Полікарбонат>Стільниковий полікарбонат>Lexan

Стільниковий полікарбонат Lexan (Лексан)

LEXAN THERMOCLEAR-PLUS (LT2UV)

2-х сторонній УФ-захист. Товщина листа від 4.5 мм

LEXAN THERMOCLEAR SUNXP (LT2XP)

Посилена стійкість до УФ-випромінювання, 2-х сторонній захист

LEXAN THERMOCLEAR Easyclean (LTE)

З гідрофобним покриттям для зменшення поверхневого натягу листа

LEXAN THERMOCLEAR Dripgard (LTD)

З покриттям Dripgard для зменшення утворення крапель конденсату

LEXAN THERMOCLEAR Venetian (LTC-VEN)

1 стороннє УФ-покриття, має білі смуги призначені для декоративних цілей

LEXAN THERMOCLEAR SOLAR CONTROL

Зі спеціальним покриттям, що знижує температуру нагрівання в приміщені без втрати світлопропускної здатності

LEXAN THERMOCLICK

Х - структура панелей сполученого типу "шпунт і гребінь", що усуває необхідність в застосуванні вертикального профілю при монтажі

LEXAN THERMOPANEL

Листи мають бічні кріплення для з'єднання з різними металевими сендвіч-панелями

Переваги

Переваги стільникового полікарбонату Lexan

Захист від УФ-випромінювання. Стільниковий полікарбонат Lexan з обох сторін має покриття, яке надійно захищає листи від дії ультрафіолетових променів.

Якість матеріалу і новітні технології виготовлення. В процесі виробництва здійснюється така процедура як кашировання. Завдяки цьому полікарбонатні листи відповідають найвищим світовим стандартам якості. З роками вони не мутніють, не жовтіють, їх прозорість не зменшується. Екологічна чистота. Матеріали, з яких виготовляється полікарбонат Lexan (Лексан), не просто високоякісні, але ще і екологічно чисті. Він не виділяє ніяких шкідливих речовин і не несе шкоди здоров’ю.

Також полікарбонат цього типу має невелику вагу, відмінну прозорість, хороший рівень шумо- і звукоізоляції. Він вигідно замінює скло, роблячи спорудження більш міцним і довговічним. Поздовжні перегородки в листах забезпечують ударостійкість. Полікарбонатні листи Lexan можуть бути різної товщини і структури, залежно від призначення і клімату в місцевості, де буде знаходитись будівля.

Стільниковий полікарбонат "Лексан"

Стільниковий полікарбонат Lexan — найяскравіший представник новітнього покоління матеріалів у галузі будівництва. Полімерний пластик не схильний до деформації в процесі тривалої експлуатації під палючим сонцем і демонструють чудову стійкість до низьких температур. Теплоблокуючі панелі стільникового полікарбонату "Лексан" (жаровідбивні листи) мають чудові бар'єрні властивості. Полімерний листовий матеріал, має високі характеристики проникності світла, удароміцності та жаростійкості.

Використання листів стільникового полікарбонату зростає з кожним днем. Застосування матеріалу в конструкціях у жаркій кліматичній зоні пов'язане з деякими особливостями. Одна з характерних рис - це поява тепличного ефекту в замкнутих конструкціях з полімерного листового матеріалу.

Пластик Lexan з двох сторін має спеціальне покриття, що надійно захищає листи від впливу ультрафіолетового випромінювання.

Полікарбонатні панелі відповідають високим світовим стандартам якості. У міру використання пластик не змінює колір, не жовтіє, їх світлопроникність не знижується. Високоякісна сировина, з якої виготовлений полімерний листовий матеріал Lexan, є екологічною, безпечною для використання. Пластик не є джерелом небезпечних для людини, навколишнього середовища речовин, що не шкодить здоров'ю.

За допомогою полімерного пластику Lexan здійснюється оздоблення закритих просторів зсередини, будівництво високоякісних покрівель або огорож для тимчасових/постійних споруд, зведення великих будівельних об'єктів, скління водних зон відпочинку, басейнів. В асортименті онлайн-магазину компанії OSCAR group можна знайти стільниковий полімерний пластик, полікарбонат Lexan (Лексан) всіх різновидів та розмірів; ціна є конкурентоспроможною в Україні.

Переваги полімерного пластику Lexan

До переважних характеристик "Лексана" (стільникового полікарбонату) відносять наступне:

У всіх огороджувальних спорудах, у тому числі навісах, закритих конструкціях, теплицях, оранжереях, засклених балконах полімерний пластик "Лексан" чудово витримує суттєві навантаження через вітер, перепади температур, удари, вплив вологи.

Де купити хороший полікарбонат Lexan ("Лексан") в Україні?

Полімерний пластик "Лексан", стільниковий полікарбонат Lexan можна придбати недорого в інтернет-магазині OSCAR group (Україна).

Компанія пропонує якісні, високоміцні полімери, які дозволяють досягти чудового результату у будівельних, монтажних роботах. Товарами від виробника "Лексан" користуються приватні компанії-забудовники (застосування полімерного пластику в побуті), власники великих підприємств, які надають клієнтам унікальні можливості придбати модульні конструкції для промислового використання.

Демократичні ціни порадують покупців, оскільки наша діяльність не пов'язані з діяльністю посередників. OSCAR group набуває якісної сировини безпосередньо у виробників, тому наші товари позбавлені спекулятивних націнок.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅