Полікарбонат>Листи з поліпропілену

Листи з поліпропілену

25.07.2022

Листовий поліпропілен pps — хімічний склад пластмаси та її застосування

Будівельні підрядники, приватні споживачі останнім часом звертають увагу на доступні та універсальні матеріали. Поліпропіленові листи використовуються у багатьох галузях промисловості. Продукт завдяки високим технічним характеристикам може застосовуватися як ізоляційний, облицювальний матеріал, а також покриття та підкладка. Він часто служить сировиною для виготовлення пакувальної продукції, медичних пристроїв та пристроїв. Як у побуті, так і в масштабному будівництві його використовують для виготовлення труб для інженерних комунікацій, теплотрас та опалювальних пристроїв.

Різні марки листового поліпропілену мають різні характеристики, серед яких газопроникність, міцність, розтяг, щільність, робочі температури і т.д. Також розрізняють кополімери та гомополімер. Різниця між цими матеріалами полягає в деяких фізичних властивостях: гомополімер менш стійкий до низьких температур. Популярність продуктів обумовлена ​​їхньою відмінною гнучкістю і міцністю: останній параметр не гірший, ніж у сталі, але при цьому сам матеріал значно легший і дешевший. Ще один суттєвий плюс — абсолютна екологічна безпека. Це той випадок, коли можлива вторинна переробка чи повна утилізація. Завдяки відсутності токсичності матеріал використовують у харчовій та фармацевтичній промисловості.

Виробництво поліпропіленових листів

Продукцію виробляють, використовуючи метод екструзії, продавлюючи в’язку структуру у відповідну форму. Кожен етап виробництва супроводжується суворим обліком та контролем. Високоміцний листовий пластик не боїться вологи, кислот, лугів, солей, ультрафіолету. Він чудово адаптується до несприятливих умов довкілля. Листи відрізняються низькою електропровідністю, тому їх можна використовувати як ізолюючі матеріали. Сополімерний поліпропілен має стійкість до низьких температур, тобто його можна використовувати для облицювання або покриття зовні. Матеріал також користується популярністю у компаній, які виробляють рекламу. Покупці цінують такі характеристики:

  • спеціальна поверхня зручна для друку;
  • інертність до агресивних середовищ;
  • не реагує на перепади температури, дощ, сніг;
  • стійкість до ультрафіолету.

Банери, а також світлові рекламні конструкції здебільшого змонтовані саме з цього матеріалу. Не відстає і медична промисловість — ємності, колби, інгалятори, пристрої для змішування та стерилізації. У машинобудуванні листи застосовують як матеріал для виготовлення гальванічних ванн, ємностей для зберігання технічних рідин.

Де купити поліпропілен у Києві, Україні?

Високоякісний листовий матеріал представлений у каталозі компанії «Оскар-Груп». Наш інтернет-магазин пропонує швидко та зручно замовити матеріал потрібного вигляду, розміру та характеристик. Ми працюємо на ринку України з 2007 року, всі товари, представлені в каталозі, сертифіковані, поставляються від найкращих світових виробників. Окрім пропілену, у нас величезний вибір матеріалів та конструкцій для садівництва, будівництва та інших сфер. Ми проводимо лояльну цінову політику, щоб кожен споживач міг придбати недорогі та якісні товари.

Щоб оформити замовлення, необхідно зайти на сайт та заповнити форму покупця або зробити покупку у телефонному режимі. Якщо вам знадобиться консультація з питань наявності, параметрів товарів, звертайтесь за контактними номерами до співробітників. Товари доставляються у найкоротший термін по всій Україні.