Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Профільований полікарбонат

Профільований полікарбонат

полікарбонат профільований

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

профільований Т-18 під профіль

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

профільований матовий

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

Характеристики

Вага, товщина і розмір

Полікарбонатні листи мають низьку вагу, що спрощує їх транспортування і монтаж. У нас в наявності є хвилястий (профільований) полікарбонат товщиною 0,8 мм, 1,3 мм розміри листа: 1050х2000 мм, 1050х3000 мм, 1050х4000 мм, 1050х6000 мм.

Стійкість до перепадів температури

Діапазон експлуатаційних температур теж досить широкий. Матеріал не боїться ні надмірного "мінуса", ні "плюса". Йому властиво витримувати температуру -40 +120 градусів.

Втілення дизайнерських ідей

Завдяки широкому асортименту такого полікарбонату, можливо спорудити конструкцію будь-якого типу і втілити в життя різні оригінальні ідеї. Листи здатні швидко приймати потрібну форму і представлені в широкій колірній гамі.

Ударостійкість

Панелі такого типу дуже міцні. Якщо порівняти зі склом, то монолітний полікарбонат приблизно в 250 разів міцніше. Сьогодні його часто встановлюють там, де потрібно міцне скління. Особливо актуальна його установка замість скла в місцях, де вони піддаються сильному тиску.

звукоізоляція

Ступінь шумопоглинання у цього полікарбонату теж досить висока. Зайві звуки залишаються на вулиці, якщо приміщення обладнане ним.

НЕ ПІДТРИМУЄ ГОРІННЯ

Такий вид полікарбонату володіє низькою горючістю, що убезпечить господарів від пожежі.

Світлопропускна здатність

Панелі такого типу проводять світло на 90%, тому полікарбонат вважають найбільш прозорим будівельним матеріалом.

Стійкість до погодних умов

Полікарбонат має УФ-захист. Він стійкий до вітрових і снігових навантажень

Стійкість до впливу хімічних речовин

Профільований полікарбонат не піддається впливу широкого спектра активно діючих засобів.

Переваги

Профільований полікарбонат на відміну від інших будівельних матеріалів не піддається впливу різноманітних факторів

Він не буде ламатися або тріскатися, як цемент, йому не властиво промокати або гнити, як гниє дерево, на ньому не з’являється іржа, як з’являється на металі, такі панелі неможливо розбити, чого не скажеш про скло. Листи настільки міцні, що здатні витримати навантаження до 350 кг.

Ще одна перевага, через якого будівельників приваблює полікарбонат, ціна. Цей матеріал коштує недорого, навіть якщо говорити про полікарбонат відомих виробників. Бренди профільованого полікарбонату пропонують різноманіття розмірів і кольорів, від чого і залежить їх вартість.

Крім того, панелі мають естетичний вигляд, вони прості в установці і служать довгі роки. При їх купівлі ви отримаєте гарантію 15 років, яка доводить, що полікарбонат не пожовтіє, не втратить свої світлопропускні здатності, а його зовнішній вигляд не буде зіпсований, скажімо, градом або іншими погодними явищами.

Застосування профільованого полікарбонату

Зведення парканів

Для виготовлення козирків (піддашків)

Навіси

Криті ринки, автостоянки

Скління мансарду

Виготовлення автобусних зупинок і телефонних будок

Облаштування зон відпочинку

Обшивка балконів

Пристрій шумопоглинаючих бар'єрів вздовж автострад

Що таке профільований полікарбонат?

Турботливим господарям завжди хочеться, щоб їх будинок мав міцну, але в той же час гарний і недорогий дах. Більшість власників вже відмовилося від звичайного шиферу, так як його характеристики і якість не вражають, і шукають гідну альтернативу. І сьогодні вона є! Це профільований полікарбонат. Його монтаж простий, ціна доступна, а зовнішній вигляд нічим не гірше шиферу. Іншими словами він називається хвилястий або рифлений полікарбонат. Це той покрівельний матеріал, який володіє гідною якістю, тому що виготовлений з первинної сировини. В процесі виробництва він піддається процедурі ущільнення протягування профілю уздовж і поперек. Звідси і назва профільований. Його панелі виготовлені як цілісні листи хвилеподібної або прямої форми без внутрішніх пустот.

 

Вони відмінно лягають на будь-який за формою об’єкт, оскільки під дією високих температур їх можна зігнути в потрібному напрямку. Більш надійною покрівлі, ніж з полікарбонату, годі й шукати. Крім того, його широко використовують і для інших цілей, наприклад, щоб засклити мансарди або обладнати балкон.
Купити профільований полікарбонат в Україні можна в нашому інтернет-магазині. На його віртуальних полицях представлений великий вибір, а співробітники завжди готові відповісти на будь-які питання.

Оформляйте замовлення онлайн або за вказаними контактами і отримуйте кращу продукцію за приємною вартістю.