Полікарбонат>Профільований полікарбонат>Хвилястий полікарбонат Borrex

Хвилястий полікарбонат Borrex

Хвилястий полікарбонат Borrex (Борекс)

Полікарбонат хвилястий Borrex – це монолітні панелі хвилястої або трапецієподібної форми. Зовні вони схожі на шифер, але перевершують його по множинним характеристикам. На будівельно-оздоблювальному ринку України цей матеріал сьогодні найбільш затребуваний. Він є найоптимальнішим для облаштування покрівлі в разі, якщо потрібен прозорий дах, і підходить при зведенні багатьох інших конструкцій.

Профільований полікарбонат має невелику вагу в порівнянні, йому не потрібна фундаментальна основа каркаса, а це робить витрати на монтаж значно нижче. Для рифленої будови листів характерна самонесуча структура. При їх установці не потрібна велика кількість точок кріплення, що в свою чергу зменшує загальне навантаження на споруду. Полікарбонат Borrex такого типу має відмінну ударостійкість, виглядає досить естетично і служить більше десятка років.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Колір
 • прозорий
 • бронзовий
 • зелений
 • синій
 • бурштин
 • опал
 • більше 2

УФ-захист: є,
двосторонній, 40 мкм

Гарантія: 15 років

Щільність листа: 1 (кг / м²)

 

Інструкція монтажу

 

Виберіть колір і розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Розміри, мм (товщина / ширина / довжина)
 • 0.8 х 1050 х 2000 мм
 • 0.8 х 1050 х 3000 мм
 • 0.8 х 1050 х 4000 мм
 • 0.8 х 1050 х 6000 мм
 • 1.3 х 1050 х 2000 мм
 • 1.3 х 1050 х 3000 мм
 • 1.3 х 1050 х 4000 мм
 • 1.3 х 1050 х 6000 мм
 • більше 4

⤿ Під замовлення

Можна замовити полікарбонат будь-якої довжини L і кольору

Схожі товари

З цим купують

Хвильовий полікарбонат — сучасна альтернатива класичним оздоблювальним матеріалам

Сьогодні при капітальному чи приватному будівництві все частіше починають використовувати сучасний полімерний матеріал групи термопластів — полікарбонат. Так, він сьогодні практично витіснив скло та плівку при зведенні теплиць. Також він може використовуватись у вигляді основного або додаткового матеріалу при зведенні господарських будівель. Але існує і особливий різновид полікарбонатних листів, які використовуються для монтажу на даху. Хвильовий полікарбонат, ціна якого не набагато вища за листи шиферу, металочерепиці та інших видів настилів, є відмінним альтернативним рішенням.

Властивості цього матеріалу настільки унікальні, що роблять його застосування можливим практично в будь-яких сферах. Хвильова конструкція листа дозволяє надійно закріпити його на каркасі, використовуючи при цьому набагато меншу кількість елементів кріплення, ніж при монтажі даху з шиферу. Звідси випливають дві головні переваги: відсутність необхідності посиленого каркасу та зниження загального рівня навантаження на будівництво.

Хвилястий полікарбонат Borrex — де купити в Україні з доставкою?

На початкових етапах мало хто вірив у те, що полімерний термопласт з невеликою власною вагою може бути досить міцним та надійним. Але практика довела протилежне — матеріал не тільки чудово переносить вплив агресивних факторів навколишнього середовища, але й набагато довговічніший, ніж метал, дерево, скло та ін. Хвилястий полікарбонат має стійкість до:

Крім цього, він забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання, оскільки має спеціальне напилення. При цьому забезпечується високий рівень світлопроникності та рівномірний розподіл світла у приміщенні. Такий дах для зимового саду, оранжереї просто незамінний. І людям, і рослинам там буде комфортно. На додаток до всіх переваг буде забезпечено високий рівень шумоізоляції, герметичність конструкції, що дозволяє підтримувати оптимальний мікроклімат усередині. Замовити хвилястий полікарбонат у будь-якій кількості з доставкою по Україні можна на нашому сайті oscar-group.com.ua. Монтаж листів буде простим і швидким, якщо використовувати для цього спеціальні елементи кріплення, які також представлені в каталозі широким асортиментом.

Полікарбонат хвилястий Borrex — ціна листа

Вартість листів безпосередньо залежить від безлічі супутніх характеристик, основними з яких є, звичайно, розміри. У каталозі сайту oscar-group.com.ua представлена велика кількість варіантів, що відрізняються за:

Ширина листів стандартна і становить 1050 мм. Також у наших клієнтів завжди є можливість оформити індивідуальне замовлення на листи за довжиною та кольором.

Серед стандартного колірного спектру хвилястий полікарбонат Borrex представлений такими варіантами

Матеріал виглядає дуже сучасно та естетично привабливо в будь-якому кольорі , Тому можна з упевненістю набувати відтінок, що сподобався. ТОВ «Оскар Груп» пропонує своїм покупцям лише перевірену високоякісну продукцію, тому надає на неї гарантію. При правильному монтажі термін служби матеріалу може становити до 15 років. Сервісом швидкої доставки аркушів будь-якого розміру у будь-якій кількості охоплена вся Україна.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅