Полікарбонат>Полікарбонат для зенітних ліхтарів: надійність і довговічність виробів забезпечена

Полікарбонат для зенітних ліхтарів: надійність і довговічність виробів забезпечена

04.02.2020

Що собою являють зенітні ліхтарі? Це скляні куполи, розташовані на дахах будівель. Вірніше, були скляними. Сьогодні зенітні ліхтарі виготовляють з полікарбонату.

Чому скло замінили на полікарбонат?

Колись зенітні ліхтарі виконували лише естетичну функцію. Сьогодні вони мають і практичну мету, тому вимагають більш міцного матеріалу для виготовлення, ніж скло. А міцніше, ніж полікарбонат в наш час матеріалу не знайдеш. Переваг у таких ліхтарів багато. Вони набагато легше, ніж скляні. Зенітний купол з полікарбонату, що має товщину 4 мм, важить майже в три рази менше, ніж скляний такої ж товщини. У той же час полікарбонат має набагато вищий ступень міцності. Його неможливо подряпати, він не піддається пожовтінню і зовнішні чинники його не псуються. Такі зенітні ліхтарі зберігають естетичний вигляд навіть після десяти років експлуатації.

Полікарбонатні панелі захищені від дії ультрафіолетових променів, не піддаються горінню і можуть прослужити близько 50 років.

Який полікарбонат вибрати для установки зенітних ліхтарів?

Для такої мети відмінно підійдуть листи відомого бренду Borrex. Чи знайдете ви їх серед асортименту будівельних фірм – невідомо, але на нашому сайті точно знайдете. Ми займаємося виключно поставками полікарбонату, тому можемо запропонувати якісні матеріали за доступними цінами і з гарантією. Наші фахівці здійснять монтаж зенітних ліхтарів. Їм також ви можете задати питання, які вас цікавлять. Ми відмінно справляємося зі своєю діяльністю вже багато років. Співпрацюючи з нашою компанією, ви будете приємно здивовані якістю товару і роботою сервісу. Чекаємо ваших дзвінків вже зараз. Здійснюйте замовлення, про яке не доведеться шкодувати!