Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Монолітний полікарбонат>Монолітний полікарбонат Lexan Solid Sheet

Монолітний полікарбонат Lexan Solid Sheet

Властивості монолітного полікарбонату Lexan Solid Sheet

Монолітний полікарбонат Lexan Solid Sheet (Лексан) являє собою суцільний лист із захисним двостороннім запатентованим шаром від ультрафіолету, виробника SABIC (Австрія). Світлопропускна здатність листа становить 95%, він прозорий як скло. Панелі мають високу ступінь міцності в порівнянні з іншими пластиками, а так само звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості. Завдяки оптичним і механічним властивостям листа, матеріал має різну сферу застосування. Монолітні панелі Lexan – це альтернативна заміна важкому і крихкому склу. Він підходить для застосувань тривалого впливу прямих сонячних променів і при цьому не втрачає своїх властивостей.

Листи мають захисну плівку з маркуванням: з одного боку плівка білого кольору з чорним друкованим текстом і логотипом, а з іншого боку прозора.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Колір
  • прозорий
Розміри, мм (товщина / ширина / довжина)
  • 3 х 2050 х 3050 мм

Виберіть колір і розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

УФ-захист: є,
двосторонній

Виробник: SABIC (Австрія)

Каталог

→ Позиції в каталозі замовні. Якщо вас зацікавив товар з каталогу зв’яжіться з консультантами по телефону або ж залиште заявку в формі

Схожі товари

Товари що можуть бути цікаві

Купити монолітний полікарбонат Lexan Solid Sheet в Києві та в інших містах України

Полікарбонат Lexan вже на світовому ринку більше 50 років. Це одна з перших торгових марок полікарбонатних листів. Якість панелей перевірено роками експлуатації.

Перевага матеріалу:

  • висока ступінь ударостійкості
  • висока в’язкість матеріалу, завдяки якій матеріал не розбивається на дрібні уламки
  • світлопроникність матеріалу 95%
  • стійкий до погодних умов, має гарантію на град та пожовтіння панелей

Чому варто придбати полікарбонат у нас?

У нас ви можете придбати полікарбонатні листи світового бренду Lexan відмінної якості за доступною ціною. Ми з радістю надамо вам відповіді на будь-які питання, необхідні документи, гарантії, каталог товару, тому що наш полікарбонат в Україні кращий! Один з головних принципів нашої роботи – ніяких посередників!

Листи монолітного полікарбонату мають широку сферу застосування. Цей матеріал відповідає вимогам техніки безпеки в приміщенні. Він не токсичний, ударостійкий (не розсипається на дрібні уламки).

У будівництві, все частіше ми можемо бачити застосування прозорого матеріалу для скління. Завдяки його унікальним властивостям, можна створювати самі незвичайні конструкції і елементи.

Замовити полікарбонат ви можете прям на сайті компанії “Оскар Груп”, вам потрібно лише вибрати потрібний розмір і колір і натиснути на кнопку “Замовити”. Після чого з вами зв’яжеться наш консультант.

Монолітний полікарбонат торгової марки Лексан підійде для прозорого накриття. Матеріал абсолютно екологічний і може використовуватися в житлових приміщеннях в якості скління, міжкімнатних перегородок, прозорої поверхні. Зробіть свій будинок безпечний для ваших дітей за допомогою монолітних панелей Lexan Solid Sheet, які не можна розбити на дрібні шматочки.