Полікарбонат>Полікарбонат для тераси

Полікарбонат для тераси

29.06.2022

Монолітний полікарбонат для тераси

В останні кілька десятиліть тераси переживають другу хвилю популярності — їх дедалі частіше стали облаштовувати біля ресторанів, кафе, приватних та заміських будинків. Ця споруда практично універсальна — вона може як примикати до основної будівлі, так і розташовуватися окремо на деякому віддаленні. Власне це ще одна причина її популярності. У наших погодних умовах відкриті варіанти таких відпочинкових зон практично не зустрічаються, оскільки більшу частину року на всій території України спостерігаються сильні опади. Відповідно, дах — необхідний елемент для сучасної тераси в Україні.

З якого матеріалу краще виготовляти навіси для терас? Цим питанням ставляться практично всі, кому пощастило бути щасливим власником стильної зони відпочинку. Дерево, метал, черепиця, профнастил, шифер — це основний перелік традиційних матеріалів, але де вони завжди задовольняють вимоги покупців. На щастя, сьогодні у продажу з’явилося сучасне альтернативне рішення — полікарбонатні листи для покрівлі на терасу. Також вони можуть використовуватися як скління.

Полікарбонат для даху на терасу — практично, доступно, довговічно

Полікарбонат — це складний термопласт, який одержують шляхом екструзії. Процес виготовлення технічно складний, але саме він дозволяє матеріалу знайти виняткові експлуатаційні характеристики. Він відрізняється:

  • міцністю;
  • зносостійкість;
  • легкістю;
  • пластичністю;
  • відмінна світлопроникність;
  • стійкістю до пошкоджень.

Навіси з полікарбонату можуть бути абсолютно будь-якого кольору, оскільки кольорова гама матеріалу досить різноманітна. Замовити монолітний полікарбонат для даху на терасу можна на нашому сайті oscar-group.com.ua.

Крім перерахованого, листи сучасного матеріалу мають спеціальне захисне напилення, яке дозволяє суттєво знизити рівень ультрафіолетового випромінювання, що пропускається. Відповідно, знижується рівень його негативного впливу на людей, тварин, рослини, які будуть тимчасово або постійно перебувати на терасі. При цьому навіть кольорові монолітні, рифлені листи із захисним покриттям зберігають світлопроникність до 90%. Завдяки цьому на вашій терасі завжди буде достатньо природного освітлення.

Навіс на терасу з полікарбонату — вдале сучасне альтернативне рішення

Невелика власна вага цього унікального матеріалу не тільки полегшує його монтаж у вертикальному, горизонтальному положенні, під нахилом, а й суттєво знижує навантаження на опорні конструкції. Неймовірна гнучкість листів дозволяє надати їм практично будь-якої форми без пошкодження цілісності. З них можна виготовити не тільки класичний плоский, округлий навіс, але і дах будь-якої бажаної форми. Дбати про можливе пошкодження від опадів не доведеться — листи достатньої товщини точно витримають зливу, град та інші погодні перипетії.

Звісно, ​​все перераховане можливе лише за умови придбання якісного спеціального полікарбонату для дахів та навісів. Для цих цілей категорично не підходить стільниковий різновид, а також тонкі монолітні та хвилясті листи. Компанія ТОВ «Оскар Груп» пропонує купити в Україні з доставкою якісний полікарбонат для даху на терасу від найкращих світових брендів. Наші консультанти завжди готові надати клієнтам експертну допомогу при виборі матеріалу необхідної товщини, щільності, розміру, рівня УФ-захисту.