

Поліпропіленові (PP) пакувальні рішення на 100% придатні для вторинної переробки: екологічно чиста альтернатива.

Товари з цієї категорії

Другие пользователи также покупают

Купити харчову упаковку в Україні

Ми виробляємо коробки на замовлення розраховані на точний розмір. Упаковка може бути водонепроникна, коли ваші продукти повинні досягати місця призначення без витоку; або не є герметичним для викиду небажаного танення льоду під час транспортування; або розроблений з фіксуючими лапками для поліпшення стійкості укладання.

Ящики такого ж типу можна налаштувати для безпечного перевезення червоного м’яса і птиці.

Купити поліпропіленові харчові коробки для нанесення логотипу можна в нашому інтернет-магазині. Наша продукція виготовлена ​​з первинної сировини і відповідає європейським стандартам якості. Поліпропілен, представлений на сайті, порадує вас не тільки зносостійкістю і високу міцністю, але і вартістю. Ціна на масштабне виробництво поліпропіленових упаковок під ваш формат більш ніж доступна, тому ваша брендована упаковка буде досить бюджетним варіантом.