Полікарбонат>Навіси для авто з полікарбонату своїми руками

Навіси для авто з полікарбонату своїми руками

21.04.2020

Кожен власник автомобіля хоче захистити свій автомобіль від примх погоди: снігу взимку і палючого сонця влітку. І якщо немає гаража (а іноді гараж не зовсім зручне рішення) – потрібно більш просте рішення, швидке та ефективне. Автомобільний навіс це саме таке рішення.

Під навісом машині не страшний град, її не засипле снігом взимку, вона не покриється товстим шаром льоду, а влітку не перетвориться в сауну. Ми зробили конструктивно кілька моделей навісів з найпопулярнішими розмірами. Аркові навіси або односкатні.

Ви можете подивитись відео огляд монтажу нашого навісу Фантом — арковий навіс розміром 2900 мм ширина, 5160 мм довжина і висота 2670 мм. Також в нас ви можете купити версію Фантом Лонг де довжина вже 6190 мм. (Регата дуже схожий на Фантом, відрізняється шириною — Регата має ширину 3830 мм (на метр ширше). Каркас виготовлений з чорного металу і пофарбований порошковою фарбою (може бути покрити молотковою фарбою у 2 шари). Стійки каркаса зроблені з труби 80 х 80 мм і стінкою товщиною З мм, акри з труби 50 х 25 мм з товщиною стінки 2 мм, горизонтальні перемички — труба 80 х 40 мм і товщина З мм. Все дуже якісне і потужно.

Такий матеріал витримує ураган, не боїться корозії й іржі. З цього матеріалу виготовляють рейки для залізниці, труби для транспортування нафти газу, він створений спеціально для довговічного використання. Встановлюється навіс на закладних. Всі болти, торці — все закрито спеціальними пластиковими заглушками, це красиво і практично. Це захистить трубу не тільки з зовні, але й з середини, герметично закривши її.

Хочемо звернути увагу, що конструктивно навіс проєктуватися для можливості доставлення по Україні. Тому елементів каркаса довше 3 м немає. Все зроблено для комфорту транспортування. Накривати такий навіс ми пропонуємо стільниковим полікарбонатом 6 мм або 8 мм торгової марки Lexan — це преміальний полікарбонат з надійним 2-х стороннім захистом від ультрафіолету і гарантією від граду. Або монолітним полікарбонатом товщиною 4 мм. Кріпимо полікарбонат за допомогою притискних алюмінієвих планок з гумовими ущільнювачами. Так полікарбонат залишається цілим, ми його не дірявимо тому, такий спосіб кріплення дуже надійний з урахуванням всіх параметрів на терморозширення матеріалу.

Це був огляд і монтажу готових навісів під авто власного виробництва. Сподобалося відео? Ставте лайки, підписуйтесь на наш канал.

Купити навіс для авто

Готові навіси для авто