Полікарбонат>Навіси та козирки з полікарбонату: кольорова гамма

Навіси та козирки з полікарбонату: кольорова гамма

15.01.2020

Світ рухається вперед, і нам від цього нікуди не дітися. Технології розвиваються, діяльність стає простіше. Це стосується практично кожної сфери, і будівництва в тому числі. З’являються нові матеріали та методи їх монтажу. Одним з таких є полікарбонат. Його використовують там, де потрібно замінити в першу чергу скло, а також роблять навіси й козирки.

Який полікарбонат застосовують для навісів?

Цей матеріал вражає своєю різноманітністю. Сьогодні можна знайти та стільниковий, і монолітний, і профільований полікарбонат різної товщини й розмірів листа. Існує і відмінність брендів, які виготовляють панелі. Для навісів і козирків відмінно підійде кольоровий стільниковий полікарбонат Oscar. Він призначений саме для цієї мети. З нього можна спорудити козирок і для приватного будинку, і для офісу, і для гаража. Він має широку кольорову гаму, так що ви зможете підібрати саме ті листи, які підходять під екстер’єр будівлі.

Стільниковий полікарбонат Oscar відрізняється високим рівнем міцності. Це означає, що ніякий дощ, вітер і навіть град вашому козирку не принесе шкоди. Він не втратить привабливого зовнішнього вигляду і буде естетично виглядати навіть через десяток років. До того ж, навіс з такого полікарбонату обійдеться вам недорого.

Компанія “Оскар Груп”: доступні ціни та відбірна якість

Більшість покупців цікавиться, як якість товару може бути на висоті при помірній ціні. Відповідь проста: наша компанія працює з відомими світовими виробниками та давно відмовилася від послуг посередників. Пряма співпраця дозволяє нам уникнути націнок, так що наша продукція буде вам по кишені. А якщо ви зібралися встановити козирок або навіс, зверніть увагу на стільниковий полікарбонат Oscar. Наші експерти допоможуть підібрати потрібний варіант, оформити покупку і здійснити монтаж.