Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен

Стільниковий поліпропілен

Поліпропіленова упаковка

Багатофункціональна еко тара для неодноразового використання

Підкладки з поліпропілену

Призначені для поділу деталей і фіксації товару

Поліпропіленова харчова упаковка

Багаторазове транспортування продуктів харчування

РЕКЛАМА

Листи поліпропілену застосовують для нанесення банерів і зображень

 Строительство

Стільниковий поліпропілен для будівельних робіт

Садівництво

Поліпропіленовий захист для дерев від морозу і гризунів

Поліпропіленова упаковка для автозапчастин

Легка, водонепроникна упаковка для транспортування і зберігання автозапчастин

Фармацевтична упаковка

Гофрована пластикова упаковка для фармацевтичної і косметичної промисловості

Контейнери для сміття

Довговічне рішення для офісів, збору та сортування відходів

Характеристики стільникового поліпропілену

Низький рівень щільності

При 20°С листу з стільникового поліпропілену характерна щільність 0,93 г/см 3

Стійкість до агресивних хімічних речовин

Не піддається впливу кислот органічного та неорганічного походження, а також концентрованих і розбавлених

Безпека для організму

Виготовляється з екологічно чистих матеріалів, не виділяє шкідливих речовин

Легкість механічної обробки

Поліпропілен подібно дереву, легко піддається обробці

Стійкість до морозу

Витримує температуру до -40°С і понад 100°С

Високі показники діелектрики

Листи поліпропілену можуть бути використані як ізоляційний матеріал

Високий рівень водостійкості

Листи поліпропілену водонепроникні

Міцність

Поліпропілен придатний до неодноразового застосування, так як це зносостійкий матеріал

Властивості теплоізоляції

Здатний утримувати тепло і заощадити до 50% енергії

Переваги стільникового поліпропілену

Стільниковий поліпропілен – це полімерний матеріал, виготовлений у вигляді листів. Він складається з двох тонких шарів поліпропілену, з’єднаних між собою ребрами жорсткості. Серед його переваг:

  • легкість;
  • гнучкість;
  • доступна вартість;
  • широкий спектр застосування.

Стільниковий поліпропілен досить легкий у вазі. Він практично в чотири рази легше спіненого полівінілхлориду. Цей матеріал швидко піддається обробці, стійкий до ультрафіолетових променів, відштовхує воду. На нього не впливають агресивні хімічні засоби, він досить жорсткий і ударостійкий.

Поліпропілен стільниковий можна експлуатувати при температурі понад 100°С. Він годиться для виготовлення ящиків, резервуарів для води, облицювання басейнів, упаковки товару. З нього виробляють банери і зображення для рекламних щитів. За ним легко доглядати, так як на нього не впливають хімічні засоби. Придатний для виготовлення конструкцій різної форми, завдяки гарній гнучкості. Піддається різанню, свердлінню, зварюванню.

Застосування стільникового поліпропілену

Поліпропілен в упаковці

В будівництві. Листи можуть бути застосовані як облицювальний, електроізоляційний матеріал

Для зберігання продуктів харчування та різноманітних рідин

Часто застосовуються листи поліпропілену для перевезення кислот і лугів

У рекламних цілях

Підкладки з поліпропілену

Інші користувачі також купують

Що таке стільниковий поліпропілен і де він використовується?

Стільниковий пропілен — це матеріал, який виготовляється з полімерних сполук. Свою назву він отримав через структуру — два тонкі листи-основи з'єднуються між собором ребрами жорсткості. Розташування цих ребер однаковій відстані друг від друга дозволяє зробити структуру матеріалу равномерной. Це робить його універсальним та зручним у використанні.

Поліпропілени цього типу мають досить широке використання. З них виготовляється пакувальний матеріал для продуктів харчування та легко б'ються товарів, резервуари для води та різних рідин. Стільниковий поліпропілен застосовується в медицині, будівництві, а також садівництві та ряді інших сфер, включаючи рекламу та маркетинг. При цьому важливо розуміти, що скористатися всіма перевагами цього матеріалу ви зможете тільки в тому випадку, якщо купите його у надійного виробника.

Якщо ви хочете купити стільниковий поліпропілен відмінної якості, замовити поліпропіленовий лист можна на сайті компанії ТОВ « Оскар Груп»; у нас завжди вигідна ціна та відмінний сервіс.

Листовий стільниковий поліпропілен: особливості, переваги

У цьому розділі ми представили кілька форматів листового поліпропілену, який можна використовувати для побутових та комерційних потреб. Ви можете вибрати як листовий формат, так і замовити готові вироби, надавши нашим менеджерам детальні креслення з описом виробу. Також у ТОВ «Оскар Груп» є можливість вибору кольору матеріалу, це дозволить вам замовити упаковку, виконану в корпоративних кольорах вашої організації з логотипом бренду.

Даний матеріал має безліч переваг:

У каталозі ТОВ «Оскар Груп» ви зможете підібрати найбільш відповідний різновид стільникового поліпропілену, характеристики якого будуть повністю відповідати вашим вимогам. Для цього орієнтуйтеся на щільність, товщину та розмір листа.

Чому стільниковий поліпропілен варто купити у нас?

Тому що наша компанія співпрацює лише з перевіреними та надійними виробниками, а також має власну багаторівневу систему контролю якості. Це дозволяє нам бути впевненими в тому, що ми пропонуємо нашим клієнтам лише найкраще.

Ще одна перевага — це відмінний сервіс та клієнтоорієнтованість. Ми пропонуємо великий вибір рішень для різних бізнесів, при цьому завжди готові реалізувати унікальні проекти, виходячи з вимог замовника. Ми маємо конкурентні ціни, а також приємні знижки та вигідні пропозиції для наших постійних клієнтів.

Ми завжди на зв'язку і готові допомогти вам з оформленням замовлення, а також вибором найбільш відповідної продукції. Доставка здійснюється по всій Україні.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅