Полікарбонат>Полікарбонат для теплиці як вибрати?

Полікарбонат для теплиці як вибрати?

25.02.2020

Щоб вирощувати смачні і соковиті овочі потрібна теплиця. Сьогодні придбати теплицю не складає труднощів, так як є величезний асортимент товару на ринку: теплиці з полікарбонату, теплиці під плівку, парники. І тут виникає питання яку теплицю вибрати, і який полікарбонат впорається із завданнями теплоізоляції і не поб’ється при граді і сильних поривах вітру?

Ми покажемо відео цікавого об’єкта, і детальніше розповімо який матеріал використовувався для накриття і чому. І так готові?

Це теплиця на даху будівлі. Дуже велика теплиця. Рішення було цікаве – максимально ефективно використовувати всі можливі площини для її зведення.
Важливо для нашого клієнта було – вибрати надійний стільниковий полікарбонат, який вже пройшов випробування часом, градом, сонцем, вітрами і снігопадами.
Після розгляду безлічі різних пропозицій – вони вибрали стільниковий полікарбонат Lexan (Лексан). Це полікарбонат виробництва Австрії.

Чому ми рекомендуємо такий полікарбонат?

  1. Виготовлений з кращої гранули – Sabic
  2. Захист від ультрафіолету – відмінна риса – як саме наноситься захисний шар. А саме – кожен лист стільникового полікарбонату Lexan (Лексан) покритий спеціальним захисним лаком. З 2х сторін.
  3. Покращена теплоізоляція. Лист товщиною 10 мм має 4 камери. Такі листи відрізняються меншими тепловтратами в порівнянні з аналогами.
  4. Стільниковий полікарбонат Lexan (Лексан) серії Thermoclean має офіційну гарантію на ударні навантаження. Єдиний полікарбонат, який має таку гарантію
  5. Lexan (Лексан) – це полікарбонат, який вибирають для накриття олімпійських стадіонів, скління басейнів, офісних будівель, зенітних ліхтарів.

Вибираючи такий полікарбонат, ви отримуєте гарантія якості від світового лідера з виробництва полікарбонату

Такий полікарбонат можна купити у офіційного і ексклюзивного представника Lexan в Україні – Оскар Груп.