Полікарбонат>Як вибрати навіс для дачі?

Як вибрати навіс для дачі?

25.07.2022

Навіс для дачі своїми руками з підручних матеріалів

Не має значення, де розташована дачна ділянка та який клімат у цьому регіоні, навіс чи козирок може знадобитися. Конструкцію встановлюють для відкритих терас, літніх кухонь, господарських будівель. Пристрій досить простий технічно, для нього не потрібно копати котлован під фундамент або зводити капітальні стіни. Навісу не потрібні додаткові комунікації — не той функціонал. Основою є вже наявна будівля, наприклад стіна будинку або гаража.

Навіс часто будують для дров, використовуючи конструкції господарських будівель. Камін або пекти на дачі, а може бути сауна — Проста практика. Запас дров зберігають просто неба, тому, щоб вони не намокали під дощем або снігом, потрібен козирок. Не завадить навісна захисна конструкція і для відкритої тераси, де сім’я збирається на чаювання. Легкий дощ у цьому випадку — не перешкода приємному проведенню часу на свіжому повітрі. Навіс вкриє рятівною тінню і від палючого сонця, не доведеться перечікувати спеку, ховаючись у будинку.

Основні критерії та матеріали для будівництва навісу

Передусім слід визначитися з типом конструкції, формою і розміром. Зазвичай відштовхуються від стилю ділянки, наприклад, класичного стилю відповідають купальні дахи, а лаконізм, авангард або мінімалізм ідеальні для сучасного дизайну. Навіс може бути двосхилим, у формі склепіння, з круговим обідком — обмеження — лише ваша фантазія. Орієнтуючись на призначення конструкції, вибирають матеріали для будівництва:

  • деревина;
  • цегла;
  • метал;
  • полікарбонат;
  • металочерепиця.

Можна побудувати навіс на дачі з колод, якщо будинок виконаний у тому ж стилі, поєднання вийде ідеальне. Деревина, якщо її правильно обробити, має тривалий період експлуатації. Цегла вибирають для капітальних будов, часто потім добудовують стіни, отримуючи повноцінну терасу. Конструкція з металу міцна та надійна, настилом зазвичай є металочерепиця або полікарбонат.

Покупні конструкції із металевої основи з полікарбонатним покриттям — одні з найпопулярніших. При цьому можна купити «запчастини» і самостійно зібрати, зігнути листи, закріпити. Якщо немає навичок, можна купити готову конструкцію, яку залишиться лише зібрати.

Навіс для дачі: купити матеріали, готову конструкцію

Компанія «Оскар Груп» — один з найкращих постачальників будівельних та пакувальних матеріалів на вітчизняному ринку. У нашому асортименті представлений полікарбонат виняткової якості, виготовлений за європейськими стандартами. Монолітний, профільований або стільниковий — будь-якого виду та розміру. Матеріал має високі технічні характеристики, теплоізоляційні та світлопропускні властивості. Продукція пожежостійка та вологостійка, не схильна до впливу ультрафіолету. Ми можемо запропонувати готові навіси та козирки для авто, зберігання дров як захист від сонця та дощу на терасі або відкритій альтанці.

Наші переваги: ​​пряме постачання товару, лояльна цінова політика, якісний, оперативний сервіс. Продукцію сертифіковано, а компанії-виробники мають відмінну репутацію в усьому світі. Наші консультанти знаються на кожному найменуванні, тому завжди можуть порекомендувати ту чи іншу позицію виходячи з ваших потреб. Широкий діапазон цін (від продукції економ-класу до преміальних товарів) дозволяє кожному покупцеві знайти відповідну пропозицію. Доставка замовлень здійснюється у всі міста України.