Полікарбонат>Використання листового полікарбонату у будівництві

Використання листового полікарбонату у будівництві

30.06.2022
ispolzovanie-listovogo-polikarbonata-v-stroitelstve

Чому листовий полікарбонат широко використовують у будівництві?

Полікарбонат сьогодні є одним з найпоширеніших матеріалів, які використовуються в багатьох сферах, включаючи будівництво. І це не дивно, адже завдяки фізичним властивостям з нього можна виготовляти величезну кількість виробів, що використовуються для захисту чи оздоблення житлових та комерційних приміщень, включаючи будинки, квартири, теплиці, торгові центри тощо.

У продажу доступна велика кількість різновидів листового полікарбонату для будівництва, він може бути одношаровий або багатошаровий, стільниковий або рифлений, завдяки тому, що він міцний, гнучкий, а також має таку властивість, як вогнетривкість, з нього можна виготовляти вироби будь-якої форми та розміру. При цьому важливо розуміти, що скористатися всіма перевагами цього матеріалу ви зможете тільки в тому випадку, якщо ви купите його у надійного постачальника.

Якщо ви виготовляєте навіси для басейнів та інших об’єктів або хочете купити вже готові полікарбонатні вироби з якісного рифленого матеріалу, який не жовтіє, не деформується, має рівномірну текстуру, замовити полікарбонат з доставкою до Києва та інших міст країни можна у ТОВ «Оскар Груп».

Використання листового полікарбонату у будівництві

У даному розділі ми постаралися максимально розкрити можливості, які ви отримаєте, скориставшись полікарбонатом у процесі виконання будівельних робіт. Це буде корисно як користувачам, які займаються облаштуванням власного будинку чи прибудинкової території, так і професійним проектувальникам та будівельникам.

Для зручності ми виділили кілька основних категорій будівництва.

  • Приватне — з листового полікарбонату можуть бути виконані фасадні частини балконів або терас, а також різні захисні козирки та переходи між окремими будівлями. Також це практичне та зручне рішення для теплиць, зимових садів, стоянок для автомобілів або навісів для басейну.
  • Промислове — полікарбонатні листи можна використовувати при склінні або перекритті торгових площ, а також як антивандальний захист вітрин і павільйонів. Також їх можна використовувати при спорудженні промислових теплиць великих площ.
  • Міське — листами можна накрити не лише басейни загального користування, а й автостоянки, спортивні комплекси та майданчики, автозаправні станції, авто- та залізничні вокзали, зупинки громадського транспорту тощо

Основними перевагами в цьому випадку є надійність та безпека матеріалу. Він здатний захищати об’єкт від опадів, перепадів температур та вітрових навантажень. При надійному закріпленні та загальній стійкості конструкції ви можете не перейматися її цілісністю навіть під час граду, рясних снігопадів або ураганів. Завдяки високій жаростійкості та стабільності складу полікарбонат не почне диміти або виділяти токсичні речовини під впливом високих температур. Це дозволяє використовувати його не тільки для захисних накриттів, а й для облаштування пожежних сходів.

Рівномірна текстура та еластичність полікарбонатних листів дозволяє реалізовувати різні дизайни, що особливо важливо при виготовленні виробів, які будуть розміщені на фасадах будівель або в місцях з великою відвідуваністю.

Де можна купити листовий полікарбонат для будівельних робіт?

Якщо ви хочете накрити басейн або реалізувати будь-який інший будівельний проект, купити високоякісний листовий полікарбонат можна у компанії ТОВ «Оскар Груп». Ми маємо рішення як для комерційних, так і для приватних клієнтів.

У нашому каталозі представлена ​​продукція надійних виробників, яким довіряють покупці в Україні та за її межами. Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед додаванням товару в каталог, тому впевнені, що пропонуємо своїм клієнтам все найкраще.