Полікарбонат>Як же транспортувати полікарбонат?

Як же транспортувати полікарбонат?

13.04.2020

Сьогодні ми хочемо розвіяти міфи про полікарбонаті. Правда, що при скручуванні полікарбонату утворюються мікротріщини? Чи можна його скручувати, складати, згинати? Став лайки і не забудь підписатися на канал, якщо ти ще цього не зробив. Тож почнемо.

Які ми пропонуємо способи доставки полікарбонату?

ТОВ «Оскар Груп» надає послугу доставки товару власним транспортом. Замовлення може бути доставлений в будь-яку точку України. Термін доставки обговорюється з менеджерами під час оформлення замовлення.

Так само ви можете скористатися кур’єрською доставкою та оформити доставку продукції за допомогою звичного, вам, сервісу.

Якщо у вас є можливість і власний транспорт, можна скористатися послугою самовивозу.

Чи можна скручувати листи полікарбонату для транспортування?

Полікарбонат досить гнучкий матеріал, при скручуванні листів ви їх не пошкодите, потрібно дуже сильно постаратися, щоб утворилися мікротріщини. Ви сміливо можете скручувати полікарбонатні листи, це ніяк не вплине на експлуатацію матеріалу в подальшому. Як ви можете бачити, при натисканні на стільниковий полікарбонат він легко формується і повертається в початковий вигляд і з монолітним полікарбонатом так само.Так що ТАК, при транспортуванні полікарбонат можна скручувати в рулон.

Влізе чи лист полікарбонату в машину?

Ширина листа полікарбонату стільникового 2100 мм, монолітного 2050 мм по довжині він скручується в рулон ± 40 см, якщо товщина полікарбонату 4 мм, якщо понад 4 мм, то відповідно і збільшується діаметр рулону, чим товще полікарбонат, тим ширше рулон. Як правило, полікарбонатні листи поміщаються в легкову машину, але бувають винятки.

Чи можна скласти лист полікарбонату навпіл так буде зручніше перевозити?

Якщо зігнути стільниковий або монолітний полікарбонатний лист навпіл він зіпсується, в такому випадки залишиться слід від загину. Так що згинати при транспортуванні його не варто.

Це була рубрика “Запитання та відповіді” з Катериною Громова. Чи може дівчина все знати про полікарбонаті? Підписуйтесь на наш канал і будьте в тренді всіх полікарбонатних новинок.