Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Комплектуючі>Стрічка

Стрічка

Стрічка для полікарбонату створена, щоб захищати панелі від просочування вологи і проникнення пилу всередину сот. Стрічка має спеціальні мікрофільтри, завдяки яким добре герметизирует конструкцію.

Коштує вона часто недорого і є обов’язковою в спорудах з полікарбонатних листів. Без неї термін експлуатації конструкції скорочується в рази. Стрічка має самоклійку основу і довговічна у використанні. Їй властиво слідувати за температурою повітря, так як це роблять і самі панелі. Усередині полікарбонатного листа вона створює оптимальний мікроклімат, позбавляючи його від конденсату. Великим плюсом є те, що стрічка протистоїть тертя профілю при установці. Її термін служби складає більше 10 років. Вона не піддається УФ-випромінювання і підвищеної вологості. Структуру стрічки не порушують різкі перепади температури, вона перешкоджає появі цвілі і грибка. Існує перфорована і неперфорована стрічка різної ширини і довжини в рулоні.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Вид
 • неперфорована
 • перфорована

Виберіть вид і розмір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Розміри (ширина мм / рулон м)
 • 25 мм х 50м
 • 25 мм х 33м
 • 38 мм х 50м
 • 38 мм х 33м

Схожі товари

З цим купують

Купити стрічку для полікарбонату

Стрічка для полікарбонату потрібна для міцного кріплення листів на торцях і повної герметизації конструкції. Завдяки такому виробу можна передбачити потрапляння води, пилу та інших частинок всередину полікарбонатних листів, що істотно продовжує термін експлуатації споруди в цілому і самих панелей.

На перший погляд здається, що стрічка – це дріб’язковий елемент і використовувати її при установці споруди зовсім необов’язково. Але цей дріб’язковий елемент має багато переваг, які переконують нас в зворотньому:

 • вона підвищує міцність всієї споруди;
 • робить її стійкою до корозії;
 • створює потрібну атмосферу всередині;
 • береже панелі від зношування;
 • продовжує їх термін служби;
 • захищає зведення від опадів.

Полікарбонат в Україні поки досить новий будівельний матеріал. Не всі знають, як правильно його монтувати і що потрібно для повного завершення роботи. До того ж, з’являється безліч підприємств, які реалізують таку продукцію, але на жаль не завжди якісну. Ми пропонуємо вам свої послуги, і ви можете не сумніватися ні в якості нашого товару, ні в якості сервісу.

“Оскар Груп” – не новачок в будівельній сфері і вже давно займається поставками полікарбонату і комплектуючих в Україні. Купити полікарбонат у нас – значить придбати кращу продукцію європейських ринків. Ми співпрацюємо з найвідомішими брендами з виробництва полікарбонату, профілів, термошайб, стрічок і т. п. Маємо можливість спостерігати за процесом виготовлення і контролювати його. У нас немає посередників, від чого ціни на товар доступні. Наша команда – це досвідчені фахівці, до яких ви можете сміливо звертатися з будь-якими питаннями. “Оскар Груп” постійно працює над удосконаленням сервісу компанії і розробляє для вас вигідні пропозиції. Компанія має десятки задоволених клієнтів, які підтримують її авторитет. Приєднуйтесь до них! Купуйте нашу продукцію і залишитеся задоволені якістю!