Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Монолітний полікарбонат>Монолітний полікарбонат Borrex (Світлотехнічний)

Монолітний полікарбонат Borrex (Світлотехнічний)

Монолітний полікарбонат Borrex світлотехнічний є новинкою на українському будівельному ринку. Він призначений для застосування у виготовленні сучасних світильників, так як має 100-відсоткову світлорозсіюваність. Такий полікарбонат досить тонкий і відповідно має малу вагу. Це сприяє створенню ефективних систем освітлення, які можна встановлювати і в приміщенні, і зовні.

Вироби з світлотехнічного полікарбонату виглядають стильно і володіють високими удароміцними властивостями. Завдяки двостороньому захисту від УФ-випромінювання, вони не піддаються вигоранню, не мутніють і не жовтіють. Їх експлуатаційні характеристики зберігаються не один десяток років. На светлотехнічний полікарбонат не впливають високі температури, він пожежобезпечний і не виділяє в навколишнє середовище речовини, які забруднюють атмосферу.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Колір
  • прозорий

УФ-захист: є,
двосторонній, 30 мкм

Гарантія: 15 років

Щільність листа: 2,4 (кг / м²)

 

Інструкція по монтажу

 

→ Виберіть колір і розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Розміри, мм (товщина / ширина / довжина)
  • 1.5 х 1250 х 2450 мм
  • 1.5 х 2050 х 3050 мм

Інші товари ТМ Borrex

З цим купують

Де застосовується світлотехнічний полікарбонат?

Якщо ви шукаєте високоякісні світлорозсіювачі для створення вуличних систем освітлення, ви потрапили за адресою. Ми представляємо монолітний полікарбонат Borrex світлотехнічний, який є новітньою розробкою в цій сфері. Його виробляють спеціально для світлових приладів, застосовувати які до речі можна не тільки зовні, але в приміщенні.

Світлотехнічний полікарбонат має вигляд запітнілого оргскла, від чого вироби з нього стають ще більш стильними та сучасними. Йому притаманна висока стійкість до ультрафіолету і відмінні теплоізоляційні властивості.

Чому варто замінити їм скло?

Тому що такі полікарбонатні панелі набагато міцніше. Їх складно пошкодити, розбити, подряпати і т. п. Великим плюсом цього матеріалу є те, що він екологічно чистий, нешкідливий для людського здоров’я.

Також він знайшов успішне застосування як перегородки різного типу (офісні, балкони), облицювальний матеріал для стін, в виготовленні душових, в зведенні покрівель.

Крім будівельної сфери Borrex світлотехнічний застосовують в:

  • медицині;
  • виробництві оптики;
  • виготовленні спортивних товарів;
  • світлотехніки;
  • виробництві меблів.

 

Купити полікарбонат світлотехнічний можна в нашій компанії. “Оскар Груп” надає свої послуги досить давно і пропонує тільки найкращі товари. Ми єдині, хто реалізує полікарбонат в Україні без посередників, тому придбати його у нас ви можете за доступними цінами. Звернутися до співробітників можна за телефонами, вказаними в розділі “Контакти”. Телефонуйте, будемо раді допомогти!