Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Стільниковий поліпропілен>Поліпропіленова упаковка

Поліпропіленова упаковка

У наш час поліпропілен зайняв активну позицію у виготовленні упаковок для товарів. Він має безліч позитивних властивостей, через які йому все частіше віддають перевагу. Високі конструкційні та бар’єрні характеристики забезпечують йому широке використання в якості харчових контейнерів. У тарі з поліпропілену продукти харчування зберігають аромат, в ній можна піддавати їх стерилізації, завдяки гнучкості матеріалу, контейнери мають міцні кріплення і кришки. Гарна еластичність і амортизаційні здібності зберігають цілісність продуктів.

Упаковка з поліпропілену має міцний каркас і здатна витримувати великі навантаження під час транспортування і під час штабелювання. Термін використання таких упаковок досить довгий, їх можна експлуатувати не один раз.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Розміри, мм (довжина / ширина / висота, товщина листа / щільність листа)
  • 390 х 290 х 340 мм / 3,5 мм, 1000 гр/м²
  • 290 х 190 х 220 мм / 3,5 мм, 800 гр/м²
  • 390 х 290 х 210 мм / 3,5 мм, 800 гр/м²
  • під замовлення

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленням замовника

Виберіть розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Сучасне рішення - упаковка з поліпропілену

З поліпропілену сьогодні виготовляють ящики, підкладки, пакети, коробки, іншими словами тару різного характеру.

Ми пропонуємо купити упаковки з поліпропілену різного забарвлення, форми і розміру. Продукція нашої компанії дозволить вам особливо виділити свій товар на полицях супермаркетів, магазинів та інших торгових закладів. У нас приємна ціна. Поліпропіленові упаковки, до того ж, можна транспортувати в розібраному вигляді, що суттєво знизить витрати на перевезення.

Сьогодні упаковки з поліпропілену більш популярні, ніж, наприклад, із пластику. Вони мають більше позитивних моментів – не пропускають вологу, витримують широкий діапазон температур, можуть використовуватися багаторазово.

Їх не зіпсують великі навантаження і хімічно активні рідини і кислоти. Такі упаковки використовують навіть в сфері медицини для зберігання лікарських засобів і інструментів. А якщо говорити про утилізацію, то вироби з поліпропілену підлягають розплавленню і перетворенню в гранули пластика, які в подальшому використовуються для створення нових товарів.

Ви можете звернутися до нас і замовити поліпропіленові упаковки в Києві і інших населених пунктах. Якість наших товарів ми підтверджуємо відповідною документацією, а також пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови покупки, зручні способи оплати та доставки.

Звертайтеся до нас вже зараз і можете бути впевнені, що наші фахівці вас не підведуть!