Полікарбонат>Комплектуючі>Стрічка

Стрічка

Стрічка для полікарбонату створена, щоб захищати панелі від просочування вологи і проникнення пилу всередину сот. Стрічка має спеціальні мікрофільтри, завдяки яким добре герметизирует конструкцію.

Коштує вона часто недорого і є обов’язковою в спорудах з полікарбонатних листів. Без неї термін експлуатації конструкції скорочується в рази. Стрічка має самоклійку основу і довговічна у використанні. Їй властиво слідувати за температурою повітря, так як це роблять і самі панелі. Усередині полікарбонатного листа вона створює оптимальний мікроклімат, позбавляючи його від конденсату. Великим плюсом є те, що стрічка протистоїть тертя профілю при установці. Її термін служби складає більше 10 років. Вона не піддається УФ-випромінювання і підвищеної вологості. Структуру стрічки не порушують різкі перепади температури, вона перешкоджає появі цвілі і грибка. Існує перфорована і неперфорована стрічка різної ширини і довжини в рулоні.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Вид
  • неперфорована
  • перфорована

Виберіть вид і розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Розміри (ширина мм / рулон м)
  • 25 мм х 50м
  • 25 мм х 33м
  • 38 мм х 50м
  • 38 мм х 33м

Схожі товари

З цим купують

Функції стрічки для полікарбонату

Полікарбонат має широке застосування і має великий попит – це не дивно, адже матеріал має чудові фізичні властивості та численні переваги в процесі будівельних робіт. З полікарбонату виготовляють різну продукцію, серед якої розсіювачі світильників, диски тощо. Також він є міцним будівельним матеріалом, що пропускає світло, тому з полікарбонату зводять навіси, теплиці, певні типи покрівлі та інші конструкції.

Цей матеріал має попит як у побутовому, так і в промисловому будівництві. Якщо споруда знаходиться на відкритому просторі, то негативно впливає навколишнє середовище, що прискорює процеси старіння, руйнування, особливо? якщо йдеться про стільниковий полікарбонат. Такий будівельний матеріал виготовляється з кількох шарів, з'єднаних перемичками, за рахунок чого забезпечується не тільки міцність, але й гнучкість, що дуже важливо при будівництві певних конструкцій.

Крім того, за рахунок наявності повітряних порожнин досягається якісна термоізоляція. При цьому у відкриті ділянки може потрапити вода, бруд та інші речовини ззовні, які сприятимуть швидкому руйнуванню. Для захисту відкритих порожнин використовується спеціальна стрічка. Стрічка для полікарбонату забезпечує надійний захист, продовжуючи термін служби матеріалу і, як наслідок, конструкції, виготовленої з нього.

Різновиди стрічок та їх особливості

Стрічки для полікарбонату відрізняються призначенням – існують такі варіанти, як:

Герметизуюча закриває шви та стики, запобігаючи небажаному зовнішньому впливу. Головне завдання такої стрічки – запобігти попаданню води, бруду, дрібної сміття до осередків листа. Як герметик використовується міцний пластик, а на внутрішній бік нанесений клей. Герметизуюча стрічка відрізняється гнучкістю, що дозволяє використовувати її навіть на поверхнях складної форми. Так як сміття не потрапляє в комірки, конструкція служить довго і не втрачає прозорість протягом тривалого терміну.

Перфорована стрічка, крім захисних властивостей, виводить з порожнин конденсат, а завдяки наявності фільтра сприяє повітрообміну. Цей тип підходить для вертикальних конструкцій, що мають зіткнення торців із землею або якоюсь іншою вологоємною поверхнею. Таким чином, за допомогою перфострічки можна здійснити герметизацію нижньої частини теплиці, альтанки або іншої споруди, що контактує з ґрунтом.

Переваги використання стрічки для полікарбонату

Герметизуючі та перфоровані стрічки знайшли широке застосування з низки причин, серед яких:


Купити якісну стрічку для полікарбонату за справедливою ціною можна на сайті oscar-group.com.ua.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅