Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Стільниковий поліпропілен>Фармацевтична упаковка

Фармацевтична упаковка

Оскар Груп надає гофровану пластикову упаковку для фармацевтичної і косметичної промисловості. Протягом десятиліть ми розробляємо упаковку відповідну високим стандартам якості фармацевтичних компаній.

Для захисту фармацевтичних і косметичних товарів використовується спеціальна гігієнічна зовнішня упаковка з поліпропілену.

Наша пропозиція для цієї галузі включає односторонні футляри та піддони з внутрішніми перегородками, які підходять для безпечного транспортування скляних флаконів, шприців, ампул і кришок. Безцінною перевагою нашої упаковки є те, що вона вологостійка, гіпоалергенна. Після закінчення терміну служби легка і одноразова поліпропіленова упаковка придатна для переробки.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

⤿ Під замовлення

• колір на вибір
• виробляємо ящики будь-якого розміру по кресленнях замовника

Перевага захисної фармацевтичної упаковки

Якість є обов’язковою для роботи в цій галузі: поліпропіленова упаковка відповідає міжнародним стандартам: Управління якістю (ISO 9001), Управління безпекою харчових продуктів (ISO 22000), Здоров’я та безпека (OHSAS 18001).

Захисна упаковка з поліпропілену має невелику вагу і високу міцність. Вона зручна для транспортування і зберігання ліків. Поліпропілен не пропускає вологу, витримує високі перепади температури. Поліпропілен для упаковки має стільникову структуру, дві панелі об’єднані між собою перемичками, це допомагає захистити продукцію від ударів.

Ви можете замовити у нас упаковку високої якості з первинної сировини, розмір і форму упаковки ми виробляємо на замовлення.

 

 

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Купити фармацевтичну упаковку в Україні

Лотки для шприців та ампул

Наші лотки з гофрованого пластику відповідають санітарним вимогам галузі.

Ми пропонуємо лотки і коробки, що підходять для специфічної продукції, такої як шприци і флакони, оскільки поліпропілен є водостійким і хімічно інертним, тобто не містить грибків, бактерій і т. п.

Так само у нас ви можете придбати пластикові палети для зручності транспортування.

Перфорована упаковка

Наші гофровані поліпропіленові піддони гіпоалергенні і хімічно інертні, допомагають усунути будь-які ризики безпеки.

Крім того, ми можемо виготовити одноразову перфоровану упаковку за індивідуальним замовленням, що підходить в якості тари в зоні стерилізації.

Поліпропіленова упаковка поставляється в складеному вигляді, щоб заощадити витрати на доставку і оптимізувати простір для зберігання.