Полікарбонат>Монолітний полікарбонат ТМ Lexan вже в Україні

Монолітний полікарбонат ТМ Lexan вже в Україні

09.12.2019

Нужен монолитный поликарбонат? Он уже в Украине!

Стільниковий полікарбонат Lexan вже давно в побуті української будівельної сфери. А як на рахунок монолітного Lexan? Його знайти було важкувато. До сьогоднішнього дня! Тепер він представлений в асортименті нашої компанії.

ТОВ “Оскар Груп” – тільки найкраща продукція для вас

Наше підприємство вже не один рік займається поставками різних видів полікарбонату в Україні. За час роботи ми встигли завоювати непохитний авторитет. Цьому сприяє, в першу чергу, співпраця з найвідомішими світовими виробниками полікарбонатних листів, відсутність посередників, а з ними ж і націнок. Так і з’являється можливість пропонувати недорогий матеріал високої якості.

В асортименті компанії знайдете полікарбонат в Україні таких брендів, як Berolux, Borrex, Oscar, Lexan. До недавнього часу серед продукції переважав стільниковий полікарбонат. Але ми працюємо над розширенням асортименту і тепер у нас ви можете купити полікарбонат в Києві й в Україні такий популярний бренд Lexan, монолітний полікарбонат прозорого кольору, товщиною 3 мм. Такий матеріал стане прекрасним вибором для створення козирка Tandem і інших незвичайних дизайнерських об’єктів.


Які особливості він має?

Монолітний полікарбонат Lexan відрізняється високою міцністю і прозорістю. З усіх видів цього матеріалу він найбільш гнучкий, тому підходить для зведення конструкцій різної форми. Він міцний, як метал, і естетичний, як скло. Конструкція з такого полікарбонату прослужить вам не менше 15 років. А наші фахівці підтвердять це, надавши при покупці гарантійний талон.

Якщо ви збираєтеся склити місце, яке піддається сильному тиску, або вам потрібно ударостійке скління, забудьте про скло. Зверніть увагу на монолітний полікарбонат Lexan! Він міцніше скла в 250 разів, і при цьому має велику прозорість. Ще недавно в Україні його було неможливо найти, але вже сьогодні наші співробітники готові упакувати його для вас і відправити в будь-яку точку країни. Якщо ви бажаєте створити незвичайну конструкцію, кращого варіанту не знайти!

Купить монолитный поликарбонат ТМ Lexan