Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Теплиці

Теплиці

Характеристики теплиць

Оцинкований каркас

Використовується тільки якісний полікарбонат

На деяких моделях є можливість установки додаткових кватирок

Крок дуги 0.67 м або 1 мм залежно від моделі

У комплекті все необхідне для збірки

Т-подібні ніжки, не потрібно фундамент

Переваги теплиць

Теплиці такого типу мають безліч переваг:

  • основа з оцинкованого каркаса, має показники високої якості;
  • для накриття використані  листи стільникового полікарбонату, якому властива відмінна ударостійкість;
  • 90 процентна світлопровідність і розсіювання сонячних променів, захист від УФ-променів;
  • не вимагають укладання фундаменту;
  • мають отвори для установки додаткових кватирок.

Сільськогосподарська галузь не стоїть на місці, і сьогодні городники та фермери мають можливість придбати готові теплиці з надійним каркасом і міцним укриттям, які прослужать десятки років. Торкаючись цієї теми, можна сказати, що скло давно в минулому. У наш час своєї актуальності не втратили теплиці під плівку, а сучасний альтернативний варіант, який прийшов на зміну склу – теплиці з полікарбонату. Чому ж вмілі садівники та городники віддають їм перевагу?

Вибираючи теплиці ви захищаєте урожай від:

Палючого сонця і посухи

Комах, шкідників і птахів

Сильних вітрів і дощів

Зайвої вологи

Нічних заморозків до -5 ° C

Осіннього листопаду

З цим купують

Готові теплиці з міцним каркасом - вибір сучасних садівників

Ми пропонуємо купити теплиці з полікарбонату і квадратної труби за низькою ціною в Києві та по Україні. Доставимо і встановимо. Телефонуйте зараз!

Наші українські теплиці надійні, і це ще далеко не всі плюси, властиві полікарбонатним теплицям. Перелік всіх переваг представлений в спеціальному розділі.

Перше питання, яке хвилює покупця – скільки коштують готові теплиці в Україні? Ціна на теплиці в Києві у нас доступна, як і по всій Україні. Конструкції досить міцні та недорогі, особливо якщо ви звернетеся до нас. Не вірите, що якість може бути доступною? Полікарбонат стільниковий – матеріал недорогий, але при цьому дуже міцний для теплиць. Звичайно ж, вагому роль відіграє той факт, що наша компанія “Оскар Груп” співпрацює з виробниками напряму без жодних посередників.

Якщо ж ви віддаєте перевагу плівковим конструкціям, то теплиці під плівку обійдуться вам ще дешевше, ніж ціна на теплиці з полікарбонату. Це старий, але досі популярний варіант. Каркаси під них не менш міцні, ніж під полікарбонат, і світлопропускна здатність теж хороша.

Ми пропонуємо купити теплиці в Україні кількох варіантів на вибір. З ними ви можете більш детально ознайомитися на нашому сайті. Всі вони зроблені під суворим контролем, мають сертифікати якості та відповідають характеристикам, зазначеним в описі.

Ви не помилитеся, вибравши для покупки нашу компанію:

Крім того, термін експлуатації теплиці з оцинкованим каркасом становить не менше 20 років, тому така конструкція стане для вас вигідним придбанням і позбавить від зайвих турбот. Її можна з легкістю переставити з однієї ділянки на іншу або перевезти за допомогою транспортного засобу. Зацікавилися? Тоді чекаємо вашого дзвінка або заявки онлайн. А ви вже знаєте, якими рослинами заповнити свою теплицю?