Полікарбонат>Комплектуючі>Термошайби

Термошайби

Термошайби потрібні, щоб прикріпити листи полікарбонату до каркасу в певних точках. Це один з необхідних комплектуючих елементів, до складу якого входить сама шайба з пластику, ніжка по її ширині, ущільнювачі і кришки для замикання. Висота пластикової шайби відповідає товщині полікарбонатного листа.

У порівнянні зі звичайними шайбами ​​термошайби виглядають більш естетично, вони немудрі у використанні і не пропускають холод там, де це роблять звичайні шайби. Крім того, вони запобігають деформації листів, не перешкоджають їх розширенню при високих температурах, не дозволяють конструкції валитися при вітрових навантаженнях, заметілі, під час ураганів. Доступні до замовлення термошайби різних кольорів і форм за демократичною вартістю.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Вид
 • термошайба OSCAR
 • термошайба MAXI
 • термошайба ECONOM
 • термошайба MINI
 • саморізи
 • підкладка GREKA під профільований полікарбонат
 • більше 2

Виберете вид, колір і розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Колір
 • прозорий
 • бронзовий
 • зелений
 • червоний
 • синій
 • бурштиновий
 • більше 2

З цим купують

Термошайби для кріплення полікарбонату

Останнім часом значно зріс попит на стільниковий полікарбонат, з якого формуються різні конструкції: теплиці, парники, зимові сади, криті галереї, навіси над басейнами, криті пішохідні переходи, перекриття в офісних, виробничих та торгових комплексах, приміщеннях вокзалів, а також оформлюються вітрини у виставкових павільйонах та торгово-розважальних центрах, створюється система зенітних ліхтарів, виготовляються корпусні частини різного обладнання, щитові автобусні зупинки, елементи для дитячих майданчиків. Для кріплення полікарбонатних плит на каркасі, що несе, використовується універсальне кріплення — термошайби.

Крім основної функції кріпильного елемента, термошайби забезпечують теплоізоляцію в точці свого кріплення з основою та створюють перешкоду для проникнення всередину полікарбонатної структури дощу, снігу, вітру та холоду, тим самим захищаючи її від передчасного руйнування та деформацій. Завдяки цій деталі полікарбонат можна легко кріпити до профілю прямо через лист.

Характеристика кріплення

На вітчизняному ринку до реалізації представлені термошайби, що відрізняються між собою терміном служби, матеріалом виготовлення, надійністю, зовнішнім виглядом та ціною. При виготовленні цієї деталі використовуються полікарбонат, поліпропілен та нержавіюча сталь. Щоб термошайба виконувала поставлені перед нею завдання в повному обсязі, вона повинна бути стійкою до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища і мати здатність витримувати високі навантаження. Якісне кріплення на стільниковий полікарбонат дозволяє листу з термопласту розширюватися, коли стовпчик термометра досягає високих плюсових значень, за рахунок формування в його структурі широкого отвору та використання спеціального ущільнювача, що йде в одному комплекті з шайбою.

Робочим елементом кріплення є ніжка-саморіз, яка проходить крізь товщину листа, забезпечуючи його міцне кріплення на решетуванні. На відміну від класичного способу фіксації за допомогою шурупів з металу, термокріплення повністю усуває ризик появи в конструкції з полікарбонату «містків холоду».

Переваги використання термошайб

Робота з термошайбами не вимагає від користувача особливих навичок або знань. Самонаріз зверху закривається спеціальною кришечкою, з функцією самозащіпки. Крім перерахованих вище переваг, термошайба має естетичний зовнішній вигляд, дозволяє надати акуратну форму будь-якої поверхні. Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам використання термокріплення гарантує стійкість найскладнішої конструкції протягом не менше 20 років та відсутність деформацій полікарбонатних листів у місцях кріплення за будь-якої погоди.

Вибираючи висоту термокріпильного елемента, слід враховувати товщину полікарбонатного листа та призначення створюваної конструкції. На нашому сайті до продажу представлений великий асортимент термошайб в широкому діапазоні кольорів (прозорий, зелений, червоний, синій, бурштиновий, бронзовий) та моделей Oscar, Mini, Maxi, Econom, за найдоступнішою ціною. Вибравши колір, тип та розмір виробу, необхідно клацнути на ньому та активувати опцію «Замовити». Після оформлення замовлення з покупцем зв'яжеться консультант компанії «Оскар Груп» та уточнить деталі передбачуваної угоди. Доставку продукції до місця призначення здійснюємо у максимально стислий термін. Способи оплати пропонуються різними.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅