Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен>Поліпропіленова упаковка для автозапчастин

Поліпропіленова упаковка для автозапчастин

Багаторазові коробки є ідеальним рішенням для кожного етапу виробництва автомобільних компонентів: транспортування і зберігання запасних частин.

Профільні коробки оснащені внутрішніми перегородками для захисних автозапчастин при перевезенні та зберіганні.

Наші багаторазові коробки виготовлені з міцного гофрованого поліпропілену: виготовлений з первинного матеріалу, не містить волокон, є гіпоалергенний і відрізняється високою міцністю по відношенню до низької ваги.

Розміри можуть бути виконані на замовлення за вашими кресленнями. Багаторазова поліпропіленова упаковка не тільки покращує потік продукції по всьому ланцюжку поставок, що дозволяє значно скоротити витрати, але і забезпечує стійкість.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленням замовника

Гофрована упаковка для автозапчастин

Ми пропонуємо спеціальне пакувальне рішення для автомобільних автозапчастин. Поліпропіленова упаковка водонепроникна що вбереже автозапчастини від окислення. Поліпропілен це міцний матеріал що захистить деталі від пошкоджень при транспортуванні. Наші упаковки для автозапчастин призначені для багаторазового використання виготовлені з першокласної сировини. Багаторазова пластикова упаковка не тільки покращує потік продукції по всьому ланцюжку поставок, що дозволяє значно скоротити витрати, але і забезпечує стійкість.

Вибираючи з декількох нестандартних упаковок, таких як пластикові гофровані подільники, набори з поліпропілену, стільникові поліпропіленові коробки, ми завжди дбаємо і захищаємо ваш продукт від пошкодження.

Спеціально для цієї галузі компанія “Оскар Груп” розробила інноваційні пакувальні рішення для автозапчастин.

Ми розробили спеціальні пакувальні рішення для цієї висококонкурентної галузі, в якій графік виробництва щільний і тому вкрай важливо мати правильний компонент точно в строк.

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Поліпропіленова упаковка для автозапчастин

Різноманітні деталі для транспортних засобів — один із найпопулярніших товарів не лише в Україні, а й у світі. Відповідно, для виробників, постачальників питання транспортування на місце продажу завжди залишається актуальним. Справа в тому, що багато деталей мають складну тендітну конструкцію, тому при перевезенні вимагають створення особливих умов для збереження цілісності. Металеві, дерев'яні ящики, пакувальні матеріали зі звичайної сировини не завжди можуть забезпечити необхідні умови. І тоді рішенням стає використання альтернативних матеріалів.

Упаковка із щільного пластику (полікарбонату, поліпропілену) — ось відмінна альтернатива всім іншим видам пакувальних матеріалів. Всі вони відносяться до групи інноваційних термопластів з унікальним набором експлуатаційно-технічних властивостей. Поліпропіленові коробки з кришкою, внутрішніми перегородками - ось відмінний вибір для транспортування автозапчастин, який дасть гарантію їхньої безпеки та цілісності. Нестачі пропозицій на ринку немає, тому знайти потрібне за бажанням нескладно.

Ящик багаторазовий з полікарбонату — виробництво в Україні на замовлення

Знайти зручні, практичні багаторазові рішення для пакування автозапчастин (піддон, ящик, коробку) - це об'єктивна необхідність для кожного виробника та продавця цього виду продукції. Поліпропілен, полікарбонат у цьому випадку — відмінне, економічно вигідне рішення з таких причин:

Поліпропіленові коробки будь-якого розміру, кольору на замовлення виробляє українська компанія ТОВ «Оскар Груп» .

Для виготовлення ящиків, піддонів ми використовуємо сучасний багатошаровий матеріал. В експлуатації він продемонстрував себе з найкращого боку. Особливо користувачі відзначають його легкість. У поєднанні з підвищеною міцністю, яка практично не поступається металу, не кажучи вже про дерево, це робить вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування набагато зручнішим. При цьому поміщений у середину товар залишається цілим і неушкодженим навіть за умови пересування не найкращим дорожнім покриттям. Як мінімум, це знижує витрати виробників на усунення пошкоджень при транспортуванні.

Гофровані ящики з полікарбонату — замовлення онлайн на oscar-group.com.ua

Гофрована поліпропіленова коробка відрізняється від інших різновидів тим, що між зовнішніми панелями бортів у внутрішньому просторі розміщений гофрований шар з множинними ребрами жорсткості. Це збільшує стійкість до будь-яких пошкоджень. Усі ящики, які виготовляє компанія ТОВ «Оскар Груп», можуть бути укомплектовані додатковими перемичками з полікарбонату. Вони не статичні — розмістити їх усередині можна по-різному залежно від необхідності.

Товщина листа для перемички варіюється в межах 2-5 мм. Матеріал виготовлення ящиків, перемичок стійкий до дії:

Всі коробки, ящики, контейнери, замовлення на які можна оформити онлайн на сайті oscar-group.com.ua є складними. Завдяки цьому для їх зберігання не знадобиться багато місця. Поставляються замовнику вони також у складеному вигляді, що полегшує транспортування, знижує витрати на нього. Вся наша продукція екологічна та підлягає безпечній утилізації, вторинній переробці.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅