Полікарбонат>Навіщо потрібен багатокамерний стільниковий полікарбонат? Чому його часто застосовують для теплиць?

Навіщо потрібен багатокамерний стільниковий полікарбонат? Чому його часто застосовують для теплиць?

24.10.2019

На сьогоднішній день є велика розмаїття стільникового полікарбонату. Існує думка що багатокамерний полікарбонат він міцніший ніж однокамерний, що відповідно збільшує строк експлуатації його в рази. Чи так це?

Давайте розберемо що таке стільниковий полікарбонат – це два і іноді і більше шару, з’єднані між собою перегородками таким чином, що утворюють пустоти. Наприклад, виробник Lexan пропонуємо 5 – стінний, 4 – камерний полікарбонат з двостороннім УФ – захистом.

Пустоти в стільниковий полікарбонат дозволяють утримувати тепло. Поширений в зведені теплиць, зимових садів, оранжерей. Залежно від мети використання полікарбонату, вам потрібно вибрати товщину листа, його розмір або колір. Оптимальний колір полікарбонату для покриття теплиці прозорий, так як він найкраще пропускає сонячне проміння, що сприяє росту і дозрівання плодів рослин.

Двох-, трьох-, чотирьохкамерний і більше полікарбонат має жорсткість таку ж як однокамерний. Якщо ви потребуєте герметичність теплиці, з високою світловою проникністю – стільниковий однокамерний полікарбонат Oscar ідеально вам підійде.

Кількість перегородок не впливає на його фізичні властивості, тільки на утримання тепла та звукоізоляцію. Це хороший варіант для теплиць особливо зимових, так як купивши багатокамерний полікарбонат ви заощадите на опалені теплиці. З цим завданням відмінно впорається двокамерний і трьохкамерний стільниковий полікарбонат Berolux – преміум класу за доступною ціною.

Придбати полікарбонат багатокамерний, так само як і теплиці ви можете у нас. Ми пропонуємо продукцію відомих світових брендів Lexan, Berolux, Oscar, хорошої якості за доступною ціною.