Полікарбонат>Хвилястий полікарбонат Borrex – якісний дах для ферми

Хвилястий полікарбонат Borrex – якісний дах для ферми

10.01.2020

Торгові центри та розважальні комплекси оновлюються, а як щодо будівель сільського господарства? У наш час власники ферм теж хочуть їх облагородити, привнести родзинку сучасності. І вихід у них є!

“Прозора” ферма з хвилястим полікарбонатом

Полікарбонат сьогодні застосовується в багатьох сферах діяльності. Не оминув він стороною і сільськогосподарську. Зазвичай корівники та інші споруди на фермі довгі та похмурі. Тваринам незатишно і не вистачає світла. Працівникам незручно виконувати свої обов’язки. З цим і пов’язано бажання сучасних власників сільськогосподарських угідь обладнати фермерські приміщення прозорим дахом. А полікарбонат як ніщо краще справляється з такою метою.

Для установки даху заведено використовувати хвилястий полікарбонат. І ви не прогадаєте, якщо оберете Borrex прозорий Т-18 під профіль 0,8 мм. Його світло пропускна здатність зашкалює, він відмінно розсіює сонячні промені по всьому приміщенню. Крім того, йому характерний високий рівень ізоляції звуку і тепла. Встановивши дах з хвилястого полікарбонату Borrex, ви додасте не тільки сучасний вид своїй фермі, а й забезпечите затишок і тваринам, і співробітникам.

ТОВ “Оскар Груп”: купуйте краще

Придбати хвилястий полікарбонат вам допоможуть співробітники нашої компанії. Вони добре обізнані у сфері, з якою працюють. Наші конкуренти вже давно залишилися позаду і за асортиментом, і за вартістю, і за якістю. “Оскар Груп” пропонує великий вибір полікарбонату, приємні ціни та високоякісні товари. Ми працюємо з відомими світовими виробниками цього матеріалу. Нашим фахівцям під силу будь-які роботи, в тому числі й установка даху, будь то звичайний приватний будинок, торговий центр або сільськогосподарські будівлі. Звертайтеся, ми відповімо на всі ваші запитання!