Полікарбонат>Стільниковий поліпропілен>Будівництво

Будівництво

Стільникові поліпропіленові аркуші ідеально підходять для оздоблювальних робіт в будівельній промисловості. Часто його використовують в якості незнімної опалубки, мембранного покриття покрівлі, внутрішньої обробки приміщення з підвищеною вологістю.

Працюючи кілька років з професіоналами в галузі будівництва, ми розробили рішення, що відповідають міжнародним вимогам цієї галузі. Всі будівельні проекти, незалежно від того, чи є вони комерційними чи ні, вимагають жорстких термінів для цього використовують поліпропіленові аркуші в якості захисту. Ось чому наші тимчасові засоби захисту можуть допомогти вам уникнути затримок через випадкового пошкодження поверхонь.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Розміри (мм)
 • 1000 х 1000
 • 1000 х 1500
 • 1000 х 2000
 • 1000 х 3000
 • 1500 х 2000
 • 1500 х 3000
 • більше 2
Колір
 • білий (в наявності)
 • кольоровий (під замовлення)*

 

*Орієнтовний термін поставки уточнювати у консультанта

Товщина листа (мм)
 • 2
 • 3
 • 5

 

 

Виберіть розмір і колір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Перевага поліпропіленових листів в будівництві

Ми розробили додатковий інструмент для прискорення ваших будівельних робіт: постійні незнімні опалубки. Це міцна конструкція з використанням поліпропіленових листів.

Наші продукти можуть бути сертифіковані як вогнестійкі. Поліпропілен – це 100% пластик, що переробляється. Крім того, наші продукти можуть бути виготовлені з використанням переробленого поліпропілену.

Швидка установка опалубки для прискорення будівельних робіт.

Виготовлені з первинного матеріалу, міцні і здатні витримувати тиск бетону наші поліпропіленові опалубки стійкі до гниття, що робить їх відмінною і довговічною, але при цьому легкої альтернативою іншим матеріалам, таким як дерево або картон. Вони поставляються як листовий поліпропілен, мають невелику питому вагу, що значно економить вартість доставки матеріалу.

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Стільниковий, монолітний, рифлений полікарбонат для будівництва

Будувати швидко і якісно бажання кожного професіонала. При цьому було б непогано мати можливість не обтяжувати себе суттєвими фінансовими витратами. Довгий час це було утопією, але з недавніх пір стало цілком можливим – з моменту появи та активного застосування полікарбонату. Матеріал відноситься до групи термопластів. Для виготовлення використовуються двоатомний спирт, вугільна кислота, складні високомолекулярні сполуки (поліефіри). Застосовуються процеси лиття, екструзії з гранульованої сировини.

Спосіб виготовлення, матеріали, що застосовуються, дозволяють у результаті отримати високоміцний термопласт, стійкий до механічних пошкоджень, великих навантажень, але при цьому зберігаючи достатню пластичність, що значно розширює сферу його застосування. Зважаючи на все вищесказане, не дивно, що будівництво із застосуванням полікарбонату сьогодні відбувається все частіше. Цей різновид матеріалу цілком може успішно замінити звичне дерево або метал. При цьому працювати з ним набагато простіше, а за вартістю він набагато дешевший.

Де поліпропілен використовують у будівництві?

Оптимізація процесів у будівельній сфері - дуже актуальне завдання на даний момент. Багато в чому ця необхідність продиктована активними темпами будівництва як комерційних, житлових, і промислових споруд. Поліпропілен застосовується для виготовлення:

Також все частіше у продажу почала зустрічатися опалубка з поліпропілену — вона нічим не поступається за міцністю дерев'яним аналогам, але при цьому демонструє набагато вищі експлуатаційні характеристики.

Декоративні панелі, опалубки з полікарбонату з доставкою до Києва, інші міста країни завжди можна на нашому сайті oscar-group.com.ua. ТОВ «Оскар Груп» — це українська більш ніж з 15-річним досвідом роботи, яка є не лише імпортером якісного інноваційного будівельного матеріалу (деякі наші позиції — абсолютно ексклюзивні), а й виробником власної продукції, що виготовляється відповідно до міжнародних стандартів на заводах у Словенії.

Будівельний матеріал для теплиць, інших будівель з поліпропілену — найкращий вибір на сьогодні

Щоб точно переконатися в тому, що полікарбонат — об'єктивно найкращий на сьогодні будівельний матеріал необхідно вивчити його основні переваги. Насамперед варто врахувати його малу теплопровідність. Відповідно, це суттєво знижує витрати на обігрів та кондиціювання залежно від сезону. Також у приміщеннях може довго підтримуватись оптимальна комфортна температура. При відносно невеликій товщині, легкості полікарбонат відрізняється гарною шумоізоляцією. Світлопропускна здатність матеріалу варіабельна і залежить від його виду і цільового призначення. так і зниження. За рахунок невеликої власної ваги немає необхідності у зведенні дорогих надміцних опорних конструкцій. Полікарбонат може витримувати великі експлуатаційні та механічні навантаження. У разі пошкодження уламки не розлітаються. При цьому ціна первинного поліпропілену в рази нижча, ніж будь-якого іншого виду будівельного матеріалу.

Відповіді на запитання, що часто задаються:
Наш принцип роботи полягає в комплексному підході: від надання консультації до порізки, доставки та монтажу. Для отримання консультації звертайтесь за телефоном: +38 (098) 166-27-19 або пишіть нам на електронну пошту: oscar-group@ukr.net . 👍🏼
Золотий Імпортер року 2016, Кращий Імпортер Року 2016р. Вже 3 рік поспіль ми посідаємо перше місце за результатами згідно з Національним бізнес-рейтингом «Компанія року — 2017, 2018, 2019». 🚩
Наша основна специфіка це виробництво та постачання матеріалів полікарбонат, поліпропілен, а також виробляємо різні види теплиць та навісів над входом або для автомобілів. 🏭
Компанія Oscar-Group є офіційним виробником та постачальником. На весь асортимент обладнання, що пропонується, є сертифікати якості. ✅