Интернет магазин поликарбоната и полипропилена>Дзеркальний полікарбонат, якими якостями володіє ?

Дзеркальний полікарбонат, якими якостями володіє ?

22.11.2019

У сучасних готелях, розважальних центрах, базах для відпочинку часто можна побачити дзеркальні стелі. Зачасту нам здаеться, що на стелі звичайні дзеркала. Але це не так. Дзеркало є дуже незручним елементом в будівельних роботах, тому його замінили на дзеркальний полікарбонат монолітний.

Особливості листів

Від звичайного цей матеріал відрізняється тим, що має зовнішній вигляд, що нагадує дзеркало. У ньому можна розгледіти себе, а деякі примудряються навіть зробити селфі. Дзеркальна поверхня не відбирає у цього полікарбонату позитивні якості, які притаманні звичайним листам. Він теж має спеціальне покриття, що відштовхує ультрафіолетові промені, має високі показники міцності, легку вагу. Хіба що світлопропускна здатність у нього виражена слабше. На те він і дзеркальний, щоб приховати простір від непотрібних поглядів.

Обладнати такими листами можна не тільки стелі. Їх можна використовувати в якості огорожі для різних об’єктів. Наші фахівці, наприклад, нещодавно практикували встановлення паркану, використовуючи дзеркальний монолітний полікарбонат Borrex чорного відтінку. Вийшло досить стильно!

У таких випадках використовуються листи товщиною 2, 3 або 4 мм. Приклад роботи представлений на відео нижче. В процесі установки забору майстри використовували панелі розміром 2050 мм х 6100 мм. Їх прозорість становить 5%. Кинувши погляд на паркан, не розгледіти, що там за ним, але якщо придивитися, то все можна побачити.

ТОВ “Оскар Груп”: якість на висоті!

За здійсненням робіт такого типу ви можете звертатися до наших співробітників. Вони запропонують кращі полікарбонатні листи і зроблять їх монтаж за вищим класом. Хочете стильне огорожу для своєї власності, приходьте до нас з ідеями, а ми допоможемо їх здійснити!

Купити дзеркальний полікарбонат Borrex (Борекс)