Полікарбонат>Використання полікарбонату у харчовій промисловості

Використання полікарбонату у харчовій промисловості

30.06.2022
ispolzovanie-polikarbonata-v-pishhevoj-promyshlennosti

Сучасний пластик із дивовижними властивостями

Технічний прогрес не стоїть на місці, вчені-хіміки постійно знаходять нові пластичні матеріали, які значно покращують якість нашого життя. Одним з таких сучасних полімерних матеріалів є полікарбонат, який отримав широке застосування у будівництві та харчовій промисловості.

Полікарбонат – це не один конкретний полімер, а група синтетичних смол, що мають схожі якості. Вони були відкриті досвідченим шляхом наприкінці минулого століття, коли в результаті проведених хімічних дослідів було отримано побічний продукт, який був міцним прозорим полімером. Як будь-який пластик, полікарбонат отримують способом екструзії або виливають із гранул.

Його головна відмінність від пластичних матеріалів інших видів – прозорість. Природно, що для різних конструкцій використовується полікарбонат, що має різну товщину стінок, колір та властивості.

Яких видів буває і як використовується?

Великі хімічні підприємства виробляють полікарбонат у вигляді гранул, які потім дрібніші підприємства можуть самостійно переплавити в потрібний вид виробу. Розрізняють 4 основні види цього полімеру: стільниковий, монолітний (ливарний), рельєфний та хвилястий. Він використовується при виготовленні рекламних щитів, козирків, теплиць тощо.

Проте використання полікарбонату не обмежується виключно виготовленням будівельних матеріалів, з нього виготовляються також різноманітні харчові промислові контейнери, герметичний посуд, ємності для води. Завдяки тому, що цей полімер має біологічну інертність, з нього виготовляють столові прилади, посуд, який не б’ється. При цьому полікарбонатний посуд можна сміливо ставити в мікрохвильову піч – з нею нічого не станеться.

Маючи низьку теплопровідність, посуд з полікарбонату здатний тривалий час зберігати їжу гарячою. Цей матеріал чудово підходить для виготовлення ємностей, у яких можна зберігати різні рідини. Так, пляшечка з полікарбонату, виконана в цікавому дизайні – чудовий варіант для школяра чи юного спортсмена, яким важливий правильний питний режим

Де в Україні можна вигідно купити полікарбонат?

Компанія ТОВ “Оскар Груп” – офіційний імпортер високоякісної продукції, який працює на вітчизняному ринку з 2007 року. У нас можна вигідно купити полікарбонат (ливарний, монолітний, стільниковий та ін.) в будь-якій кількості та з доставкою по всій Україні.

ТОВ “Оскар Груп” безпосередньо співпрацює з надійними виробниками, тому ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни.

Сучасний полімерний матеріал, який ми пропонуємо своїм клієнтам, має масу переваг. Він відрізняється шумоізоляційними властивостями та низьким коефіцієнтом теплопровідності, легким, здатним витримувати великі навантаження, його можна використовувати при широкому температурному діапазоні.

Ознайомитись з нашим асортиментом, умовами оплати та доставки по Україні можна на сайті компанії oscar-group.com.ua.