Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен>Фармацевтична упаковка

Фармацевтична упаковка

Оскар Груп надає гофровану пластикову упаковку для фармацевтичної і косметичної промисловості. Протягом десятиліть ми розробляємо упаковку відповідну високим стандартам якості фармацевтичних компаній.

Для захисту фармацевтичних і косметичних товарів використовується спеціальна гігієнічна зовнішня упаковка з поліпропілену.

Наша пропозиція для цієї галузі включає односторонні футляри та піддони з внутрішніми перегородками, які підходять для безпечного транспортування скляних флаконів, шприців, ампул і кришок. Безцінною перевагою нашої упаковки є те, що вона вологостійка, гіпоалергенна. Після закінчення терміну служби легка і одноразова поліпропіленова упаковка придатна для переробки.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленнях замовника

Перевага захисної фармацевтичної упаковки

Якість є обов’язковою для роботи в цій галузі: поліпропіленова упаковка відповідає міжнародним стандартам: Управління якістю (ISO 9001), Управління безпекою харчових продуктів (ISO 22000), Здоров’я та безпека (OHSAS 18001).

Захисна упаковка з поліпропілену має невелику вагу і високу міцність. Вона зручна для транспортування і зберігання ліків. Поліпропілен не пропускає вологу, витримує високі перепади температури. Поліпропілен для упаковки має стільникову структуру, дві панелі об’єднані між собою перемичками, це допомагає захистити продукцію від ударів.

Ви можете замовити у нас упаковку високої якості з первинної сировини, розмір і форму упаковки ми виробляємо на замовлення.

 

 

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Фармацевтична продукція: важливе призначення упаковки

Лікарські та косметичні засоби — особлива група товарів, до якості тари якої виставлені високі вимоги. Така упаковка повинна не тільки забезпечувати абсолютну безпеку та безпеку фармацевтичних препаратів, а також бути повністю інертною до речовин, що використовуються в них. Для фармацевтики та косметичної промисловості використовуються кілька видів упаковок: первинна, яка контактує із самим засобом (флакони, тюбики зі скла, пластику або металу); зовнішня чи вторинна – частіше виконана з картону; захисна тара для транспортування фармацевтичної та косметичної продукції.

Завдання первинної пластикової, скляної, металевої упаковки для ліків та косметичних засобів забезпечити тривале збереження лікувальних та корисних властивостей препаратів, а також захистити від впливу зовнішніх факторів. При цьому медична тара має бути виготовлена з екологічно чистих матеріалів, щоб не нести небезпеку здоров'ю людини. Коробки з картону дозволяють розмістити інформацію про склад товару, важливі рекомендації щодо його використання, а також необхідну рекламу. Без тари для транспортування у фармацевтиці неможливо обійтися, адже дуже важливий захист від пошкоджень крихкої скляної та пластикової первинної упаковки медикаментів та фармацевтичного дрібного інвентарю (флаконів, ампул, шприців та інше).

Переваги стільникового поліпропілену під фармацевтичну продукцію

Поліпропіленова упаковка - легка і міцна, тому широко використовується в медичній та фармацевтичній галузях, адже вона дуже зручна для транспортування та зберігання ліків. Тара з поліпропілену користується великим попитом серед споживачів, адже цей матеріал має безліч переваг:

Виготовлення фармацевтичної упаковки із стільникового поліпропілену є одним з основних напрямків діяльності компанії ТОВ Оскар Груп. Якість є обов'язковим фактором для роботи з фармацевтичними компаніями та поліпропіленова упаковка має повністю відповідати міжнародним стандартам, тому для виробництва ми використовуємо лише первинну високоякісну сировину. Наша пластикова тара повністю відповідає санітарним вимогам фармацевтичної галузі. В інтернет-магазині oscar-group.com.ua (Україна) можна купити односторонні гігієнічні футляри для медикаментів, пластикову тару (лотки, контейнери), піддони та іншу упаковку з поліпропілену з внутрішніми перегородками, що підходять для безпечного транспортування фармацевтичних товарів. Завдяки стільниковій структурі (дві панелі об'єднані між собою перегородками) така тара надійно захищає продукцію від ударів. Безцінною перевагою нашої одноразової поліпропіленової упаковки є те, що після закінчення терміну служби вона придатна для переробки.

Компанія ТОВ Оскар Груп: виробництво упаковки для фармацевтики оптом

Український виробник ТОВ Оскар Груп пропонує купити з доставкою по всій Україні фармацевтичну тару з поліпропілену високої якості з первинної сировини, при цьому на замовлення можна вибрати колір, розмір та форму упаковки (виробляємо контейнери будь-якого розміру за кресленнями замовника) . Наша компанія працює без посередників, тому ціна на упаковку для фармацевтичної промисловості є найвигіднішою. Уточнити ціни та зробити замовлення можна за телефонами, вказаними на нашому сайті, або онлайн.

Поліпропіленова тара доставляється у складеному вигляді, що дозволяє скоротити витрати на доставку та оптимізувати простір для зберігання. Доставка здійснюється по всій Україні за кілька днів. Можливий самовивіз зі складів компанії ТОВ «Оскар Груп» у містах Черкаси, Суми, Одеса, Хмельницький, Тернопіль.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅