Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Стільниковий поліпропілен>Поліпропіленова упаковка для автозапчастин

Поліпропіленова упаковка для автозапчастин

Багаторазові коробки є ідеальним рішенням для кожного етапу виробництва автомобільних компонентів: транспортування і зберігання запасних частин.

Профільні коробки оснащені внутрішніми перегородками для захисних автозапчастин при перевезенні та зберіганні.

Наші багаторазові коробки виготовлені з міцного гофрованого поліпропілену: виготовлений з первинного матеріалу, не містить волокон, є гіпоалергенний і відрізняється високою міцністю по відношенню до низької ваги.

Розміри можуть бути виконані на замовлення за вашими кресленнями. Багаторазова поліпропіленова упаковка не тільки покращує потік продукції по всьому ланцюжку поставок, що дозволяє значно скоротити витрати, але і забезпечує стійкість.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленням замовника

Гофрована упаковка для автозапчастин

Ми пропонуємо спеціальне пакувальне рішення для автомобільних автозапчастин. Поліпропіленова упаковка водонепроникна що вбереже автозапчастини від окислення. Поліпропілен це міцний матеріал що захистить деталі від пошкоджень при транспортуванні. Наші упаковки для автозапчастин призначені для багаторазового використання виготовлені з першокласної сировини. Багаторазова пластикова упаковка не тільки покращує потік продукції по всьому ланцюжку поставок, що дозволяє значно скоротити витрати, але і забезпечує стійкість.

Вибираючи з декількох нестандартних упаковок, таких як пластикові гофровані подільники, набори з поліпропілену, стільникові поліпропіленові коробки, ми завжди дбаємо і захищаємо ваш продукт від пошкодження.

Спеціально для цієї галузі компанія “Оскар Груп” розробила інноваційні пакувальні рішення для автозапчастин.

Ми розробили спеціальні пакувальні рішення для цієї висококонкурентної галузі, в якій графік виробництва щільний і тому вкрай важливо мати правильний компонент точно в строк.

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Купити багаторазові гофровані коробки в Україні

Перемички з поліпропілену

Шаруваті стільникові листи з поліпропілену особливо підходять для транспортування і захисту автомобільних компонентів, оскільки вони мають міцну конструкцію, яка здатна витримувати великі навантаження, і в той же час легкі.

Відповідно до ваших вимог до розміру та принцип роботи даного подільники можуть бути виготовлені з поліпропіленових листів товщиною 2 мм, 3 мм, 5 мм.

Поліпропіленові плити стійкі до води і вологи, а також до хімічних речовин і масел.

Їх видатне співвідношення міцності та ваги робить наші перегородками ідеальними для виготовлення внутрішнього оздоблення в контейнерах для масових вантажів для захисту тонких і цінних компонентів всередині.

Замовити багаторазові коробки для автозапчастин з поліпропілену можна у нас на сайті. Натисніть на кнопку “Замовити” заповніть форму що з’явиться і натисніть відправити, після з вами зв’яжеться наш консультанта для обговорення терміну поставки. Також ви можете просто зателефонувати за номерами телефонів вказані зверху сторінки або замовити зворотній дзвінок і ми вам передзвонимо.

Складні контейнери для автозапчастин

Ми пропонуємо інтелектуальні багаторазові і складні контейнери з поліпропілену, оснащені індивідуальними варіантами пластикових перегородок.

Ми пропонуємо стандартні розміри палети (європейські і промислові палети), а також індивідуальні розміри відповідно до ваших потреб. Висота насипних контейнерів налаштовується так само, як і вікно завантаження. Вони поставляються в складиному вигляді, що оптимізує витрати на зберігання і логістику. Складні контейнери для автозапчастин дуже довговічні і прості в догляді і можуть бути перероблені в кінці терміну служби.