Полікарбонат>Альтанки з полікарбонату

Альтанки з полікарбонату

29.06.2022

Дачна альтанка з каркасом з металопрофілю, односхилим дахом з полікарбонату

Мати на власній присадибній ділянці зручне облаштоване місце для відпочинку у спекотні літні дні із захистом від прямих сонячних променів, опадів — чи це не мрія кожного дачника, власника приватного будинку, заміського котеджу? Якнайкраще для втілення цієї ідеї підходить стильна альтанка з металу та полікарбонату, зробити яку своїми руками цілком під силу навіть людям, які не мають досвіду у будівництві та проектуванні подібних споруд. Причина у легкості роботи з листами із сучасного гнучкого термопласту.

Полікарбонатні листи стали використовуватися в капітальному будівництві відносно недавно, хоча матеріал не можна назвати найновішим винаходом. Довгий час він використовувався як альтернатива для тендітного скла завдяки унікальним властивостям світлопрозорості (до 90%). У поєднанні з високими характеристиками міцності цей варіант до сьогодні залишається кращим вибором для скління. Поступово унікальні властивості матеріалу привернули увагу будівельників, і сьогодні закрита альтанка із профільних, пластикових труб та полікарбонату — один із найпопулярніших варіантів для зведення на присадибній території.

Види, цікаві варіанти альтанок з полікарбонату

Цей різновид термопластів вже встиг відмінно зарекомендувати себе при експлуатації просто неба, тому побоювання деяких щодо крихкості, нестійкості, недовговічності будівель з нього не отримали підтвердження. Відповідно до законів ринку, попит породжує пропозицію, тому за бажання створити затишне атмосферне місце для відпочинку власноруч знайти готові оригінальні, класичні проекти полікарбонатних альтанок для дачі не складе труднощів. У наших кліматичних умовах найбільшою популярністю користується закритий тип конструкції, оскільки його можна використовувати цілий рік. Але за бажанням цілком можна втілити в життя проект відкритої альтанки з полікарбонату.

Побудови бувають наступних типів:

  • ротонди;
  • павільйони;
  • бельведери.

Кожен з них має власні унікальні особливості як у будівництві, так і в експлуатації, тому робити вибір необхідно з урахуванням індивідуальних вимог до будівництва. Форми варіабельні — від класичної прямокутної конструкції до складних архітектурних асиметричних проектів у кілька ярусів. Щоб зробити просту класичну альтанку з полікарбонату самостійно, достатньо знайти в мережі коректне креслення, купити витратні матеріали, фурнітуру та зібрати споруду згідно з інструкцією.

Чи жарко в альтанці з профільної труби та полікарбонату?

Людина завжди прагне створити навколо себе затишну та комфортну для життя атмосферу, тому питання про те, наскільки зручно буде використовувати подібну споруду в період високої сонячної активності, завжди актуальне. У випадку з цим різновидом поліефірного термопласту переживати про спеку і задуху всередині точно не варто, тому що призначені для будівництва листи обов’язково мають захисне напилення від ультрафіолетового випромінювання. Красива літня альтанка з профнастилу та полікарбонату, картинки та креслення якої можна легко знайти в мережі, стане ідеальним місцем для відпочинку у спекотні літні дні.

Спеціальний захисний шар не дозволяє шкідливим ультрафіолетовим променям проникати всередину та впливати на людей, тварин, рослини. Пориста структура забезпечує стійкість до деформації. Але це можливо лише за умови використання якісного будівельного матеріалу. Тому рішення замовити дешеві закриті дачні альтанки з полікарбонату — не найкраще. Чим менше коштує лист, тим вища ймовірність того, що захисне напилення від ультрафіолету на ньому відсутнє або виконане з порушенням технології, тому не забезпечуватиме заявлених характеристик.

Проста садова альтанка з профілю, дерева та полікарбонату своїми руками — переваги та недоліки

Серед мінусів сучасного поліефірного термопласту можна відзначити лише можливість деформації за відсутності захисного покриття від ультрафіолетового випромінювання та високий рівень парусності. Останнє має на увазі, що під впливом сильних поривів шквального вітру лист може вигнути. Але для України ураганні вітри не характерні, тож збудувати альтанку з полікарбонату своїми руками однозначно варто. Правильний вибір місця, товщини, щільності листів позбавить перелічених проблем.

Якщо на самостійне будівництво немає ні часу, ні сил, зневірятися не варто. Купити готову альтанку з полікарбонату на дачу недорого або на виплат пропонує всім бажаючим українська компанія ТОВ «Оскар Груп». Ми пропонуємо лише якісні конструкції із сертифікованого матеріалу.Також у каталозі сайту oscar-group.com.ua можна замовити готові навіси для альтанок з матеріалу полікарбонат, ціна яких не завдасть суттєвої шкоди бюджету.

Гарні прибудовані до будинку, окремі садові альтанки (метал-полікарбонат) — ціни

Полікарбонат має більш доступну вартість порівняно з класичними матеріалами для будівництва. При цьому працювати з ним набагато легше, тому що навіть найтовстіші, щільні листи мають невелику власну вагу, добре піддаються обрізанню, легко приймають потрібну форму без пошкодження цілісності. Тому дах, навіс для альтанки з полікарбонату — це те, що можна зробити своїми руками. Але варто пам’ятати необхідність дотримання технологічних особливостей монтажу, щоб уникнути деформації при перепадах температур. Також вимагає акуратності кріплення листів фурнітурою до каркасу.

Виходячи з вищесказаного, багато хто приходить до висновку, що закритий тип готової альтанки з полікарбонату з безкоштовною доставкою — це більш просте та вигідне рішення. ТОВ «Оскар Груп» пропонує своїм покупцям замовити класичні та оригінальні конструкції садових, дачних альтанок будь-якої форми та виду. Також у нас можна придбати необхідні якісні витратні матеріали (включаючи хорошу фурнітуру, каркаси) для самостійного будівництва або ремонту. Щоб дізнатися скільки коштує альтанка з полікарбонату потрібного розміру, виду, достатньо залишити заявку на нашому сайті oscar-group.com.ua. Наші менеджери зроблять вам індивідуальний розрахунок вартості.