Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Про доставку

Доставка

Розвозка від ТОВ “Оскар Груп”

Компанія надає послугу доставки товару власним транспортом. Замовлення може бути доставлений в будь-яку точку України. Термін доставки обговорюється з менеджерами під час оформлення замовлення.

Самовивіз

Якщо у вас є можливість і власний транспорт, можна скористатися послугою самовивозу. Він здійснюється безкоштовно. Місце знаходження складів компанії вказано на сайті.

Доставка кур’єрською службою

У разі, коли перші два варіанти з якихось причин не підходять, ви можете оформити доставку продукції за допомогою звичного вам сервісу. Для вашої зручності ми по максимуму розширили їх список. Серед тих, з якими ми співпрацюємо: Нова пошта; Інтайм; Delivery; SAT; Укрпошта. Вибирайте спосіб, який вам найбільш зручний. Бажаємо вдалої покупки і швидкої доставки!

Оплата:

Оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ

Оплата готівкою експедитору при отриманні

Оплата готівкою в офісах компанії

Оплата банківськими картами VISA і MASTERCARD

Оплата через відділення найближчого банку в вашому регіоні - (квитанція на оплату)

Безготівковий переказ

Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (безготівкова оплата від юридичної особи)

Юридичним особам рахунок для оплати за безготівковим розрахунком буде виставлений відразу після оформлення замовлення в нашій компанії. Можливість забрати товар зі складу за допомогою самовивозу ви отримаєте відразу ж після того, як оплата надійде на наш розрахунковий рахунок. Якщо бажаєте здійснити доставку іншим способом, її вартість буде включена в загальний рахунок, і після оплати ми відправимо ваше замовлення за вказаною адресою. Всі рахунки формуються з урахуванням ПДВ.

Безготівковий розрахунок для фізичних осіб (банківський переказ від фізичної особи)

Якщо ви є фізичною особою, то після обробки вашої заявки на замовлення в нашій компанії отримаєте рахунок для оплати за безготівковим розрахунком. Вартість доставки буде включена. Оплату можна здійснити, скориставшись послугами будь-якого банку України. Відразу після її отримання ми відправимо замовлення за потрібною вам адресою. Якщо ви бажаєте скористатися самовивозом, вартість доставки в рахунок не включається.

Оплата готівкою

Оплатити замовлення готівкою можна:

  • в офісі компанії за адресою м. Черкаси, вул. Чехова, 2;
  • безпосередньо представнику компанії при доставці замовлення.

Оплата картою

Оплатити замовлення в такий спосіб можна картами Visa або MasterCard

Зробити це ви можете за допомогою програми Приват24 або в терміналах самообслуговування.            

 

 

 

Полікарбонат в асортименті

ТОВ «Оскар Груп»: швидка доставка, зручна оплата!

Якщо ви вже стали нашим клієнтом, то напевно знаєте, що купити полікарбонат в Україні зовсім нескладно. До ваших послуг наш онлайн-ресурс – сайт – де ви можете ознайомитися з асортиментом нашої компанії і вибрати відповідний товар. Оформити замовлення можна в режимі онлайн або скориставшись номерами телефонів з розділу контакти.

Також ви можете зробити замовлення по електронній пошті, по факсу або особисто, приїхавши до нас в офіс. Останній варіант, до речі, вигідний тим, що в офісі вам нададуть зразки продукції, що вас зацікавила, повні прайс-листи і повний пакет інформації.

Інформацію ви також можете отримати і за телефоном: запитуйте фахівців і вони вам вичерпно дадуть відповідь.

Компанія “Оскар Груп” пропонує купити полікарбонат найвищої якості:

  • стільниковий;
  • монолітний;
  • профільований.

Крім того, тут ви можете придбати і готові конструкції: навіси, козирки, теплиці і інше. Надійні споруди з полікарбонату здатні прослужити не один десяток років і виглядають дуже стильно. Після тексту представлений перелік міст, де ви можете замовити матеріал.
Ознайомтеся з нашим асортиментом, придбайте якісну продукцію, крокуйте в ногу з часом разом з “Оскар Груп”!