Полікарбонат>Монолітний полікарбонат

Монолітний полікарбонат

Види монолітного полікарбонату

монолітний призма

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

монолітний шагрень

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

монолітний світлотехнічний

ТМ Borrex (Борекс), 15 років гарантії

Характеристики монолітного полікарбонату

Стійкість до погодних умов

Монолітному полікарбонату не страшний сильний поривчастий вітер або завірюха. До того ж, він має спеціальне покриття, яке забезпечує нейтралізацію ультрафіолетового випромінювання. Це сприяє більш тривалому терміну експлуатації і робить його придатним для укриття теплиць і парників.

Ударостійкість

Панелі такого типу дуже міцні. Якщо порівняти зі склом, то монолітний полікарбонат приблизно в 250 разів міцніший. Сьогодні його часто встановлюють там, де потрібно міцне скління. Особливо актуальна його установка замість скла в місцях, де вони піддаються сильному тиску.

Втілення різних дизайнерських рішень

Це гнучкий матеріал. Завдяки такій якості з нього можна споруджувати конструкції різної форми, наприклад, напівкруглі навіси, козирки, дахи і навіть хвилясті поверхні.

Вага, товщина і розміри

Полікарбонатні листи мають низьку вагу, що спрощує їх транспортування і монтаж. У порівнянні зі склом такий лист буде в два рази легший. У нас в наявності є монолітний полікарбонат товщиною від 0,8 мм до 15 мм, розмірами листа: 2050х6100 мм, 2050х3050 мм, 2050х4050 мм, 1250х2050 мм.

Стійкість до перепадів температури

Такий полікарбонат не боїться найсильніших зимових морозів (зберігає свої властивості при -40 градусів) та жаркого літнього сонця (витримує температуру 120 градусів).

Стійкість до хімічних речовин

Полікарбонат монолітний не боїться впливу фарб, не піддається впливу масел, спиртів та інших рідин.

Звукоізоляція

Панелі відмінно справляються з поглинанням шуму, тому їх часто використовують там, де потрібно ізолювати будинок від зайвих звуків.

Не підтримує горіння

Такий вид полікарбонату володіє низькою горючістю, що убезпечить господарів від пожежі.

Світлопропускання

Прозорість матеріалу можна оцінити в 90%.

У яких областях використовується?

Сьогодні монолітний полікарбонат застосовують не тільки в будівельній діяльності. До сфер його використання відносять будову автомобілів, область медицини, виробництво меблевих елементів, електрику та електроніку, оптику і системи спостереження, музику, харчову індустрію, виготовлення зброї, спортивних товарів, комп’ютерних складових, архітектуру та інші.

Якщо ж говорити суто про будівництво, то частіше за все з нього виготовляють вікна і міжкімнатні перегородки. Крім того, його використовують при побудові господарських будівель, зокрема теплиць, а також веранд і альтанок.

Також використовуючи монолітний полікарбонат, в Україні остекляют музеї, зали очікування та телефонні будки.

Монолітний полікарбонат це найлегший, міцний і гнучкий матеріал з усіх подібних пластикових матеріалів.

Застосування монолітного полікарбонату

Зенітні ліхтарі

Заповнення віконних прорізів

Скління навчальних, спортивних будівель

Зведення перегородок в адміністративних, офісних і торгових будівлях

Скління мансарду

Виготовлення автобусних зупинок і телефонних будок

Виготовлення прозорих щитів і огороджень для служб охорони і правопорядку

Пристрій шумопоглинаючих бар'єрів вздовж автострад

Зведення парканів

Монолітний полікарбонат — властивості та характеристики

Сучасні технології та рішення дозволяють значно підвищувати якість життя. Якщо ще кілька десятиліть тому у будівництві, зокрема, застосовувався суворо обмежений перелік довговічних та міцних матеріалів, то сьогодні його значно розширено за рахунок інноваційних розробок, які довели свою ефективність та переваги на практиці. До таких належить, насамперед, монолітний полікарбонат, активний продаж якого ведеться у всьому світі більшими обсягами. Матеріал відноситься до класу термопластів і виготовляється шляхом екструзії або лиття з гранульованої сировини.

Процес виробництва проходить із застосуванням надвисоких температур, що дозволяє отримати на виході особливо міцний, але при цьому дуже легкий і пластичний матеріал , застосовувати який можна не тільки в будівництві, але і в інших галузях - машинобудуванні, медицині та ін. Завдяки підвищеному споживчому попиту купити монолітний полікарбонат прозорий (2, 5, 6, 8 мм) як наповнюваність цього сегменту ринку дуже висока, а ціна за лист при цьому завжди залишається в межах доступності для середньостатистичного покупця.

Монолітний прозорий полікарбонат (2мм) — де можна вигідно купити онлайн з доставкою?

Даний різновид матеріалу виробляється у формі гнучкого пластичного листа, що дозволяє застосовувати його для виготовлення конструкцій будь-якої форми. Він не має у своїй структурі порожнин і є дуже міцним. Теплиця із стільникового або монолітного полікарбонату чудово захищає рослини від ультрафіолетового випромінювання, оскільки лист має двостороннє захисне напилення. Монолітний полікарбонат, розмір листа якого можна підібрати в залежності від потреби, дуже простий у застосуванні та відрізняється невеликою кількістю відходів, а його ціна більш ніж доступна. ТОВ «Оскар Груп» пропонує такі розміри аркушів: 2050х6100 мм;

Дізнатись актуальну інформацію щодо того, скільки коштує полікарбонат на навіс (Україна), завжди можна на нашому сайті oscar-group.com.ua. Ми можемо монолітний полікарбонат продати своїм клієнтам як оптовою, так і роздрібною партією зі швидкою доставкою до всіх регіонів країни. Для виготовлення матеріалу використовується виключно первинна сировина, що дозволяє нам давати тривалу гарантію на всю представлену в асортименті продукцію, тому що ми повністю впевнені в її якості та довговічності. .

Вартість полікарбонату на навіс у Києві

Литий полікарбонат має експлуатаційні характеристики, які дозволяють застосовувати його в будь-яких погодних умовах. На сайті oscar-group.com.ua представлені наступні види матеріалу:

У нас можна придбати як полікарбонат литий прозорий на дах, так і матеріал для козирків, теплиць, віконних отворів, ціна якого варіюватиметься в залежності від розміру, товщини та технічних характеристик. Дах на навіс з такого матеріалу гарантовано прослужить довго, тому що він відрізняється підвищеним рівнем стійкості до будь-яких погодних умов - від граду до сильної спеки. З тих же причин полікарбонат моноліт рекомендований для теплиць, адже купити матеріал можна відносно недорого, тому що ціна є прийнятною, а служити він буде гарантовано борг без додаткового догляду.

ТОВ «Оскар Груп» — великий асортимент, преміальна якість

Щоб литий полікарбонат для теплиці купити дійсно хорошої якості, перед придбанням необхідно ознайомитись з його технічними характеристиками. Наша компанія пропонує своїм клієнтам лише продукцію від перевірених виробників, яка точно виправдає очікування. Наша продукція відрізняється:

Крім відмінних експлуатаційних якостей, будь-яка споруда або готовий виріб виглядає естетично привабливо, сучасно, стильно. Матеріал не змінює колір протягом усього гарантійного терміну експлуатації, який може досягати 15 років. Прозорий полікарбонат листовий монолітний (товщина 0.8мм, 1мм, 1,5мм, 2мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 15мм) купити в Україні з доставкою у Київ та інші group.com.ua, де ціна товару відповідає його якості.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅