Полікарбонат>Стільниковий полікарбонат>Стільниковий полікарбонат Ecopol

Стільниковий полікарбонат Ecopol

Стільниковий полікарбонат Ecopol сьогодні під всю використовується в сфері будівництва, реклами, тепличного господарства. Він виготовлений у вигляді прозорих пластикових листів різних розмірів. Купити полікарбонат Ecopol в Україні прагне практично кожен сучасний господар, так як це новітня технологія обладнання будівель і споруд різного призначення.

Чому варто звернути увагу на цей тип полікарбонату?

Полікарбонат Екопол має безліч переваг в порівнянні з іншими торговими марками. До них можна віднести:

 • високу світлонепроникність (90%);
 • легка вага;
 • вогнетривкість;
 • хорошу гнучкість;
 • високий рівень теплоізоляції;
 • відмінний захист від ультрафіолетових променів;
 • екологічну чистоту.

Завдяки тому, що цей матеріал високопластичний, він придатний для спорудження складної форми конструкцій. Його доцільно використовувати, щоб укрити арочні теплиці. Крім того, ця властивість дозволяє здійснювати транспортування простіше: стільниковий полікарбонат такого типу можна перевозити згорнутим у рулони. Також він не піддається впливу сонячних променів і протягом багатьох років, перебуваючи на відкритому повітрі, не змінює зовнішнього вигляду. Ecopol не виділяє шкідливих для здоров’я і навколишнього середовища речовин і запахів.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

↺ Інструкція по монтажу

 

→ Виберіть розмір і колір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Розміри, мм (товщина / ширина / довжина)
 • 4 х 2100 х 6000 мм
 • 4 х 2100 х 12000 мм
 • 6 х 2100 х 6000 мм
 • 6 х 2100 х 12000 мм
 • 8 х 2100 х 6000 мм
 • 8 х 2100 х 12000 мм
 • 10 х 2100 х 6000 мм
 • 10 х 2100 х 12000 мм
 • більше 4

Схожі товари

З цим купують

Полікарбонат (виробник "Екопол")

В останні роки на будівельному ринку не лише в Україні, а й у всьому світі відзначається суттєве зростання використання полімерних матеріалів. Вони з'явилися близько півстоліття тому і за минулий час не лише довели свою ефективність застосування, а й значно вдосконалилися, через що їх характеристики дозволили стати повноцінними конкурентами скляних конструкцій та інших дорогих виробів.

Сьогодні в Україні можна вибрати стільниковий або рифлений карбонат під теплиці, інші зовнішні споруди, особливо добре себе зарекомендувала полікарбонатна продукція компанії Ecopol (Екопол), яка має міжнародний сертифікат якості, позитивні відгуки покупців по всьому світу та прийнятні ціни, вигідно купити полікарбонат цієї торгової марки можна на сайті компанії OSCAR GROUP з оперативною доставкою до Києва та інших міст нашої країни.

Полікарбонат Екопол: опис, характеристики, інструкція застосування

Технічні характеристики карбонату торгової марки "Екопол" дають можливість використовувати його для зведення:

Крім цього, його можна застосовувати для облаштування захисних прозорих козирків на фасадах будівель різного призначення, скління будь-яких господарських будівель. Такий широкий спектр використання цього матеріалу обумовлений його технічними характеристиками, що гарантують тривалий термін експлуатації, а також низька ціна в порівнянні з аналогами. Легкий монтаж карбонату дозволяє проводити будівельні роботи у найкоротші терміни.

Властивості полікарбонату "Екопол" дають можливість використовувати його не тільки для зведення зовнішніх об'єктів, але й для облаштування перегородок усередині приміщень, скрізь де необхідно досягти світлопроникності поверхні.

Компанія "ОСКАР ГРУП" - експерт у галузі прозорих рішень

Наша компанія з 2007 року займається постачанням будівельних матеріалів, що використовуються для виготовлення прозорої покрівлі та інших конструкцій. Завдяки вузькій спеціалізації OSCAR GROUP вдалося стати справжнім експертом у галузі прозорих конструкцій, лідером цього сегменту ринку будівельних матеріалів. На сайті компанії представлена якісна продукція оригінального походження від провідних світових виробників, пряма співпраця з якими дає можливість пропонувати кращі ціни. Територія нашої діяльності - вся Україна, власні склади ОСКАР ГРУП у різних містах дозволяють швидко здійснювати доставку продукції до всіх регіонів нашої країни як власним транспортом, так і за допомогою послуг сторонніх транспортних компаній. Передбачено різні форми оплати матеріалів.


Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅