Полікарбонат>Розкрій полікарбонату на торці теплиці

Розкрій полікарбонату на торці теплиці

25.07.2022

Схема розкрою та монтаж полікарбонату на торці в теплицю

Матеріал заслужено вважають одним із найкращих та найпопулярніших у будівництві теплиць та інших легких конструкцій. Найчастіше для зовнішніх робіт використовують саме стільникові листи, а моноліт більше підходить для внутрішнього оздоблення. Покрівельні панелі мають незамінні для теплиць характеристики. З усього списку відомих матеріалів цей найлегший, але міцний. Якщо порівнювати зі склом, у сотень теплопровідність в рази нижче, вони тримають комфортну температуру. Продукт добре пропускає сонячне світло, при цьому можна його затемнити, наклеївши спеціальну плівку.

Отже, чим правильно різати стільники, пиляти стільниковий полікарбонат, щоб добре закріпити, прикрутити, прикріпити, встановити, укласти, кріпити лист на торець теплиці. Для найскладнішої ділянки потрібна ретельна підготовка. Насамперед, потрібно визначитися з інструментами. Для високих рівних зрізів потрібен серйозний агрегат типу циркулярної пили з гострими дисками. Для невеликих надрізів достатньо мати гарний канцелярський ніж.

Перший етап — підготовка твердої поверхні нанесення розмітки. Стільники і самі по собі є гарним орієнтиром, але кілька позначок маркером не завадять. Плити найкраще надійно зафіксувати якимось вантажем. Не можна їх тримати в руках під час різання, оскільки вібрація може змістити лінію зрізу.

Тонкощі процесу монтажу деталей парника

Чим краще кріпити полікарбонат, карбонат на теплиці, як акуратно перенести конструкцію — питання не менш важливе. Для складання знадобиться дриль або хороший шуруповерт, а також спеціальні шурупи (болти з термошайбами). Торцеві частини закриваються в першу чергу, а потім основні сторони. Алгоритм дій:

  • встановити перший лист по нижній межі каркасу з невеликим запасом (до 5 см);
  • діаметр отвору зробити трохи більше, ніж діаметр болта;
  • закріпити шурупами з інтервалом 30-40 см;
  • наступний лист прикріпити в тій самій послідовності.

Важливий момент — отвори під саморіз більше, ніж діаметр кріплення, потрібні на випадок розширення пластику через перепад температур. Є два способи укладання листів. Перший — внахлест та напуск на попередню панель. Другий спосіб передбачає застосування сполучного профілю. Пам’ятайте, що захисний шар від променів ультрафіолету знаходиться зверху, зовні. Коли укладають панелі на каркас, будь то метал або дерево, канали краще розташовувати вертикально, щоб конденсат не накопичувався, а видалявся.

Розпил, розкрій стільникового листа, кріплення карбонату, обшивка торців теплиці полікарбонатом — ці роботи підуть нанівець, якщо забути про герметику. Усі краї повинні бути ретельно загерметизовані, інакше крізь щілини проникатиме холод і волога ззовні.

Де купити стільники для покриття парника?

Компанія «Оскар Груп» Вже 15 років веде успішну торгівельну діяльність на вітчизняному ринку будматеріалів. У нашому асортименті представлена ​​продукція відмінної якості від найкращих виробників. Наші консультанти завжди готові прийти на допомогу покупцям, а у блозі на сайті магазину можна прочитати безліч цікавих статей. Наприклад, про те, що можна зробити ремонт тріщин полікарбонатом, ознайомившись із такими нюансами — чим закрити, зашити, приклеїти, монтувати по дереву та металу, як правильно розкроїти листи та прикручувати їх до торця теплиці.

Звертайтеся до нас, купуйте якісні товари за прийнятною вартістю з доставкою по всій Україні. Полікарбонат для парника у нас завжди в наявності різних розмірів та видів. Тому кожен покупець зможе вибрати товар відповідно до своїх цілей та бюджету.