Полікарбонат>Балкон із стільникового полікарбонату – відмінне сучасне рішення

Балкон із стільникового полікарбонату – відмінне сучасне рішення

24.10.2019

Сьогодні балкон перестав бути складським приміщенням. Господарі квартир і будинків жадають зробити з нього додатковий корисний простір. Хтось хоче, щоб там була зона для відпочинку, іншим більш вигідно влаштувати на балконі світлий робочий кабінет. Зазвичай його склять металопластиковими конструкціями, але в наш час поряд з традиційними матеріалами для обладнання балкона можна знайти із полікарбонату.

 

Прозорий пластик став досить популярним, оскільки з його допомогою можна не тільки склити балкон, але і зробити прозору покрівлю. Безпрограшним варіантом стане балкон із стільникового полікарбонату Lexan. Найчастіше в цьому випадку вибирають листи товщиною по 10 мм. А якщо віддати перевагу кольору опал, то ви отримаєте не просто міцний, але і стильний балкон. Наші фахівці готові запропонувати ряд послуг по установці полікарбонатних панелей. Зразки робіт представлені на фото нижче.

Чим особливий полікарбонат Lexan?

Як відомо, цей матеріал має досить високі показники світлопропускання. Це зробить не тільки сам балкон, але і кімнату, суміжну з ним, набагато світліше. Крім того, Lexan має високий рівень міцності, що гарантує надійність конструкції на багато років.

Полікарбонат Lexan нічим не поступається звичним для скління балкона матеріалами. У порівнянні зі склом він набагато міцніший і здатний витримати найсильніші навантаження.

Також пам’ятайте про те, що балкон з полікарбонату не пропускає всередину ультрафіолетові промені, оскільки листи оснащені спеціальним захисним покриттям. А якщо ви полюбляете багато свіжого повітря та відкритий простір, то необов’язково встановлювати повне скління, можна просто зробити козирок, який захистить від сонця і опадів. У будь-якому випадку, плануючи перетворити балконний простір, варто задуматися про такий матеріал, як полікарбонат. А ми чекаємо ваших дзвінків і заявок!