Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Яку теплицю вибрати? Арочні теплиці плюси і мінуси

Яку теплицю вибрати? Арочні теплиці плюси і мінуси

24.10.2019

Арочні теплиці з полікарбонату все більше набирають популярності. Компанія «Оскар Груп» пропонує теплицю з оцинкованої сталевої труби. Основа кожної теплиці міцний і надійний каркас. Адже їй доведеться вистояти проти сильних вітрів і великих снігових заметів. А зими бувають у нас дуже сніжні.

Щоб теплиця могла витримувати великі навантаження, їй потрібен міцний каркас. Тому всі теплиці серії Садовод робляться з цільної оцинкованої труби 20х20 мм. Захисне покриття є як із зовнішнього боку труби, так і з внутрішньої. Корозія не страшна нашій теплиці. А своїх господарів вона буде радувати вірною і надійною службою довгі роки.

 

При виборі теплиці варто звертати увагу на крок дуг. Чим менше крок дуги, тим надійніше конструкція, оптимальний крок дуги до 1 метра. Такі теплиці витримують великі снігові навантаження. Збираються арки через з’єднання під болт і по типу «тато-мама». Це просте, але дуже надійне з’єднання.

Всі технологічні отвори в теплиці для з’єднання і під саморізи при кріпленні полікарбонату вже зроблені. Це наша турбота про кожного клієнта. І всі необхідний кріплення також вже є в комплекті до кожної теплиці.

Кожна теплиця серії Садовод вже йде з 2 дверима і 2 кватирками. Кожні двері і кватирка вже з петлями, які поставлені з заводу. Відкриваються кватирки вниз. Скрізь є ручки з клямками. Двері можна відкрити і надійно зафіксувати. Щоб випадково при пориві вітру ручка дверей не пошкодила полікарбонат.

При виборі теплиці варто звернути увагу на кріплення самого каркаса. Каркаси йдуть упаковані у фірмові коробки.

У нас можна купити як сам каркас, так і разом зі стільниковим полікарбонатом, товщиною листа 4 мм, 6 мм, 8 мм. І отримати таким чином все необхідне для теплиці під ключ.

Купити теплицю з полікарбонату