Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен>Поліпропіленова упаковка

Поліпропіленова упаковка

У наш час поліпропілен зайняв активну позицію у виготовленні упаковок для товарів. Він має безліч позитивних властивостей, через які йому все частіше віддають перевагу. Високі конструкційні та бар’єрні характеристики забезпечують йому широке використання в якості харчових контейнерів. У тарі з поліпропілену продукти харчування зберігають аромат, в ній можна піддавати їх стерилізації, завдяки гнучкості матеріалу, контейнери мають міцні кріплення і кришки. Гарна еластичність і амортизаційні здібності зберігають цілісність продуктів.

Упаковка з поліпропілену має міцний каркас і здатна витримувати великі навантаження під час транспортування і під час штабелювання. Термін використання таких упаковок досить довгий, їх можна експлуатувати не один раз.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Розміри, мм (довжина / ширина / висота, товщина листа / щільність листа)
  • 390 х 290 х 340 мм / 3,5 мм, 1000 гр/м²
  • 290 х 190 х 220 мм / 3,5 мм, 800 гр/м²
  • 390 х 290 х 210 мм / 3,5 мм, 800 гр/м²
  • під замовлення

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленням замовника

Виберіть розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Поліпропілен - сучасний матеріал для виготовлення упаковки

Пакувальний матеріал, виготовлений з поліпропілену, має масу переваг, тому так цінується виробниками та споживачами.

Популярність поліпропіленової упаковки легко пояснюється її високою міцністю, безпекою, стійкістю до зношування та низькою собівартістю виробництва. Цей універсальний матеріал має найширшу сферу використання – від упаковки для продуктів до тари, що використовується у будівництві. Він здатний не тільки надійно захистити продукти та різні групи товарів від негативних зовнішніх впливів, але й значно спрощує процес їх навантаження, розвантаження та транспортування.

Купити сучасну зручну упаковку, виготовлену з пластичної маси, якою є поліпропілен, можна через каталог інтернет-магазину oscar-group.com.ua. У нас завжди широкий асортимент товару та привабливі ціни.

Позитивні якості поліпропіленової упаковки

Поліпропіленова упаковка виготовляється з пластичної маси різними методами - спінюванням, видуванням, виливається у спеціальні форми під дією тиску, методом великого зварювання. Залежно від способу виготовлення та складу, поліпропіленова плівка поділяється на два види.

Біаксіально-орієнтована (БОПП) - найбільш популярний матеріал, його використовують для виготовлення гнучкої упаковки, на яку можна наносити друк. Використовується як пакувальна тара для багатьох видів товарів (тютюнові вироби, парфумерія, одяг, медичні товари) і має такі переваги:

Для виготовлення неорієнтованої плівки (СПП) використовується екструзія або видування. У порівнянні з БОПП вона є більш міцною, стійкою до проколів, тому з неї часто виготовляють перфоровану упаковку, що "дихає". Серед її основних переваг можна назвати високий рівень прозорості, естетично привабливу глянсову поверхню, яка підходить для нанесення кольорового друку. СПП піддається зварюванню з використанням невисоких температур, вона стійка до розтягування та механічних навантажень.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що будь-яка поліпропіленова тара - це надійність, водонепроникність, компактність, безпека, гігієнічність та гарний зовнішній вигляд .

Продаж сучасної поліпропіленової тари з доставкою по Україні

На сайті компанії “Оскар Груп” ви можете вигідно купити поліпропіленову упаковку для використання в таких галузях господарства, як садівництво, будівництво, харчова промисловість . Крім цього, у продажу представлений широкий асортимент контейнерів для сміття, підкладок та різних видів упаковки. У каталозі представлені товари, які мають стандартні розміри. На ваше замовлення ми можемо виготовити нестандартну тару, з індивідуальними розмірами та товщиною стінок.

Листи з поліпропілену можна використовувати для укриття рослин, що ростуть, для організації гідропоніки. Завдяки використанню тари з цього матеріалу надійно захищається вміст упаковки. Такий вид тари зручно складувати, штабелювати, зберігати і транспортувати.

Ще один безперечний плюс поліпропіленової тари - після завершення свого терміну експлуатації вона повністю підлягає вторинній переробці. Таким чином, зберігається екологія і не забруднюється навколишній простір.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅