Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Монолітний полікарбонат

Монолітний полікарбонат

Види монолітного полікарбонату

монолітний призма

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

монолітний шагрень

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

монолітний світлотехнічний

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

Характеристики монолітного полікарбонату

Стійкість до погодних умов

Монолітному полікарбонату не страшний сильний поривчастий вітер або завірюха. До того ж, він має спеціальне покриття, яке забезпечує нейтралізацію ультрафіолетового випромінювання. Це сприяє більш тривалому терміну експлуатації і робить його придатним для укриття теплиць і парників.

Ударостійкість

Панелі такого типу дуже міцні. Якщо порівняти зі склом, то монолітний полікарбонат приблизно в 250 разів міцніший. Сьогодні його часто встановлюють там, де потрібно міцне скління. Особливо актуальна його установка замість скла в місцях, де вони піддаються сильному тиску.

Втілення різних дизайнерських рішень

Це гнучкий матеріал. Завдяки такій якості з нього можна споруджувати конструкції різної форми, наприклад, напівкруглі навіси, козирки, дахи і навіть хвилясті поверхні.

Вага, товщина і розміри

Полікарбонатні листи мають низьку вагу, що спрощує їх транспортування і монтаж. У порівнянні зі склом такий лист буде в два рази легший. У нас в наявності є монолітний полікарбонат товщиною від 0,8 мм до 15 мм, розмірами листа: 2050х6100 мм, 2050х3050 мм, 2050х4050 мм, 1250х2050 мм.

Стійкість до перепадів температури

Такий полікарбонат не боїться найсильніших зимових морозів (зберігає свої властивості при -40 градусів) та жаркого літнього сонця (витримує температуру 120 градусів).

Стійкість до хімічних речовин

Полікарбонат монолітний не боїться впливу фарб, не піддається впливу масел, спиртів та інших рідин.

Звукоізоляція

Панелі відмінно справляються з поглинанням шуму, тому їх часто використовують там, де потрібно ізолювати будинок від зайвих звуків.

Не підтримує горіння

Такий вид полікарбонату володіє низькою горючістю, що убезпечить господарів від пожежі.

Світлопропускання

Прозорість матеріалу можна оцінити в 90%.

У яких областях використовується?

Сьогодні монолітний полікарбонат застосовують не тільки в будівельній діяльності. До сфер його використання відносять будову автомобілів, область медицини, виробництво меблевих елементів, електрику та електроніку, оптику і системи спостереження, музику, харчову індустрію, виготовлення зброї, спортивних товарів, комп’ютерних складових, архітектуру та інші.

Якщо ж говорити суто про будівництво, то частіше за все з нього виготовляють вікна і міжкімнатні перегородки. Крім того, його використовують при побудові господарських будівель, зокрема теплиць, а також веранд і альтанок.

Також використовуючи монолітний полікарбонат, в Україні остекляют музеї, зали очікування та телефонні будки.

Монолітний полікарбонат це найлегший, міцний і гнучкий матеріал з усіх подібних пластикових матеріалів.

Застосування монолітного полікарбонату

Зенітні ліхтарі

Заповнення віконних прорізів

Скління навчальних, спортивних будівель

Зведення перегородок в адміністративних, офісних і торгових будівлях

Скління мансарду

Виготовлення автобусних зупинок і телефонних будок

Виготовлення прозорих щитів і огороджень для служб охорони і правопорядку

Пристрій шумопоглинаючих бар'єрів вздовж автострад

Зведення парканів

Структура монолітного полікарбонату

У монолітному полікарбонаті втілено відмінне поєднання міцності металу, прозорості та естетичного вигляду скла. У сучасному будівництві він не дарма став такий популярний, адже має чимало переваг.

На відміну від стільникового (пористого) полікарбонату, монолітний виготовляється у вигляді суцільного листа, що не має внутрішніх пустот. Іншими словами це литий полікарбонат. Така структура забезпечує йому найвищу ударостійкість, а це в свою чергу робить полікарбонат затребуваним на ринку будівельних послуг.

Панелі мають адекватну вартість. На монолітний полікарбонат ціна формується залежно від розміру листів і бренду-виробника.
Варто звернути увагу і на те, що фактично термін служби цього матеріалу становить 15 років за умови дотримання всіх правил монтажу та експлуатації.

Оформлення замовлення

Якщо ви бажаєте замовити і купити монолітний полікарбонат в Києві і інших населених пунктах країни, звертайтеся до нас. Наша компанія представляє великий вибір цього матеріалу. Вся продукція, яку ви бачите на нашому сайті, сертифікована і відповідає європейським стандартам якості. Ми піклуємося про зручність наших покупців, тому надаємо можливість зробити замовлення онлайн.

Тисніть “Замовити”, заповніть форму (це займає декілька секунд вашого часу), а все інше ми зробимо за вас. Крім доставки звичними сервісами, ми пропонуємо доставку транспортними засобами нашої компанії. Вартість і час обговорюються при оформленні замовлення.

Монолітний полікарбонат має високі механічні, теплові, оптичні та електричні показники. Це доводить його популярність в різних сферах діяльності і виробництва. Вибирайте те, що пропонує сучасність, а вона пропонує високу якість і доступну ціну товару!