Полікарбонат>Полікарбонат у виробництві акваріумів

Полікарбонат у виробництві акваріумів

27.06.2022
akvariumy-iz-polikarbonata

Скляні акваріуми — тренд чи пережиток минулого?

Гарний акваріум – це шикарний елемент інтер’єру, який використовується для прикраси різних приміщень. Практично всі сучасні стилі інтер’єру припускають можливість його інтеграції в простір, тому що любителів спостерігати дивовижний підводний світ дуже багато. В акваріумах штучно створюється водне місце для комфортного життя гідробіонтів – організмів, пристосованих для життя у воді. За нею необхідний ретельний догляд відповідно до правил, щоб рибки та водорості відчували себе комфортно.

Резервуари для моделювання штучної водної екосистеми тривалий час виготовлялися із звичайного скла, оскільки для нормального перебігу всіх процесів необхідний достатній рівень світла. Понад те, прозорі скляні резервуари виглядають естетично привабливо, оскільки дозволяють спостерігати за підводним світом. Але сьогодні скляний акваріум купити віддає перевагу дедалі меншій кількості тих, кому необхідний резервуар. Вони мають досить велику вагу через велику власну вагу скла, але при цьому дуже крихкі.

Акваріум із полікарбонату — практичне сучасне рішення

Людство у всьому прагне комфорту, тому цілком природно, що протягом тривалого часу робилися спроби знайти відповідний матеріал для виробництва водних резервуарів відкритого та закритого типу на заміну скла. Довгий час активно використовувалося оргскло, яке є міцнішим, але практика показала, що для акваріумів воно категорично не підходить, оскільки швидко втрачає свою естетичну привабливість через появу подряпин під впливом дрібних абразивів навколишнього середовища. Але сьогодні є можливість купити більш якісний та зручний в експлуатації склозамінник із тривалим терміном служби — полікарбонат.

Цей матеріал є синтетичним полімерним термопластом і виробляється хімічним способом. Але при цьому він зберігає повну хімічну інертність при взаємодії з водою (прісною або солоною), миючими, миючими, дезінфікуючими засобами. До його переваг можна віднести:

  • удароміцність;
  • високий рівень світлопроникності;
  • стійкість до зовнішніх пошкоджень;
  • невелика питома вага;
  • високий рівень гнучкості.

В Україні купити якісний монолітний карбонат будь-якого розміру, товщини, густини можна онлайн на нашому сайті oscar-group.com.ua.

Вибір скла для акваріума — особливості та тонкощі

У цьому випадку в першу чергу необхідно враховувати природні потреби гаданих мешканців. Високий рівень прозорості гарантує наявність достатньої кількості світла, що дуже важливо. За цим визначальним критерієм полікарбонат нічим не поступається звичайному склу, але при цьому його висока міцність є гарантією того, що акваріум не розіб’ється, на ньому не з’явиться тріщина. Навіть у разі виникнення такої неприємності уламки не зможуть поранити мешканців водного середовища та господарів, оскільки полікарбонат їх просто не утворює, тому використовувати його безпечніше.

Друга перевага інноваційного матеріалу полягає в тому, що йому можна легко надати абсолютно будь-яку форму. Відповідно, про нудні прямокутні резервуари можна забути, адже будь-яка дизайнерська задумка може бути втілена в життя. Невелика питома вага дозволить легко перемістити акваріум в межах приміщення і не тільки без пошкодження його цілісності і значних фізичних зусиль. Придбати полікарбонат для акваріумів можна в інтернет-магазині компанії ТОВ «Оскар Груп» з доставкою до будь-якої точки країни.