Полікарбонат>Теплиці>Автомат в теплицю для провітрювання Thermovent

Автомат в теплицю для провітрювання Thermovent

Автомат в теплицю – це пристрій, необхідний для її провітрювання. Автомат Thermovent сьогодні став найбільш популярним серед інших торгових марок. Він здатний підтримати оптимальну температуру всередині теплиці, ніж забезпечити високий урожай. Thermovent дозволяє регулювати температуру без необхідності знаходитися поряд. Він являє собою автоматичний відкривач, в основі якого знаходиться циліндр з поршнем.

Усередині циліндра – спеціальне масло, яке має властивість розширюватися при нагріванні, чинити тиск на поршень й тим самим відкривати кватирки. Тепер вам не потрібно цілодобово вартувати біля теплиці, Thermovent зробить все за вас. Коли масло остигає, поршень приймає початкове положення і кватирки закриваються.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НазваThermovent 7Thermovent 15
Сила відкриття7 кг
15 кг
Ціна, грн15001800
Щоб оформити замовлення ...

Товари з цієї категорії

Автомати для вентиляції в теплицях

Якісна вентиляція теплиці - запорука успішного вирощування врожаю. Правильний мікроклімат – не менш важлива умова для вирощування здорових культур, ніж своєчасний полив, видалення бур'янів, оскільки парниковий ефект може швидко знищити незрілий урожай. Теплота та волога – благотворне середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів у ґрунті. Попередити негативні наслідки можна, своєчасно здійснюючи провітрювання теплиці – це дозволить знизити вологість та температуру, крім того, регулярне надходження кисню позитивно позначиться на стані рослин.

Сучасні технології дозволяють зробити процес вирощування врожаю більш простим і приємним. Так, вам більше не доведеться уважно стежити за мікрокліматом усередині теплиць – достатньо придбати автомати для вентиляції, які зроблять за вас роботу. Так, сьогодні одним із лідерів ринку є автомат Thermovent. Він підходить для встановлення в різних теплицях – класичних, з вертикальними похилими стінами, з мансардним дахом. Пристрій потрібний для своєчасного провітрювання, підтримки оптимальної температури для нормального росту рослин.

Система працює автоматично, завдяки чому здійснює провітрювання у будь-який час доби, не залежно від джерел живлення. Це дозволяє економити електроенергію, позбавляє необхідності купівлі батарейок. Встановити автомат для вентиляції легко та просто, керуючись інструкцією. Використання автомата дозволить виростити смачні овочі та оптимізувати процес догляду за рослинами.

Переваги автоматів для вентиляції в теплиці Thermovent

Переваги автоматів Thermovent неможливо переоцінити - серед головних переваг виділяють:

Для продовження терміну служби пристрою, варто здійснювати демонтаж на зимовий період, коли теплиця не використовується.

Чому варто купити автомат Thermovent через інтернет-магазин Оскар Груп?

Купити автомат для вентиляції в теплиці Thermovent можна на сайті oscar-group.com.ua. У каталозі представлені моделі, здатні відкривати кватирки про 7 та 15 кг. Запропоновані автомати відрізняються простотою роботи, довговічністю, якістю – до кожного пристрою додаються відповідні сертифікати. Оскар Груп – це компанія з багаторічним досвідом на ринку та відмінною репутацією. Ми займаємося реалізацією тільки перевірених товарів від надійних постачальників, пропонуємо комфортні умови доставки та оплати. Оскар Груп – це якісний сервіс та перевірені товари з тривалою гарантією.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅