Полікарбонат>Чим різати полікарбонат

Чим різати полікарбонат

06.04.2020

Сьогодні ми запускаємо нову рубрику: «Найпоширеніші запитання». У вас виникає питання про полікарбонат? Пишіть нам в коментарях і ми знімемо відео відповідь на найпопулярніше запитання.

Один з найбільш поширених питань – це чи ріжимо ми полікарбонат?

Так, ми надаємо таку послугу. Ми можемо порізати полікарбонатні листи під ваш проєкт, вирізати будь-які форми, зробити закруглення кутів, вирізати кола і іншу фігурну порізку.

Чим же все, таки ріжеться полікарбонат?

Стільниковий полікарбонат легко ріжеться канцелярським ножем, електролобзиком, монолітний ж полікарбонат ви канцелярським ножем НЕ поріжете.

Також часто запитують, чи можна порізати монолітний полікарбонат лазером?

Наша відповідь НІ, лазер плавить полікарбонат, хоча оргскло дуже добре піддається лазерної порізці, на вигляд монолітний полікарбонат і оргскло дуже схожі, але хімічний склад зовсім інший, з цього фігурну порізку полікарбонату потрібно робити тільки на ЧПУ верстаті фрезером, так звана фрезерна порізка.

Як рахується вартість порізки?

Ціна порізки буде розрахована за кількістю погонних метрів.

Як замовити таку послугу?

Якщо у вас вже є готова схема розкрою листа, ви повинні передати її поточному консультанту або ви можете створити її разом з нашим фахівцем. Замовляючи порізку, варто врахувати деякі параметри. По-перше, зверніть увагу на довжину різу. Максимально вона може досягати 3000 мм, якщо потрібно більше – обговорюється індивідуально. По-друге, мінімальний розмір порізки 200 х 200 мм. Крім того, при різанні допускається похибка ± 2 мм.

Чи можна купити у нас шматок полікарбонату, а не цілий лист?

Звичайно, ви можете це зробити. “Оскар Груп” одні з небагатьох хто надає таку послугу. У нас не потрібно платити більше. Навіщо купувати цілий лист полікарбонату 2х6 м, якщо можна купити шматок вашого розміру? Ви можете придбати полікарбонат розмірами від 1 м.кв. і більше, тільки у нас.