Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Теплиці>Автомат в теплицю для провітрювання Thermovent

Автомат в теплицю для провітрювання Thermovent

Автомат в теплицю – це пристрій, необхідне для її провітрювання. Автомат Thermovent сьогодні став найбільш популярним серед інших торгових марок. Він здатний підтримати оптимальну температуру всередині теплиці, ніж забезпечити високий урожай. Thermovent дозволяє регулювати температуру без необхідності знаходитися поряд. Він являє собою автоматичний відкривач, в основі якого знаходиться циліндр з поршнем.

Усередині циліндра – спеціальне масло, яке має властивість розширюватися при нагріванні, чинити тиск на поршень й тим самим відкривати кватирки. Тепер вам не потрібно цілодобово вартувати біля теплиці, Thermovent зробить все за вас. Коли масло остигає, поршень приймає початкове положення і кватирки закриваються.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Товари з цієї категорії

Thermovent - простота і зручність в одному елементі

Для того, щоб врожайність в теплиці була приголомшливою, а рослини не хворіли, потрібно підтримувати всередині конструкції необхідний мікроклімат. Можна, звичайно ж, звернутися до старих дідівських методів – ​​чергувати біля теплиці день і ніч, відкриваючи й закриваючи кватирки. А можна скористатися новими технологіями та купити автомат для провітрювання Thermovent.

Thermovent від “Оскар Груп” – те, що забезпечить ваш спокій

Автомат Thermovent в Україні представляє наша компанія. Ми дбаємо про ваш комфорт, тому працюємо за принципами “висока якість” і “зручність сервісу”. У нашому інтернет-магазині виключно високоякісна продукція від виробника. Ми надаємо довгострокову гарантію і доступні ціни. Автомат для провітрювання Thermovent, придбаний у нас, прослужить вам протягом довгих років, а ви зможете бути впевнені, що у вашій теплиці панує хороший мікроклімат, навіть перебуваючи далеко від дому.

Плюси автоматичного відкривача

  1. Thermovent не вимагає зовнішніх джерел живлення. Тобто, вам не потрібно підключати його до електромережі.
  2. Автомат підходить для конструкцій різного типу і розміру.
  3. Він позбавить вас від постійного спостереження за температурними показниками в теплиці.
  4. Thermovent має простий механізм дії, володіє надійністю, довговічністю і не піддається корозії;
  5. До автомата додаються всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість.

Наша компанія пропонує купити Thermovent з силою відкриття 7 кг і 15 кг. Ще немає такого у вас? Поспішайте купити, і забудьте про “температурних” чергуваннях! Оформити замовлення ви можете в режимі онлайн, по телефону, або написавши нам на електронну пошту.