Полікарбонат>Полікарбонат для навісів у басейн

Полікарбонат для навісів у басейн

30.06.2022
polikarbonat-dlya-navesov-v-bassejn

Навіщо використовувати полікарбонат для виготовлення навісів у басейн?

Наявність басейну біля приватного або багатоквартирного будинку дає мешканцям безліч переваг. Це чудова можливість підтримувати своє тіло у формі, добре почуватися, а також влаштувати вечірку біля води в літню спеку. При обладнанні басейну вкрай важливо подбати не тільки про його красу і зручність, але й про безпеку, особливо, якщо резервуар з водою буде під відкритим небом. У воду можуть потрапити опади, пил, різне сміття та комахи. Також захист потрібний, якщо в сім’ї є тварини чи діти.

Найбільш ефективним способом захистити басейн від усіх вищезгаданих неприємностей є встановлення спеціального накриття. При виборі матеріалу варто врахувати особливості конструкції резервуара, специфіку місцевості, на якій він розміщений, а також екстер’єр прибудинкової території. Це дозволить встановити накриття, яке буде не лише ефективним захистом, а й гармонійним доповненням до інших об’єктів. Найбільш оптимальним рішенням є полікарбонат.

Якщо ви бажаєте придбати листовий полікарбонат для накриття басейну, замовити його можна у компанії ТОВ «Оскар Груп». У нас завжди вигідні ціни та відмінна якість продукції, доставка здійснюється по всій Україні.

Переваги полікарбонатних накриттів для басейнів

Якщо ви збираєтеся встановити басейн біля свого будинку або вже зіткнулися з необхідністю накриття готової конструкції, але все ще не вибрали найбільш підходящий матеріал, полікарбонатні листи стануть найкращим рішенням.

Цей матеріал має велику кількість переваг.

  • Надійність — полікарбонатні листи мають високу міцність. Таке накриття дозволить захистити резервуар з водою не тільки від сміття, а й від снігу, дощу або граду, воно здатне витримувати вітрові та осадові навантаження.
  • Безпека – полікарбонат відноситься до матеріалів з високим рівнем жаростійкості. Навіть за високих температур він не горить і не починає виділяти токсичні речовини, які можуть бути небезпечними для здоров’я людини. Це стосується як нагрівання конструкції сонячними променями, так і використання різних нагрівальних приладів усередині.
  • Теплоізоляційні властивості – вони особливо важливі, якщо ви плануєте користуватися басейном не лише влітку. Полікарбонатне накриття дозволить вам підтримувати комфортну температуру всередині споруди і не відмовляти собі в задоволенні поплавати цілий рік.
  • Еластичність – завдяки гнучкості полікарбонатних листів ви зможете реалізувати проект будь-якої складності з мінімальною кількістю стиків. Також його можна пофарбувати в будь-який колір, це дозволить стилізувати накриття під зовнішній вигляд вашого будинку.
  • Простота монтажу — для реалізації проектів вам знадобляться не тільки листи, а й профіль із полікарбонату, який дозволить надати накриттю потрібну форму та зробити його стійким.
  • Доступність — незважаючи на всі переваги, вартість цього матеріалу невисока, тому покупка полікарбонатного накриття стане виправданим вкладенням у ваш комфорт.

При виборі матеріалу орієнтуйтеся не тільки на розмір листів, але й на їх товщину та структуру. Якщо ви хочете забезпечити комфортні умови для перебування в басейні просто неба і в холодну пору року, рекомендуємо зупинитися на пористому варіанті середньої або великої товщини.

Де можна купити полікарбонат для накриття басейнів?

Якщо вам потрібні якісні полікарбонатні листи для створення надійного накриття, купити їх можна у ТОВ «Оскар Груп». У нас представлений великий вибір різновидів, це дозволить підібрати варіант, який ідеально відповідатиме вимогам вашого проекту.

Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками та виробниками, а також самостійно перевіряємо якість усіх надходжень. Це дозволяє нам бути впевненими, що ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісний товар за доступною ціною.