Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен>Харчова упаковка

Харчова упаковка

У наш час поліпропілен зайняв активну позицію у виготовленні упаковок для товарів. Він має безліч позитивних властивостей, через які йому все частіше віддають перевагу. Високі конструкційні та бар’єрні характеристики забезпечують йому широке використання в якості харчових контейнерів. У тарі з поліпропілену продукти харчування зберігають аромат, в ній можна піддавати їх стерилізації, завдяки гнучкості матеріалу, контейнери мають міцні кріплення і кришки. Гарна еластичність і амортизаційні здібності зберігають цілісність продуктів.

Упаковка з поліпропілену має міцний каркас і здатна витримувати великі навантаження під час транспортування і під час штабелювання. Термін використання таких упаковок досить довгий, їх можна експлуатувати не один раз.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленнях замовника

Перевага багаторазової упаковки з поліпропілену?

Лотки з поліпропілену є водостійкими: виробники і постачальники свіжих фруктів і овочів легко усвідомлюють важливість більш свіжого зберігання своєї продукції, гарантуючи кращий захист і представлення продукції в пунктах покупки.

Лотки для упаковки морепродуктів є ідеальним рішенням для безпечного транспортування свіжих морепродуктів.

Наші пластикові коробки являють собою зелену альтернативу пінополістиролу (EPS): поставляються плоскими в попередньо складених пачках, щоб мінімізувати транспортні витрати і максимально збільшити простір на складах.

Поліпропіленові (PP) пакувальні рішення на 100% придатні для вторинної переробки: екологічно чиста альтернатива.

Товари з цієї категорії

Другие пользователи также покупают

Екологічно чиста тара, упаковка з поліпропілену для м'яса, інших харчових продуктів

Правильно зберігання різних продуктів харчування на сьогодні перестало бути актуальною проблемою здебільшого цивілізованого світу, оскільки завдяки інноваційним розробкам з'явилася можливість виготовляти пакувальний матеріал із сучасного безпечного матеріалу, який придатний у тому числі й для багаторазового використання. Сучасне виробництво харчової упаковки у різних країнах все частіше відмовляється від лотків з алюмінію на користь використання сучасного стільникового поліпропілену і така сама ситуація склалася в Україні (Київ та інші міста). Це не тільки набагато практичніше, а й екологічно, оскільки вироби безпечні, нетоксичні, підлягають вторинній переробці.

успішно застосовувати сучасні технології, завдяки чому не лише імпортні постачальники можуть забезпечувати Україну необхідними витратними матеріалами для харчової промисловості. Відповідно, упаковку вітчизняного виробництва можна придбати набагато дешевше, ніж імпортну, що дозволяє значно економити кошти та утримувати доступну ціну на товари народного споживання. Українські технології нічим не поступаються європейським, тому відмінності в якості немає.

Лотки з пропілену, полістиролу, ящики з полікарбонату для пакування напівфабрикатів і не тільки

Поліпропіленова продукція сьогодні зустрічається повсюдно. Це пов'язано з тим, що її технічні та експлуатаційні характеристики є унікальними і набагато перевищують показники інших альтернативних матеріалів. Якщо порівняти лоток алюмінієвий харчовий для упаковки продуктів з його екологічним аналогом, стають відразу очевидні переваги останнього: менша питома вага;

В Україні харчову підкладку, пластиковий лоток з поліпропілену прямокутний для м'яса, упаковки овочів, інших продуктів харчування купити з доставкою у всі регіони пропонує інтернет-магазин виробника ТОВ «Оскар Груп». Її застосування дає можливість забезпечити більш тривалу безпеку продукції без втрати привабливого зовнішнього вигляду. Ми виробляємо якісні, екологічно чисті, придатні для післяексплуатаційної переробки вироби за демократичною вартістю.

Упаковка (коробка, лоток, контейнер) із стільникового харчового поліпропілену для яблук і не тільки чим вона така гарна?

Чи варто переходити на інноваційний матеріал чи краще використовувати старі перевірені способи зберігання? Саме цим питанням все частіше ставляться власники бізнесу, який якимось чином пов'язаний із харчовою промисловістю. Світова практика промовисто свідчить на користь цього сміливого рішення. Якщо купити плівку з поліпропілену харчову, можна не переживати про те, що продукти під час зберігання, транспортування будуть схильні до згубного впливу:

Також цей пакувальний матеріал при мінімальній вазі навіть великих конструкцій чудово зберігає форму завдяки міцності та молекулярної щільності (стосується ящиків, коробок, лотків). Отже, при транспортуванні навіть ніжні овочі, фрукти, ягоди залишаються повністю цілими, зберігають зовнішню привабливість, товарний вигляд.

Лоток для їжі пакувальний поліпропіленовий - сучасна екологічна альтернатива

ТОВ «Оскар Груп» має власні передові виробничі потужності, завдяки чому має можливість виготовляти якісну продукцію із екологічно чистої первинної сировини з дотриманням усіх технологічних вимог. У наших пакувальних матеріалах ваша продукція гарантовано надовго залишиться свіжою, буде менш схильною до процесів гниття, зайвого негативного впливу вологи. Продукти не вбирають сторонні запахи і зберігають свій природний аромат без сторонніх домішок.

Споконвічна мета існування нашої компанії — виробляти стільниковий поліпропілен для промислових потреб, але згодом ми освоїли найсучасніші технології та почали виготовляти не менш якісні, ніж промислову сировину, харчові коробки. Поліпропілен, виробництво якого в Україні сьогодні налагоджене дуже добре, може застосовуватися як для індивідуального, так і для масового пакування продуктів, тому недовговічна і не дуже практична у застосуванні дошка для ящиків, метал користуються меншим попитом, що виправдано як з практичної, так і з економічної точки зору.

Харчова упаковка, підкладка з матеріалу поліпропілен - виготовлення на замовлення

На щастя, сьогодні в нашій країні нестачі у пропозиції у цьому сегменті ринку немає — це пов'язано, насамперед, із підвищенням споживчого попиту. Упаковка харчових продуктів пінополістирол може вироблятися на автоматизованій виробничій лінії, що значно прискорює, спрощує, здешевлює процес. Те саме стосується і транспортування — вантажити легкі компактні ящики набагато легше, ніж інші. Також завдяки конструкції вони можуть бути надійно закріплені між собою, тому продукція не пошкодиться під час перевезення.

Український виробник та постачальник стільникового поліпропілену ТОВ «Оскар Груп» також професійно займається виготовленням пластикових лотків для готових страв, продуктів із первинного поліпропілену на замовлення, а сервісом швидкої доставки виробів охоплено всю Україну. Також у нас на сайті oscar-group.com.ua можна замовити великі пластикові прямокутні лотки для будь-якого розміру, місткості для різних видів рослин. Колір виробу вибирається замовником індивідуально. Завдяки цьому ящики та інше в корпоративних кольорах із логотипом може стати додатковим мерчем для компанії.

Де в Україні можна вигідно купити харчову тару для упаковки за оптовою ціною?

Поліпропілен листовий харчовий - це інноваційний матеріал, значення якого складно переоцінити, але при цьому його ціна зовсім не є захмарною. Навіть попри досить складну технологію виробництва. Відповідно, будь-який магазин, компанія-виробник активно переходять на його використання для пакування харчових продуктів – від напівфабрикатів, готової їжі до яблук, зелені, м'яса, риби. ТОВ «Оскар Груп» готове допомогти кожному підприємцю, який прагне екологічності та економії.

Наша компанія виготовляє матеріали на замовлення, тому покупці можуть бути впевнені, що отримають саме ту продукцію за розміром, місткістю, кольором, яка їм необхідна. Терміни виготовлення в кожному випадку визначається індивідуально залежно від обсягу замовлення та інших індивідуальних визначальних особливостей. Вироблена нами упаковка з матеріалу поліпропілен під замовлення гарантовано прослужить довго і дозволить дотримуватись усіх сучасних стандартів та вимог. Ми пропонуємо відмінну європейську якість за розумні гроші, тому придбання гарантовано не завдасть суттєвої шкоди бюджету.

Пакувальні поліпропіленові контейнери, лотки з полікарбонату оптом - найкраща ціна, відмінна якість

Практичність, надійність, безпека у використанні - ось основні властивості інноваційного матеріалу Незважаючи на те, що поліпропілен відноситься до розряду найнижчих матеріалів, він дійсно демонструє унікальні експлуатаційні властивості. Хімічна та біологічна інертність дозволяє застосовувати його для зберігання абсолютно будь-яких продуктів - від червоного м'яса, риби до хлібобулочних виробів, сипучих, бакалії. Почкоподібний контейнер (лоток) харчовий поліпропіленовий у місті Київ можна купити онлайн на сайті oscar-group.com.ua.

Повітропроникність, яка досягається завдяки пористій дрібнофракційній структурі навіть за умови вакуумування або щільного закриття кришкою всередині не накопичується волога. Відповідно, виключена поява конденсату, розвитку грибкових процесів, поява плісняви. Клієнтам нашої компанії досить просто визначитися з бажаним кольором, надати необхідні креслення конструктиву або скористатися нашими готовими кресленнями – після цього замовлення оформляється та негайно запускається у виробництво. Строки виготовлення визначаються індивідуально.

Поліпропіленовий контейнер (тару) для харчових продуктів — купити в Україні з доставкою

Навіть якщо не враховувати метал і дерево, а акцентувати увагу виключно на паперових ящиках вони також програють інноваційним матеріалам. Навіть щільний картон із внутрішніми гофрованими вставками для додаткової жорсткості є набагато менш стійким до деформації. Понад те, у разі навряд можна говорити про стійкість до впливу вологи. Відповідно доводиться застосовувати додаткові матеріали, які далеко не завжди дозволяють вирішити весь спектр проблем.

Щоб не ускладнювати собі життя, не переплачувати, набагато простіше та вигідніше розпочати використання упаковки з полімерних синтетичних безпечних екологічно чистих матеріалів. Користуватись ними можна дуже довго, а після закінчення експлуатації вони не стануть біосміттям, що засмічує планету, адже підлягають вторинній переробці без втрати вихідних експлуатаційних характеристик. Для покращення вихідних характеристик у процесі виробництва застосовуються стабілізатори. Вони також є повністю безпечними, тому готові вироби не мають неприємного хімічного запаху.

ТОВ «Оскар Груп» — найкращі пропозиції українського ринку

Необхідність купити великий, середній, маленький поліпропіленовий лоток перфорований для харчових продуктів в Україні може виникнути як у промислового підприємства, так і у приватного користувача для особистих потреб або розвитку малого бізнесу (наприклад — доставка гарячих обідів до офісів). Власне, проблем з тим, щоб знайти їх у продажу, сьогодні немає — на ринку представлено як українську продукцію, так і вироби імпортного виробництва різного розміру, кольору, форми, конструктиву, призначення. Потенційним покупцям залишається лише вирішити, де саме найвигідніше зробити придбання.

Якщо порівнювати доступну до придбання продукцію за всіма ключовими характеристиками - ціна, якість, зносостійкість - об'єктивно продукція ТОВ «Оскар Груп» є найкращою. Для виготовлення ми використовуємо виключно первинну очищену сировину, тому можемо гарантувати абсолютну екологічність, безпеку. Продукти харчування зберігатимуть привабливий зовнішній вигляд, чудові смакові характеристики, природний апетитний аромат. Замовлення на велику і маленьку партію продукції можна онлайн на нашому сайті oscar-group.com.ua.

Чому наша пропозиція — найкраща?

Насамперед усім нашим потенційним клієнтам слід знати, що наш досвід роботи на ринку в даній галузі — понад 15 років. За цей час ми встигли як налагодити постачання в країну ексклюзивних матеріалів, так і створити власні унікальні бренди продукції. Вся наша продукція має високі конструктивні та бар'єрні характеристики. У ній можна піддавати продукти стерилізації без ризику деформування та пошкодження тари. Ми з упевненістю можемо сказати, що на сьогодні більш вигідної цінової пропозиції на якісну екологічно чисту тару просто немає.

Якщо вам потрібний дійсно хороший харчовий лоток, контейнер, ящик для сирого м'яса з поліпропілену, полікарбонату, то найкращим рішенням буде купити його онлайн на сайті нашого інтернет-магазину ТОВ «Оскар Груп», сервісом доставки з якого охоплена вся Україна. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, відповідальне ставлення до замовлень роблять співпрацю з нами комфортною та вигідною для кожного. Для нас не існує нездійсненних завдань – на нашому виробництві можуть виконати конструктив, форму будь-якої складності та виготовити тару будь-якого кольору під брендування.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅