Полікарбонат>Найкращі виробники полікарбонату

Найкращі виробники полікарбонату

30.06.2022
Лучшие производители поликарбоната

Полікарбонат: бренд має значення

Полікарбонат – матеріал, який має унікальні характеристики та не має аналогів, через що вкрай затребуваний у різних галузях життя.

Прозорі полікарбонатні листи здатні пропускати світло майже так само добре, як звичайне силікатне скло. Допоможе цей матеріал, і коли потрібно спорудити навіс для притінення. Полікарбонат у 6 разів легший за скло і при цьому у багато разів міцніший. Полікарбонатні листи не бояться механічного впливу, переважно добре переносять контакт з агресивними миючими речовинами. Вони не тріскаються через перепади температури – можуть використовуватися як під прямим сонячним промінням, так і на морозі. Конструкції з полікарбонатних плит можуть служити роками, не втрачаючи своєї функціональності та презентабельного вигляду. Цей матеріал надійніший, ніж багато інших, що використовуються у будівництві та аграрній справі, у разі граду, сильного снігопаду та вітру.

Полікарбонатні листи все частіше використовують в оформленні інтер’єрів будинків, офісних та комерційних закладів. З цього матеріалу виходять чудові звукоізоляційні перегородки, ширми та мобільні стіни для зонування простору. З них роблять душові кабінки та вологозахисні перегородки у ванних кімнатах.

Спектр застосування полікарбонату величезний. Але щоб цей матеріал не розчарував у період експлуатації, дуже важливо вибрати по-справжньому якісну продукцію. Те, наскільки полікарбонатні листи відповідатимуть заявленим характеристикам, безпосередньо залежить від дотримання технологій при його виробництві та від якості сировини, з якої було відлито плити. А щоб вам було простіше розібратися в найширшому асортименті продукції, представленої сьогодні на ринку, важливо знати, який виробник полікарбонату є кращим.

Кращі виробники полікарбонату для теплиць

Одним із найпопулярніших полімерних матеріалів, що використовуються в будівельно-ремонтній та аграрній справі, є стільниковий полікарбонат. Саме його використовують для спорудження сучасних теплиць, парників, оранжерів, зимових садів. Але далеко не весь стільниковий полікарбонат із представлених на світовому ринку відповідає характеристикам, які роблять цей матеріал довговічним та на 100% придатним для теплиці.

Ми не складатимемо рейтинг виробників стільникового полікарбонату з привласненням місць тим чи іншим фірмам – просто перерахуємо тих, чия продукція користується особливим попитом в Україні та за кордоном.

На думку досвідчених аграріїв, будівельників та приватних осіб, які використовують стільниковий полікарбонат для теплиць, найкращі якості має продукція таких брендів:

  • Polygal Group;
  • Convestro;
  • Sabic;
  • Lexan;
  • Oscar;
  • Ecopol;
  • Kronos;
  • Borrex;
  • Berolux;
  • Ecovise.

Це топові виробники, чия продукція отримала загальносвітове визнання. В асортименті цих брендів є стільникові полікарбонатні листи різної товщини та кольору. Матеріал має високий рівень захисту від УФ-випромінювання, служить у широкому температурному діапазоні. При цьому виробники гарантують свій товар.

Монолітний полікарбонат: якої фірми краще?

Монолітні полікарбонатні плити – міцніший і довговічніший аналог звичайного скла та оргскла з акрилу. Цей матеріал чудово підходить для спорудження навісів, дорожніх знаків, різних корпусних деталей для промислового обладнання, з нього роблять садові ліхтарі, покрівлі для альтанок та терас. Але щоб такий матеріал прослужив не один рік, не втративши при цьому своїх характеристик, важливо, щоб він був якісним. Лідерами у сегменті виробництва монолітного полікарбонату вважаються компанії Palsun, Monogal, BauGlass, Borrex, Soton. Продукція цих компаній пройшла сертифікацію та продовжує підтверджувати свої переваги на практиці.

Купити полікарбонат цих брендів можна в нашому інтернет-магазині. А якщо вам буде потрібна допомога у виборі матеріалу з конкретними характеристиками, ми вам завжди в цьому допоможемо.