Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Главная>Стільниковий поліпропілен>Будівництво

Будівництво

Стільникові поліпропіленові аркуші ідеально підходять для оздоблювальних робіт в будівельній промисловості. Часто його використовують в якості незнімної опалубки, мембранного покриття покрівлі, внутрішньої обробки приміщення з підвищеною вологістю.

Працюючи кілька років з професіоналами в галузі будівництва, ми розробили рішення, що відповідають міжнародним вимогам цієї галузі. Всі будівельні проекти, незалежно від того, чи є вони комерційними чи ні, вимагають жорстких термінів для цього використовують поліпропіленові аркуші в якості захисту. Ось чому наші тимчасові засоби захисту можуть допомогти вам уникнути затримок через випадкового пошкодження поверхонь.

Відгуки клієнтів
Відгук про товар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Розміри (мм)
 • 1000 х 1000
 • 1000 х 1500
 • 1000 х 2000
 • 1000 х 3000
 • 1500 х 2000
 • 1500 х 3000
 • більше 2
Колір
 • білий (в наявності)
 • кольоровий (під замовлення)*

 

*Орієнтовний термін поставки уточнювати у консультанта

Товщина листа (мм)
 • 2
 • 3
 • 5

 

 

Виберіть розмір і колір клікнувши на нього і натисніть кнопку замовити.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться консультант.

Перевага поліпропіленових листів в будівництві

Ми розробили додатковий інструмент для прискорення ваших будівельних робіт: постійні незнімні опалубки. Це міцна конструкція з використанням поліпропіленових листів.

Наші продукти можуть бути сертифіковані як вогнестійкі. Поліпропілен – це 100% пластик, що переробляється. Крім того, наші продукти можуть бути виготовлені з використанням переробленого поліпропілену.

Швидка установка опалубки для прискорення будівельних робіт.

Виготовлені з первинного матеріалу, міцні і здатні витримувати тиск бетону наші поліпропіленові опалубки стійкі до гниття, що робить їх відмінною і довговічною, але при цьому легкої альтернативою іншим матеріалам, таким як дерево або картон. Вони поставляються як листовий поліпропілен, мають невелику питому вагу, що значно економить вартість доставки матеріалу.

Товари з цієї категорії

Інші користувачі також купують

Поліпропіленові аркуші в будівництві

Ми пропонуємо якісні будівельні поліпропіленові аркуші з первинної сировини для будівельних робіт. Стільникові поліпропіленові пластикові листи ідеальне захисне покриття для підлоги забезпечують просту і ефективний захист для декількох поверхонь: підлоги, дверей, сходів, а також кухонних стільниць. Легке і надійне рішення для захисту поверхонь при будівництві та модернізації проектів.

Водонепроникні і стійкі до хімікатів наші тимчасові захисні покриття для підлоги легко ріжуться і згинаються що робить їх ідеальними для установки на поверхні, такої як сходи.

Листовий поліпропілен найкраща заміна гофрокороба і дерева. Це сучасна технологія використовується в будівництві для опалубки. Стільниковий поліпропілен займає свою нішу в сфері будівництва вже багато років. Замовити листи поліпропілену для будівельних робіт ви можете з нашого сайту або ж зателефонувати за номерами телефону зазначених в шапці сайту, а також ви можете замовити зворотний дзвінок. Наші консультанти дадуть вам якісну консультації та допоможуть вибрати матеріал що підійде саме під ваш проект.

Весь асортимент представлений на сайті ви можете зробити прям зараз, а також у нас працює послуга під замовлення, листи потрібного розміру і кольору під ваш проект.