Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен>Поліпропілен листовий для реклами

Поліпропілен листовий для реклами

Поліпропілен сьогодні є тим синтетичним матеріалом, який знаходиться в ряду затребуваних. Він має унікальні експлуатаційні характеристики, які дозволяють виробляти з цього матеріалу різні вироби. Цей факт не обійшов стороною і сферу друку.

Все частіше для нанесення зображень використовуються листи поліпропілену. Особливо широке застосування це знайшло в рекламі. Поліпропіленові аркуші мають спеціальне покриття, відповідне для нанесення широкоформатного друку.

Їх вибирають, оскільки такі вироби можна експлуатувати в агресивному середовищі, при різній температурі. Вони мають високий рівень зносостійкості, поліпропіленові аркуші для реклами дуже складно зіпсувати. Крім того, поліпропілен нетоксичний, він відмінно чинить опір волозі, не реагує на удари і перепади температури.

Можна користуватися в розмірах від 1000х1000 мм до 2000х6000 мм, товщиною від 2 до 5 мм. Найчастіше використовується для виготовлення світлових рекламних конструкцій.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Розмір (мм)
 • 1000 х1000
 • 1000 х 1500
 • 1000 х 2000
 • 1000 х 3000
 • 1500 х 2000
 • 2000 х 2000
 • 2000 х 3000
 • 2000 х 4000
 • 2000 х 6000
 • більше 6
Товщина листа (мм)
 • 2
 • 3
 • 5
Колір
 • білий

 

Виберіть розмір і товщину листа клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Аркуші поліпропілену для реклами

Полімери міцно увійшли в життя сучасної людини - сьогодні вони активно використовуються не тільки в будівництві, обробці, але і для реклами. Так, поліпропіленові листи використовуються для створення виставкових стендів, рекламних вивісок, настінних панелей та інших конструкцій. Активне використання цього матеріалу пояснюється його високими експлуатаційними якостями та помірною вартістю.

Особливості листового поліпропілену

На сучасному ринку представлені поліпропіленові листи товщиною 3-5 мм, що дозволяє підбирати найбільш підходящі варіанти відповідно до призначення та особливостей розташування. Колір може бути будь-яким, але найбільш популярним для друку рекламної продукції є білий. Основні переваги матеріалу полягають у його фізико-механічних параметрах, серед яких:

Матеріал не деформується і не втрачає початкових якісних характеристик у широкому діапазоні температур, що дозволяє його використовувати для зовнішньої реклами, а також здійснювати термічну обробку – чищення, тиснення тощо.

Чому варто замовляти листовий поліпропілен у магазині Оскар Груп?

У Києві, Україні хороший поліпропілен у листах для рекламного друку та інших цілей можна придбати через інтернет. Так, купити якісний прозорий, білий листовий поліпропілен з доставкою до Києва та інших міст (Україна) можна через інтернет-магазин Оскар Груп – у нас розумна ціна за поліпропіленовий лист. Доставка та оплата здійснюється зручним для клієнта способом. Компанія має великий досвід на українському ринку та пропонує товари перевірених виробників. Оскар Груп – це:

У нас ви зможете купити не тільки поліпропілен листовий, але й інші матеріали, готові конструкції. Вся продукція виготовляється з первинної сировини, що відповідає високим стандартам якості, завдяки чому має тривалий термін експлуатації, відрізняється міцністю, зносостійкістю та іншими перевагами.

Для здійснення замовлення можна заповнити спеціальну форму на сайті, зв'язатися з менеджерами за телефоном або надіслати листа на вказаний імейл. При необхідності менеджери компанії Оскар Груп нададуть консультацію, допоможуть обрати найбільш підходящий товар відповідно до ваших запитів та бюджету.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅