Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Стільниковий полікарбонат>Lexan

Стільниковий полікарбонат Lexan (Лексан)

LEXAN THERMOCLEAR-PLUS (LT2UV)

2-х сторонній УФ-захист. Товщина листа від 4.5 мм

LEXAN THERMOCLEAR SUNXP (LT2XP)

Посилена стійкість до УФ-випромінювання, 2-х сторонній захист

LEXAN THERMOCLEAR Easyclean (LTE)

З гідрофобним покриттям для зменшення поверхневого натягу листа

LEXAN THERMOCLEAR Dripgard (LTD)

З покриттям Dripgard для зменшення утворення крапель конденсату

LEXAN THERMOCLEAR Venetian (LTC-VEN)

1 стороннє УФ-покриття, має білі смуги призначені для декоративних цілей

LEXAN THERMOCLEAR SOLAR CONTROL

Зі спеціальним покриттям, що знижує температуру нагрівання в приміщені без втрати світлопропускної здатності

LEXAN THERMOCLICK

Х - структура панелей сполученого типу "шпунт і гребінь", що усуває необхідність в застосуванні вертикального профілю при монтажі

LEXAN THERMOPANEL

Листи мають бічні кріплення для з'єднання з різними металевими сендвіч-панелями

Переваги

Переваги стільникового полікарбонату Lexan

Захист від УФ-випромінювання. Стільниковий полікарбонат Lexan з обох сторін має покриття, яке надійно захищає листи від дії ультрафіолетових променів.

Якість матеріалу і новітні технології виготовлення. В процесі виробництва здійснюється така процедура як кашировання. Завдяки цьому полікарбонатні листи відповідають найвищим світовим стандартам якості. З роками вони не мутніють, не жовтіють, їх прозорість не зменшується. Екологічна чистота. Матеріали, з яких виготовляється полікарбонат Lexan (Лексан), не просто високоякісні, але ще і екологічно чисті. Він не виділяє ніяких шкідливих речовин і не несе шкоди здоров’ю.

Також полікарбонат цього типу має невелику вагу, відмінну прозорість, хороший рівень шумо- і звукоізоляції. Він вигідно замінює скло, роблячи спорудження більш міцним і довговічним. Поздовжні перегородки в листах забезпечують ударостійкість. Полікарбонатні листи Lexan можуть бути різної товщини і структури, залежно від призначення і клімату в місцевості, де буде знаходитись будівля.

Стільниковий полікарбонат Lexan (Лексан): чому його варто вибрати?

Стільниковий полікарбонат Lexan – полікарбонат високої якості від виробника світового рівня Sabic. Ця австрійська компанія надає свою продукцію на ринку будівельних послуг вже більше 50 років і за цей час встигла заробити непохитний авторітет. Полікарбонат Lexan сьогодні використовують при спорудженні об’єктів з світовим значенням. З його допомогою склять стадіони, аеропорти, залізничні вокзали, аквапарки, торгові центри і навіть звичайні офісні будівлі.

Стільниковий полікарбонат Lexan купити в Україні пропонує компанія “Osсar Group”. Саме він і представлений на нашому сайті. Купуючи цю продукцію, ви можете бути впевнені в якості, вона перевірена часом. Ще одна наша велика перевага – доступна ціна на полікарбонат. А якщо вас цікавлять інші бренди, їх теж знайдете тут.

Крім того, використовуючи полікарбонат цього типу, здійснюють внутрішню обробку приміщень, зводять великі архітектурні об’єкти, склять басейни. Його застосовують при виготовленні зенітних ліхтарів, зведенні дахів і звукоізолюючих стін, шумових екранів вздовж магістралей і автострад і вертикального скління.

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете полікарбонат Lexan різних видів і розмірів за демократичними цінами. А якщо залишилися питання, їх можна задати фахівцям за контактами, вказаними у відповідному розділі.

Де застосовується?

Стільниковий полікарбонат застосовують при будівництві:
  • фасадів або стін в промислових будівлях;
  • стін в комерційних оранжереях і теплицях;
  • станцій метро;
  • ЖД вокзалів;
  • житлових будинків;
  • веранд і зимових садів.

Ми здійснюємо доставку на всій території України за оптимальними термінами. Доступна також послуга самовивозу або доставка кур’єрською службою. Який саме, дивіться в розділі “Доставка і оплата”. Для оформлення замовлення ви можете скористатися телефоном, електронною поштою, факсом або приїхати в офіс особисто. Оплата – найбільш зручним для вас способом. Наші фахівці завжди готові піти назустріч, і надати ту продукцію, про придбання якої вам не доведеться шкодувати. Полікарбонат Lexan (Лексан), придбаний у нас, не піддається впливу погодних умов – дощу, граду, вітру, обмерзання і т. п. Він пожаростійкий, його легко монтувати, а ще легше придбати. Цей матеріал досить новий в Україні, але вже встиг набрати популярності. Ідіть в ногу з часом, купуйте краще і насолоджуйтеся якістю.