Полікарбонат>Порізка

Порізка

Крім широкого асортименту товарів, компанія ТОВ “Оскар Груп” надає таку послугу, як порізка полікарбонату

У нас ви можете замовити полікарбонат різних розмірів — від 200 мм х 200 мм і більше. Процес різання здійснюється механічним методом.

 

Замовляючи цю послугу, варто врахувати деякі параметри

По-перше, зверніть увагу на довжину різу. Максимально вона може досягати 3000 мм, якщо потрібно більше – обговорюється індивідуально. По-друге, пам’ятайте про мінімальний розмір. Він зазначений вище. Крім того, при різанні допускається похибка ± 2 мм.

При замовленні фахівцям потрібно надати готову схему розкрою листів або створити її разом з ними. Розміри повинні бути вказані тільки в міліметрах. Ціна порізки буде розрахована за кількістю погонних метрів.

Послуги що ми надаємо

Монтаж готових виробів

Проектування металоконструкцій

Асфальтування доріг і ділянок

ТОВ «Оскар Груп» — кращий вибір для вас!

Компанія ТОВ “Оскар Груп” працює на ринку будівельних послуг вже близько 10 років і представляє в Україні продукцію найбільших і популярних брендів полікарбонату в світі. Всі лідируючі позиції в цій сфері належать їй вже протягом декількох років. Своє визнання “Оскар Груп” отримала, завдяки якісному товару і зручному сервісу. Аналогів її продукції в нашій країні немає.

Якщо ви …

  • не можете знайти полікарбонат високої якості
  • асортимент інших підприємств вас не влаштовує
  • бажаєте отримати довгострокову гарантію
  • хочете придбати матеріал за доступною вартості
  • шукаєте зручний сервіс і фахівців, які вас не підведуть
  • бажаєте отримати покупку незабаром в потрібне місце

… вам варто звернутися в нашу компанію.

На чому грунтується діяльність “Оскар Груп”?

Основний принцип нашої роботи — реалізація високоякісної продукції за доступною ціною.

Купити полікарбонат у нас ви зможете без націнок.

Відсутність посередників і пряме співробітництво з виробниками – головне правило діяльності компанії. Якість наданих нами матеріалів суворо контролюється і підтверджується відповідною документацією.

Крім безпосередньо полікарбонату, ми пропонуємо своїм клієнтам послуги його нарізки, проектування об’єктів і монтажу. Зробивши замовлення у нас, ви отримаєте товар в обумовлений час, за потрібною адресою, зручним для вас способом. Ми маємо власні транспортні засоби і щодня доставляємо продукцію в самі різні точки країни. Коло наших клієнтів з кожним днем ​​розширюється, оскільки ще ніхто з покупців не був розчарований придбаним товаром.

Наші менеджери обробляють безліч заявок від постійних замовників і працюють з новими. Вони озвучать вам детальний опис товарів і розкажуть про всі нюанси використання конструкцій з полікарбонату.

Ми впевнені в якості продукції, яку продаємо, тому надаємо гарантію на будь-який її вид до 15 років.

Телефонуйте, купуйте і насолоджуйтеся покупкою довгі роки!