Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Монолітний полікарбонат Borrex – якісне накриття для сучасних ринків

Монолітний полікарбонат Borrex – якісне накриття для сучасних ринків

17.12.2019

Власники ринків у всіх містах України жадають облагородити свої володіння, зробити їх стильними та затишними. Укриття великої площі влетить у копієчку, так що кожен з них шукає доступний за ціною варіант. Таким є полікарбонат.

Який вид листів вибирають?

Звичайно ж, серед інших будівельних матеріалів полікарбонату немає рівних, який його різновид не взяти. Але найчастіше для накриття ринку вибирають монолітний полікарбонат Borrex. Чому його? Він найбільш міцний, йому не страшні навіть самі похмурі погодні умови, монолітні панелі стійко витримують будь-які силові навантаження. Крім того, вони пропускають світло не гірше, наприклад, скла. Тому ринок з таким укриттям не виглядатиме, як темний тунель.

Але головною перевагою монолітного полікарбонату є його гнучкість. Цей матеріал настільки добре піддається деформації, що їм можна вкрити конструкцію будь-якої форми. І виглядати така конструкція буде по-сучасному.

Практикували чи укриття ринку? Так, практикували. Нижче представлені фото такої роботи в Харкові. Переконалися? Приходьте! Телефонуйте! Ми не розчаруємо. Наші ціни вас порадують, а якість полікарбонату призведе в захват.

Чи плануєте укрити ринок? Звертайтеся до нас!

Компанія “Оскар Груп” пропонує для укриття ринкової площі полікарбонатні панелі найвищої якості. Чому ви повинні цьому вірити? Наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію, проведуть консультацію, а при покупці вручать довгостроковий гарантійний талон. Ще вам слід знати, що ми ні за які гроші не працюємо з посередниками. Наша компанія давно відмовилася від їхніх послуг і співпрацює безпосередньо з виробниками. І до речі, не з якимись там виробниками, а з відомими світовими брендами – Borrex, Lexan, Berolux.

Купити поликарбонат Borrex